Píchání na vaječníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
faflina
Ukecaná baba ;) 2031 příspěvků 02.11.14 23:16
píchání na vaječníku

Ahoj zdravím! od prázdnin mívám píchání nepravidelné na vaječníku je to nepříjemné, beru HA a úíchání je vždy celý cyklus mimo MS. Taky MS je divná mám jí asi jen necelé dva dny, první krvácím silně, ochází kusy hlenu, druhý den jen slabé špinění… v srpnu jsem byla na gyndě. říkal že mám v děloze zbytky pravděpodobně krve od MS a může to být ta bolest, ale mám to každý měsíc, Na gyndu se objednám. Trpět nehodlám, jen jestli někdo neměl to samé

Reakce:
faflina
Ukecaná baba ;) 2031 příspěvků 02.11.14 23:40

Nikdo nic?

lemanka
Ukecaná baba ;) 1439 příspěvků 02.11.14 23:58

Mě také píchá mimo MS dole v břiše, ale dle mě je to spíš děloha, které narůstá sliznice. Mám to od té doby co jsem začala brát HA, před tím nic(ale zas jsem neměla MS třeba rok, proto HA beru, abych byla ženská každý měsíc :roll: ).

-Azzurra-
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 06.11.14 10:19

@faflina …může to být právě děloha které narůstá sliznice jak píše @lemanka já byla v září na revizi a pak jsem měla píchání šílené a v nemocnici mi to tak bylo objasněno ;) teď už ok :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.15 17:50

Prosím vás o vaše zkušenosti co by to mohlo být. Jsem 4.DPO a již delěí dobu ob měsíc (1× za dva měsíce) mě od ovulace píchá na pravém vaječníku, mám citlivá prsa a časteji chodím močit. Poprvé jsem myslela, že jde o případné těhotenství, ale když se to opakuje každé 2 měsíce, tak už vím, že tím to asi není. Co by to mohlo znamenat?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.15 21:32
@Anonymní píše:
Prosím vás o vaše zkušenosti co by to mohlo být. Jsem 4.DPO a již delěí dobu ob měsíc (1× za dva měsíce) mě od ovulace píchá na pravém vaječníku, mám citlivá prsa a časteji chodím močit. Poprvé jsem myslela, že jde o případné těhotenství, ale když se to opakuje každé 2 měsíce, tak už vím, že tím to asi není. Co by to mohlo znamenat?

mela sem to co popisuješ..ul­trazvuk ok..vsehcno ok..jen teda s tí, že já sem rok po porodu takže doktorka furt tvrdila že mne to bolí jak se namáhám apod…bolelo mne to takhle asi 6 mesicu až pak mi začlo pri ms jednou takový pálení..šla sem na gyndu a vyfasovala antibiotika protože to byl zánet delohy :zed:

maminka_03
Kecalka 325 příspěvků 26.07.17 22:00

Mam dotaz..picha me v levem vajecniku..myslite ze by to mohla byt ovulace nebo neco jineho? dostat to mam za dva tydny

Anyys
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 26.07.17 22:27

@maminka03 ano, může to být přicházející ovulace, já mám bolesti cca 3 dny před ovulací

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 26.07.17 22:52

@maminka03 jak pise @Anyys Po porodu jsem to zacala velmi citit. Navic kazdy vajecnik ovuluje ob cyklus (vetsinou). Takze pristi cyklus bys to mohla citit na pravem. Ja to ale citim tak nejak plosne, jako pri menzes.

Anyys
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 27.07.17 07:22

@AniNevim @maminka03 ano, ale ja už 3.měsíc z levé strany, tak není vyloučeno, ze se strany nějakou dobu nebudou střídat. je to však v pořádku

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Úžasná dvojice Abrhám a Šafránková: Podívejte se, jak jsou si manželé velkou oporou

Na konci letošního roku oslaví osmdesáté narozeniny a zub času se na jeho... číst dále >

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >