Angelsounds škodlivost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Coolca
Stálice 69 příspěvků 07.12.17 15:52
Angelsounds škodlivost

Holky, pořád mi vrtají hlavou články a diskuze o škodlivosti angelsounds. Konzultovaly jste to vašimi doktory? A jak často jej používáte? Díky za vaše reakce.

Reakce:
Geeg
Kecalka 176 příspěvků 07.12.17 16:13

Nekonzultovala, prilozim jen pokud si nejsem jista, ze je vse ok. ( treba kdyz delsi dobu necitim pohyby) posloucham max. 5-10 vterin jestli jede srdicko v beznem tempu. Pouzila jsem dohromady tak jednou az dvakrat za mesic. Urcite bych si neposlouchala denne jen tak pro radost..

Lychee13
Závislačka 3085 příspěvků 07.12.17 16:24

Známá poslouchala každý večer cca 3hodiny v kuse. Když jsem jí řekla, že je to škodlivé, tak byla dotčená, že si vymýšlím. :nevim:

Coolca
Stálice 69 příspěvků 07.12.17 16:36
@Lychee13 píše:
Známá poslouchala každý večer cca 3hodiny v kuse. Když jsem jí řekla, že je to škodlivé, tak byla dotčená, že si vymýšlím. :nevim:

A dite je vpohode? já poslouchám taky denně, vždy pár vteřin, jen pro uklidnění..

Jana206
Nadpozemská drbna 26544 příspěvků 07.12.17 16:50

Myslím, že nebyly provedeny studie, které by relevantně potvrdily či vyvrátily škodlivost, ale lékaři to nevidí rádi. Nejde o těch pár vteřin poslechu, ale některé maminky zvlášť na konci prvního trimestru jezdí po břiše tak dlouho, dokud to srdíčko nenajdou. Spekuluje se, že nadměrné používání může mít vliv např. na rozvoj poruch autistického spektra. Prý to může zahřívat plodovou vodu, způsobovat nepřirozené vibrace. To si ale musí každý zhodnotit sám.

prcekniky
Závislačka 3363 příspěvků 07.12.17 17:26

Nepoužívala bych denně, ale třeba jen 1×-2× týdně na chvilku a pak bych se nebála. Klasický ultrazvuk je taky škodlivý, proto se nemá dělat často.

Netopirek
Echt Kelišová 7940 příspěvků 07.12.17 18:30

Můj doktor vždycky dělal i ultrazvuk jen když to bylo nutné a jen rychlovku.
Používala bych ho max 1 týdně a chviličku.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2459 příspěvků 07.12.17 18:34

Znama mela rizikove tehotenstvi, musela lezet v nemocnici kvuli hematomu a velkemu krvaceni. Kazdy den ji delali utz, jak to vypada, nedavali ji moc sanci. Narodilo se ji zdrave miminko a zadne nasledky to na nem nezanechalo. Tim neobhajuji kazdodenni sledovani angelsoundem, ale myslim, ze utz u doktoru je mnohem silnejsi. Kdyby to melo plod ohrozit, nedelali by to, takze jak uz bylo psano, myslim, ze 1-2× tydne na chvilicku to nevadi ;)

Envie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.17 18:35

Pouzivala jsem denne. Nekdy 30 vterin, nekdy 30 minut. Dcera ma 2 roky a nepozoruju na ni nejake vady, ktery by z toho mela mit. Ani si nedokazu vysvetlit, jak by doppler mohl negativne ovlivnit dite v deloze. :think:

kristyna5
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 07.12.17 19:48

Moje doktorka mi řekla, že to je v pořádku. Snažím se ale používat jen opravdu výjimečně, přece jenom nejsem zase tak úplně důvěřivá a jednoduše nevěřím všemu, co doktoři říkají. Takže za mě je to možná zbytečnost, která ale může uklidnit.

Maky.p
Generální žvanilka 24797 příspěvků 07.12.17 20:20

Pouzivala jsem denne od 9tt u obou deti. Nekdy i vickrat denne. Vzdy jen teda na par vterin - poslechnout srdicko a hotovo. Jak byly pravidelne pohyby, tak pouzivani angelsoundsu ubiva..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >