Reklama

Léky v druhém trimestru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leila156
Povídálka 43 příspěvků 06.12.17 22:06
Léky v druhém trimestru?

Zdravím chtěla bych se zeptat jsem nachlazená, nemůžu ani polknout jaký mám knedlík v krku.. Brala jste některá i jiné léky než septilen a obyčejný paralen? Mám na mysli třeba paralen grip horký nápoj? :?

Reklama

Reakce:

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 06.12.17 22:22

@Leila156
Doporučuji radši obyčejný jednodruhový bylinkový čaj (lípa, máta, fenykl, heřmánek, NE šalvěj!) s medem a citrónem - ulevuje výborně. Max grip je koňská dávka a může vyvolat krvácení (viz. příbalový leták).

blumen
Hvězda diskuse 41138 příspěvků 06.12.17 22:24

@Leila156 kousat cesnek. A prinejhorsim pro antibiotika, pokud je to angina. Z volne prodejnych snad jen paralen.

Netopirek
Echt Kelišová 7743 příspěvků 07.12.17 01:09

Já jsem si dělala zázvorový čaj. A jinak jen Steptisan, Paralen. A pak na kašel jsem měla Stoptusin a Micosolvan. Ale oboje až na doporučení lékaře

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >