Co na nespavost v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenyy21
Kecalka 144 příspěvků 06.12.17 12:46
Co na nespavost v těhotenství?

Dobrý den, dámy :mavam:
Musím Vás poprosit o radu.. poslední dobou (noo, už to trvá tak měsíc) nemůžu vůbec spát.. Stává se mi, že bych se uzívala k smrti, ale jakmile lehnu do postele, tak jakoby si najednou mozek řekl ‚Ne, teď prostě spát nebudeš..teď budeme přemýšlet..‘ Jsem schopná třeba 3 hodiny ležet v posteli a koukat do stropu, přemýšlet o všem možném i nemožném..a ne a ne usnout.. Občas už z toho jsem zoufalá, převracím se ze strany na stranu.. Přítel lehne do postele a do pěti minut je tuhej :lol: Chtěla jsem Vás poprosit, jestli jste měli (nebo máte) podobný problém.. tak co Vám pomohlo? Nechci do sebe cpát žádné prášky, ale kdybyste mi doporučili třeba nějaký čaj, nebo bylinkový sirup.. nebo nevim, jestli vůbec něco účinného existuje.. Všichni v okolí mi říkají ‚Spi, dokud ještě můžeš..‘ Ale - JAK? Budu ráda za jakoukoliv radu..

Přečtěte si článek: Jak zlepšit spánek v těhotenství?

Reakce:
Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1699 příspěvků 06.12.17 12:51

@Lenyy21 mam podobny problem, jdu si kolem 11 lehnout, mezi 2 a 3 se vzdy vzbudim a nekdy nemuzu usnout az do 6 8o nevim, co s tim. Zkousela jsem se behem dne unavit, ale ani to nepomohlo. Prospim celou noc tak jednou za tyden :roll:

gabival
Povídálka 26 příspěvků 06.12.17 12:58

Taky jsem to tak mela, nejak sem to prezila :D

Heivka
Závislačka 3246 příspěvků 06.12.17 13:06

Tohle jsem měla ke konci prvního těhotenství, trochu pomáhala aroma lampa s levandulovým olejem, nebo nakapat ten olej na kapesník a uvázat k oknu nad topení.
Teď jsem 9tt a nespavost mě trápí taky, ale trochu jinak, jak padne osmá večer, žaludek se začne obracet jakmile si lehnu, takže nespím, zrovna dneska jsem šla spát, nedobrovolně, až kolem třetí ráno. Přes den si nelehnu, to by můj dvouletý klučina udělal z bytu kůlničku na dříví a asi oholil psy, nebo něco na ten způsob.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >