Do kolikátého týdne se provádí vnitřní ultrazvuk?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Slune1995
Nováček 9 příspěvků 03.01.17 15:35
Do kolikateho týdne se provádí vnitřní ultrazvuk?

Ahojky maminky,
Chci se zeptat do kolikateho týdne se provádí vnitřní ultrazvuk? A kdy se mnou může partner na ultrazvuk? Dekuji

Přečtěte si článek: První určení pohlaví dítěte na ultrazvuku

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2320 příspěvků 03.01.17 15:37

Klidně i do konce skrz měření čípku. Partner může dle gynekologa, osobně byl se mnou jen na genetice ve 20.tydnu. jinak mi to přijde zbytečný.

lisma
Ukecaná baba ;) 1396 příspěvků 03.01.17 15:42

Manžel chodil na veľké ultrazvuky - 12., 20. a 30.tt, tie boli cez brucho. Inak môj doktor meria čípek ultrazvukom, takže vaginálne až do konca tehotenstva.

Ifar
Kecalka 160 příspěvků 03.01.17 15:45

Partner byl akorát ve 20tt. Jinak vaginalne asi do 12tz a pak na konci, kvuli cipku.

Tichošlápek
Extra třída :D 10415 příspěvků 03.01.17 15:53

Vaginální uz mi dělali vždy. Partner byl jen na velkém uz, ale mohl se mnou kdykoli

Jindřiš
Extra třída :D 10454 příspěvků 03.01.17 15:55

Byla jsem ted 16.tt a mimco kontroloval pres bricho a vnitrnim pak jizvu po cisari a tu mi budou vzdy kontrolovat vnitrnim.

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1369 příspěvků 03.01.17 16:06

Mě dělali vaginální cca do 12tt a teď jen břišní.. a když je potřeba tak se podívá.
Partner chodí na každou kontrolu (pokud může) protože chce vidět mrňouse. Nikdo mu nic nezakazuje a ani nemůže. Je to vaše volba takže s tebou partner může jít kdykoliv :)

Slune1995
Nováček 9 příspěvků 03.01.17 16:35

Tak moc děkuji za informace Maminky :)

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 03.01.17 16:38

Moje dr do 13tt..pak už přes břicho..na utz muže partner pokaždé..ale lepší je chodit jen na ty velké genetiky.. 13, 20, 30 nebo na třeba 3d focení

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 03.01.17 16:44

Přítel byl se mnou ve 12.týdnu na prvním ultrazvuku přes břicho(jeli jsme totiž spolu 30km do krajské nemocnice)..jinak se dělá vaginálně do toho týdne u svého gynekologa.

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 7 inzerátů 03.01.17 16:51

Jak uz tady psaly, me ho dela jeste ted, kvuli cipku a to jsem skoro na konci.
A manzel semnou jezdi na kazdou kontrolu. :lol: uz od CAR. :lol:
I na kazdy ultrazvuk a kazde vysetreni.
Lekar nikdy nebyl proti.
Dokonce kdyz jednou cekal na chodbe, tak se ptal, kde ho mam. :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >