Léky v druhém trimestru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leila156
Povídálka 43 příspěvků 06.12.17 22:06
Léky v druhém trimestru?

Zdravím chtěla bych se zeptat jsem nachlazená, nemůžu ani polknout jaký mám knedlík v krku.. Brala jste některá i jiné léky než septilen a obyčejný paralen? Mám na mysli třeba paralen grip horký nápoj? :?

Reklama

Reakce:

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 06.12.17 22:22

@Leila156
Doporučuji radši obyčejný jednodruhový bylinkový čaj (lípa, máta, fenykl, heřmánek, NE šalvěj!) s medem a citrónem - ulevuje výborně. Max grip je koňská dávka a může vyvolat krvácení (viz. příbalový leták).

blumen
Hvězda diskuse 43122 příspěvků 06.12.17 22:24

@Leila156 kousat cesnek. A prinejhorsim pro antibiotika, pokud je to angina. Z volne prodejnych snad jen paralen.

Netopirek
Echt Kelišová 7593 příspěvků 07.12.17 01:09

Já jsem si dělala zázvorový čaj. A jinak jen Steptisan, Paralen. A pak na kašel jsem měla Stoptusin a Micosolvan. Ale oboje až na doporučení lékaře

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama