Reklama

Angelsound - jde slyšet a dobře najít srdíčko u silnější ženy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 19:22
angelsound-jde slyset a dobre najit srdicko u silnejsi zeny?

Ahojky holky, jsem kratce tehotna-proto zatim anonimne a zvazuji, zda poridit okolo toho 10tt pristroj angelsound. Nejsem zrovna hubena, momentalne bouzel 88kg a spek na brisku, jinak jsem stavena-prsa a boky. Pribrala jsem dost u snazeni o mimi

Reklama

Reakce:

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 03.01.17 19:23

Slycham od 12tt a mam 80kg na 164cm. Pouzivam k poslouchami kokosovy olej

zuzula.82
Ukecaná baba ;) 2393 příspěvků 03.01.17 19:30

Tak to ja mam o 10kg vic a slysela jsem krasne. Ze zacatku srdicko stejne hledas hodne dole v podbrisku takze spek nespek jde slyset jen musis hledat. Ja za nej byla strasne rada.

zuzula.82
Ukecaná baba ;) 2393 příspěvků 03.01.17 19:32

Jo a musis k zomu mit bud nejaky olehicek, nebo jestli mate lubrikant tak taky idealka ;) ja to nejcasteji spojila s mazanim brucha proti striim. Jinak by si nic neslysela

Maja Z
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 03.01.17 19:32

Ano, jde;-) poprvé jsem ho našla snad v 11tt a to mám váhu trojcifernou :D napřed je stejně v podbřišku, takže špek nešpek ho klidně pořiď :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 19:50

Dekuji holky, tak uz se koukam po nejakem pouzitem

viky23
Neúnavná pisatelka 16160 příspěvků 03.01.17 20:30

Ja nasla az ve 12.tydnu srdicko, mozna v 11 :think: vsechno hnedka zapomenu, nej je k tomu ten sono gel na ultrazvuk. Lubrikant nic moc, kokosovym olejem slysim lip ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama