Časté bolení břicha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mon222
Stálice 56 příspěvků 27.10.18 06:32
časté bolení břicha

Ahoj holky, už delší dobu mě bolí břicho v oblasti nad pupkem spíš v trojuhelníku. Byla jsem už před rokem na krvy, rentgenu i sono břicha a nic, nakonec jsem šla i na gastroskopii a také mi nic nenašli. Většinou mě to tlačí po ránu a je mi nevolno.. nevím už co s tím, neměla jste to taky některá??

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

pannda
Kelišová 6576 příspěvků 35 inzerátů 27.10.18 06:51

znovu bych šla na gastro, je to žaludek či dvanácterník…

mon222
Stálice 56 příspěvků 27.10.18 06:55

na gastru jsem byla před 2 měsíci. takže nevím teda.ale na gastro znovu nejdu.

mon222
Stálice 56 příspěvků 27.10.18 06:56

@pannda byla jsem před 2 měsíci.

pannda
Kelišová 6576 příspěvků 35 inzerátů 27.10.18 07:02

Tak nechoď, trap se…nesmířila bych se se zprávou, že mi nic není, když bych měla potíže…

pannda
Kelišová 6576 příspěvků 35 inzerátů 27.10.18 07:05

Co přítomnost mikroorganismu Heliobacter pylori? ten velmi často způsobuje zánět žaludku s podobnými příznaky, je i viníkem vředů…

mon222
Stálice 56 příspěvků 27.10.18 07:09

Tak já nevím, kdyby tam něco bylo ,tak by to asi viděl na tom gastru snad ne? pro mě to taky není příjemné vyšetření, jsem ráda,že to mám za sebou. Nevím od čeho ti doktoři jsou když nic nejsou schopní najít

Helileli
Závislačka 2951 příspěvků 27.10.18 07:40

@mon222 a jak se stravujes, piješ, stresujes, spíš, cvičíš? Zkusila bych najít příčinu, když není fyziologická, může být systémová.

vokishka
Extra třída :D 12746 příspěvků 27.10.18 07:50
@mon222 píše:
Tak já nevím, kdyby tam něco bylo ,tak by to asi viděl na tom gastru snad ne? pro mě to taky není příjemné vyšetření, jsem ráda,že to mám za sebou. Nevím od čeho ti doktoři jsou když nic nejsou schopní najít

Tu bakterii musi vyšetřit laboratorne,to neuvidí. Ale dá se to i ze stolice.

Helileli
Závislačka 2951 příspěvků 27.10.18 07:56
@vokishka píše:
Tu bakterii musi vyšetřit laboratorne,to neuvidí. Ale dá se to i ze stolice.

Mně dělali test na Heliobactera přímo při gastroskopii, měla jsem to pak ve zprávě z vyšetření, že to bylo negativní. Pokud byla zakladatelka pod analgosedaci, tak si to nemusí pamatovat, pokud vůbec to lékař komentoval.

mon222
Stálice 56 příspěvků 27.10.18 08:20

@Helileli Nebyla jsem pod analgosecaci.-) dělal mi normálně jen gastroskopii,, ale chci si tam v pondělí zavolat, jestli mi neudělá nějaký odběry.. protože už mě to fakt nebaví :-/ když člověk neví co mu pořád je..

mon222
Stálice 56 příspěvků 27.10.18 08:21

@Helileli bral akorát nějaký vzorky a vše negativní.

mon222
Stálice 56 příspěvků 27.10.18 08:23

@Helileli spím denně normálně 7,8 hodin, práci stresovou nemám.. snažím se jíst normálně. ne moc mastný jídla ani těžký.. nevím proč mi to dělá.. pořád mě to bolí nebo tlačí v jednom místě. spíše ráno a kolikrát je mi nevolně.

Ivana 85
Závislačka 3061 příspěvků 27.10.18 08:38

@mon222 ahoj,mam asi to stejny,jen ja u doktora jeste nebyla.Bojim se ze si o mne bude myslet ze simuluju,protoze ty problemy jsou vlastne jen obcas.Boli me primo v tom trojuhelniku a vetsinou je to az vecer.Jeden cas jsem myslela ze je to z jogurtu,tak jsem ho uplne vyradila a mela jsem klid.Potom jsem ho zas zkusila a dobry,takze jogurt to neni.Pak to vypadalo ze to delal banan,ten jsem ted dlouho nemela a stejne to boli.Nekdy mam mesic klid,nekdy tyden v kuse me to vecer boli.Je to pocit strasny tezkosti,pocit jak kdybych snedla kilo kameni.Kdyz si vcas vezmu algifen kapky tak ten tlak sice porad trochu citim,ale jde to.Kdyz si je nevezmu,tak par hodin od zacatku bolesti zacnou hrozny krece v tom miste.Podotykam ze se fakt snazim vecer co nejmin jist,takze to neni tim ze bych se na noc nafutrovala.

brumi
Kelišová 6514 příspěvků 27.10.18 09:11
@mon222 píše:
Tak já nevím, kdyby tam něco bylo ,tak by to asi viděl na tom gastru snad ne? pro mě to taky není příjemné vyšetření, jsem ráda,že to mám za sebou. Nevím od čeho ti doktoři jsou když nic nejsou schopní najít

měla jsem hodně podobné problémy,na gastru v červnu vše ok pak se to zhoršilo takže zase gastro tam zánět žaludku to byl konec července a teď září i přes léky zase zánět vrácen a testy na helycobactera,před­tím negativní,nebo to také může být pěkná žaludeční neuroza a ta se nikde neukáže. když odmítáš dalšíko,tak si skoč do lékarny pro apo ome,pokud máš žaludek bude za chvíli dobře,alelepší by bylo udělat pořádnou kontrolu,krev sono,gastro,pří­padně alergie,zda nemáš nejakou potravinou třeba

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >