Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj jsem v 39tt a už od rana mě bolí levá bradavka jako by mě do ni někdo píchal špendlíkem, je to fakt nepříjemné rano sem kvuli tomu ani nemohla spát. Až to jakoby trošku pálí, i na pohmat (zmáčknutí). Nemáte s tím některá zkušenost? Děkuji
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!