Píchání v krku u žíly - co to může být?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 11:42
Pichání v krku u žíly

Zdravím. Kamarádka mi řekla, že ji už druhý den jednou za čas strašně píchá žíla v krku? Není to častý, ale je to prý celkem bolestivé. Je to spíš prostředek té žíly, ale víc nevím :nevim: Nevíte, co to může být? Ptám se, protože jsem se s ještě něčím takovým nepotkala

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6658 příspěvků 27.10.18 11:46
@Anonymní píše:
Zdravím. Kamarádka mi řekla, že ji už druhý den jednou za čas strašně píchá žíla v krku? Není to častý, ale je to prý celkem bolestivé. Je to spíš prostředek té žíly, ale víc nevím :nevim: Nevíte, co to může být? Ptám se, protože jsem se s ještě něčím takovým nepotkala

A proč si kamarádka nedojde k dr a řešíš to ty na netu? Stejně ti tu nikdo nemůže odpovědět.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 11:50

Ona neví, že se ptám. K dr nemá čas si teď zajít a ani nechce, ale mě to zajímá

zuza92
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 27.10.18 11:56

Ahoj já měla něco podobného začátkem týdne. Pak se přidalo pálení na hrudi a od čtvrtka ležim doma s antibiotikama a zánětem průdušek. Takže možná nějaká začínající nemoc :nevim: . Na krku jsou nějaké ty uzliny. Ale nejlíp poradí lékař.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >