Píchání na jedné straně

Anonymní
4.1.21 21:43

Pichani na jedne strane

Ahoj holky, jsem skoro rok a pul po porodila jeste jsem nedostala menstruaci. Posledních skoro 14 dni me poboliva podbrisek jako pri menzesu, ted se k tomu přidalo střídave pichani na obou stranách. Těhu test jsem si delala minuly tyden a dnes a negativni. Antikoncepci nemuzu brat, proto praktikujeme přerušovanou souloz. Jeste v noci a behem dne parkrat kojim. Meli jste take takove stavy a pak prisla menstruace? Nebo snad těhu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
231
4.1.21 23:59

Volat a zeptat se vašeho lékaře :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 11:34

Tak používej kondom.. taková výmluva jako že nemůžeš brát HA je pěkná blbost. To tady vykládá každá druhá co otěhotní rok po porodu. I při přerušované souloži se dá otěhotnět. Zvlášť když máš ovulaci a čípek se posune více dolů aby do něj lépe pronikly spermie. Chlap vypouští sperma i před tím než se udělá. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
124
5.1.21 14:37
@Anonymní píše:
Tak používej kondom.. taková výmluva jako že nemůžeš brát HA je pěkná blbost. To tady vykládá každá druhá co otěhotní rok po porodu. I při přerušované souloži se dá otěhotnět. Zvlášť když máš ovulaci a čípek se posune více dolů aby do něj lépe pronikly spermie. Chlap vypouští sperma i před tím než se udělá. :palec:

Tak co rikate je pekna blbost.. ja antikoncepci nemuzu, protoze jsem mela bulku v prsu a z histologie zjistili, ze se zivila prave temi hormony. Kamaradka ji zase nemuze kvuli mutaci. A kondom treba vubec nesnesu. A co treba telisko zakladatelko? Nehormonalni? Me takhle picha bezne pri ovulaci.. po porodu to poznam. Pred tehotenstvim me nikdy pri ovulaci nepichalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 20:27
@Tinunka píše:
Volat a zeptat se vašeho lékaře :think:

Mám nasazené atb pro infekci močových cest. Prý bych ani neothotněká, tím, že jsem to ještě nedostala a vaječníky spí jak medvědi zimním spánkem

• Citovat
  • Nahlásit
17
7.1.21 19:43

Radši se poraďte s lekarem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.21 20:46
@Grinch0 píše:
Radši se poraďte s lekarem

Dekuji, mam nasazené antibiotika kvuli infekci močových cest. Antikoncepci nehormonalni.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat