Angelsound - jde slyšet a dobře najít srdíčko u silnější ženy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 19:22
angelsound-jde slyset a dobre najit srdicko u silnejsi zeny?

Ahojky holky, jsem kratce tehotna-proto zatim anonimne a zvazuji, zda poridit okolo toho 10tt pristroj angelsound. Nejsem zrovna hubena, momentalne bouzel 88kg a spek na brisku, jinak jsem stavena-prsa a boky. Pribrala jsem dost u snazeni o mimi

Reakce:

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 03.01.17 19:23

Slycham od 12tt a mam 80kg na 164cm. Pouzivam k poslouchami kokosovy olej

zuzula.82
Ukecaná baba ;) 2394 příspěvků 03.01.17 19:30

Tak to ja mam o 10kg vic a slysela jsem krasne. Ze zacatku srdicko stejne hledas hodne dole v podbrisku takze spek nespek jde slyset jen musis hledat. Ja za nej byla strasne rada.

zuzula.82
Ukecaná baba ;) 2394 příspěvků 03.01.17 19:32

Jo a musis k zomu mit bud nejaky olehicek, nebo jestli mate lubrikant tak taky idealka ;) ja to nejcasteji spojila s mazanim brucha proti striim. Jinak by si nic neslysela

Maja Z
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 03.01.17 19:32

Ano, jde;-) poprvé jsem ho našla snad v 11tt a to mám váhu trojcifernou :D napřed je stejně v podbřišku, takže špek nešpek ho klidně pořiď :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 19:50

Dekuji holky, tak uz se koukam po nejakem pouzitem

viky23
Neúnavná pisatelka 16324 příspěvků 03.01.17 20:30

Ja nasla az ve 12.tydnu srdicko, mozna v 11 :think: vsechno hnedka zapomenu, nej je k tomu ten sono gel na ultrazvuk. Lubrikant nic moc, kokosovym olejem slysim lip ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >