Léky v druhém trimestru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leila156
Povídálka 43 příspěvků 06.12.17 22:06
Léky v druhém trimestru?

Zdravím chtěla bych se zeptat jsem nachlazená, nemůžu ani polknout jaký mám knedlík v krku.. Brala jste některá i jiné léky než septilen a obyčejný paralen? Mám na mysli třeba paralen grip horký nápoj? :?

Reakce:

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 06.12.17 22:22

@Leila156
Doporučuji radši obyčejný jednodruhový bylinkový čaj (lípa, máta, fenykl, heřmánek, NE šalvěj!) s medem a citrónem - ulevuje výborně. Max grip je koňská dávka a může vyvolat krvácení (viz. příbalový leták).

blumen
Hvězda diskuse 42586 příspěvků 06.12.17 22:24

@Leila156 kousat cesnek. A prinejhorsim pro antibiotika, pokud je to angina. Z volne prodejnych snad jen paralen.

Netopirek
Echt Kelišová 7907 příspěvků 07.12.17 01:09

Já jsem si dělala zázvorový čaj. A jinak jen Steptisan, Paralen. A pak na kašel jsem měla Stoptusin a Micosolvan. Ale oboje až na doporučení lékaře

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Milion mu nestačil, chtěl další peníze, tvrdí svědek v případu podvodu Tomáše Řepky!

Milion korun. Za takovou sumu měl Tomáš Řepka své dávné, dnes již bývalé... číst dále >

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >