Pichava bolest

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mihaicka
Závislačka 3818 příspěvků 17.03.09 13:01
Pichava bolest

Vsechny zdravim,
doufam, ze se mate dobre a vse je ok.

Chtela jsem se zeptata, mela jste ( nebo mate ) nektera pichave bolesti bricha? Vim, ze pichani v oblasti pod pupikem je normalni, ale me to boli na leve strane a dost dole smerem k trislum.....
Nevite co by to mohlo byt?

Diky,
M

Reakce:
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34283 příspěvků 17.03.09 13:11

jojo, ja mela pichani treba po pul minute, desne casto takove slabe, obcas silnejsi, nalešvo, napravo, uprostred, kdekoliv… po 12 TT se to hodne zmirnilo.

KacenkaK
Závislačka 4257 příspěvků 17.03.09 13:20

Ahoj,

ja si taky myslim,ze pichani kdekoliv je normalni. kdyby to ale melo byt uz uplne nesnesitelne, tak zajdi k dr. Nic lepsiho ti neporadim.
Ja mela snad permanentne menstruacni bolesti…

Kazdy mame neco! Tak at se ti/vam dari!

K>

Mihaicka
Závislačka 3818 příspěvků 17.03.09 13:28

Holky, diky moc. Jste me dost uklidnily… :P
Tak zase hura do prace…
 papa

Mihaicka
Závislačka 3818 příspěvků 17.03.09 13:29

Holky, diky moc. Jste me dost uklidnily… :P
Tak zase hura do prace…
 papa

nikousa
Stálice 61 příspěvků 17.03.09 13:30

Ahojky,
minulý týden mě taky hodně píchalo v levo, nemohla jsem pomalu ani vstát ze židle a chodila jsem v předklonu, tak jsem byla u doktora a ten mi zjistil, že jsem si natáhla břišní sval. Takže mi doporučil jenom odpočívat a maximálně paralen, proti bolesti. Tři dny jsem teda poctivě ležela a pak to přeslo, teď už jsem fakt opatrnější a vůbec nic nezvedám.
Držím palce ať tě to brzo přejde.

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 17.03.09 13:55

Píchání je normální, pokud je to na straně, může to být způsobeno natahováním vejcovodu, protože se v těhotenství vaječníky dostávají postupně více do boku.
Já to píchání měla zas většinou napravo :wink:

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 17.03.09 14:15

Tak u mě to teda rozhodně u prvního nebylo slabé píchání, ale opravdu silné bodání po celém břiše, které dr. vysvětlil zvětšující se dělohou. Já myslím že občasné píchnutí je v pohodě. Aspoň víš, že mimi roste.

Mihaicka
Závislačka 3818 příspěvků 17.03.09 14:45

Diky moc. Je super vedet, ze nemam nic extra a ze je to normalni.
 M.

Mihaicka
Závislačka 3818 příspěvků 20.03.09 15:00

Ahojte vseci,
tak jsem vcera byla u Dr. a ten mi rekl, ze jsem mela ovulaci. pak to zkontroloval na UTV a potvrdil to… pichani trvalo pouze 1 -2 dny…

to jen pro dalsi tehulky, co muzou byt vystrasene… :P
papa
 M

JančaK
Ukecaná baba ;) 1357 příspěvků 10.04.09 21:55
Mihaicka píše:
Ahojte vseci,
tak jsem vcera byla u Dr. a ten mi rekl, ze jsem mela ovulaci. pak to zkontroloval na UTV a potvrdil to… pichani trvalo pouze 1 -2 dny…to jen pro dalsi tehulky, co muzou byt vystrasene… :P
papa
 M

Ty jsi těhotná a měla jsi ovulaci?

Mihaicka
Závislačka 3818 příspěvků 16.04.09 13:31

presneji receno - vajecnik se stale jeste chova tak, jako by byla ovulace…to pry vymizi po 3 mesici…nevim jestli jsem mu rozumela dobre, ale takhle to rekl… :?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Smutné Vánoce v Pákistánu: Jaké dárky dostane pašeračka Tereza v base?

Letošní Vánoce stráví v jiné zemi a navíc za mřížemi. Češka Tereza Hlůšková,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >