Reklama

Velikost gestačního váčku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 17:18
Vel gestacniho váčku

Dobrý den rada bych znala zda ma nekdo stejnou zkušenost je to sice moje 4 těhotenství ale tohle sem nikdy neměla Dr me bylo řečeno ze miminko je 7+2 ale Vacek hnizdecko kolem nej je 11+2 tt mate nekdo stejnou zkušenost ze by byl tak velký rozdíl mezi tím a jak těhotenství dopadlo dekuji moc

Reklama

Reakce:

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 04.01.17 17:35

Tak 11+2 to uz je na screening pomalu, to uz je clovicek, na utz si ho nevidela? To je velky rozdil jestli 8 nebo 12.tyden

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 17:38

Miminko je 7+2 i se srdickem ale Vacek ve kterém je je 11+2

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 04.01.17 17:40

Jo tak, uz to chapu.. a co ti k tomu dr rekla?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 17:44

No ještě jde o to ze Hnedka jak sme otěhotněla jsme po potratů 2 týdny na to jsme otěhotněla Hnedka zase a když jsme byla na prvním utz tak dr viděla jen prázdný Vacek bez miminka miminko se objevilo až za týden dr k tomu rekla ze někdy to tak je ale ze je to odchylka velká tak ja nevim

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 06:45
@Anonymní píše:
No ještě jde o to ze Hnedka jak sme otěhotněla jsme po potratů 2 týdny na to jsme otěhotněla Hnedka zase a když jsme byla na prvním utz tak dr viděla jen prázdný Vacek bez miminka miminko se objevilo až za týden dr k tomu rekla ze někdy to tak je ale ze je to odchylka velká tak ja nevim

Prosím, jak jsi dopadla, mám stejný problém :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama