Do kolikátého týdne se provádí vnitřní ultrazvuk?

9
3.1.17 15:35

Do kolikateho týdne se provádí vnitřní ultrazvuk?

Ahojky maminky,
Chci se zeptat do kolikateho týdne se provádí vnitřní ultrazvuk? A kdy se mnou může partner na ultrazvuk? Dekuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3327
3.1.17 15:37

Klidně i do konce skrz měření čípku. Partner může dle gynekologa, osobně byl se mnou jen na genetice ve 20.tydnu. jinak mi to přijde zbytečný.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1468
3.1.17 15:42

Manžel chodil na veľké ultrazvuky - 12., 20. a 30.tt, tie boli cez brucho. Inak môj doktor meria čípek ultrazvukom, takže vaginálne až do konca tehotenstva.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
176
3.1.17 15:45

Partner byl akorát ve 20tt. Jinak vaginalne asi do 12tz a pak na konci, kvuli cipku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21311
3.1.17 15:53

Vaginální uz mi dělali vždy. Partner byl jen na velkém uz, ale mohl se mnou kdykoli

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10683
3.1.17 15:55

Byla jsem ted 16.tt a mimco kontroloval pres bricho a vnitrnim pak jizvu po cisari a tu mi budou vzdy kontrolovat vnitrnim.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1275
3.1.17 16:06

Mě dělali vaginální cca do 12tt a teď jen břišní.. a když je potřeba tak se podívá.
Partner chodí na každou kontrolu (pokud může) protože chce vidět mrňouse. Nikdo mu nic nezakazuje a ani nemůže. Je to vaše volba takže s tebou partner může jít kdykoliv :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9
3.1.17 16:35

Tak moc děkuji za informace Maminky :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
smurfka
3.1.17 16:38

Moje dr do 13tt..pak už přes břicho..na utz muže partner pokaždé..ale lepší je chodit jen na ty velké genetiky.. 13, 20, 30 nebo na třeba 3d focení

  • Citovat
  • Upravit
3383
3.1.17 16:44

Přítel byl se mnou ve 12.týdnu na prvním ultrazvuku přes břicho(jeli jsme totiž spolu 30km do krajské nemocnice)..jinak se dělá vaginálně do toho týdne u svého gynekologa.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3355
3.1.17 16:51

Jak uz tady psaly, me ho dela jeste ted, kvuli cipku a to jsem skoro na konci.
A manzel semnou jezdi na kazdou kontrolu. :lol: uz od CAR. :lol:
I na kazdy ultrazvuk a kazde vysetreni.
Lekar nikdy nebyl proti.
Dokonce kdyz jednou cekal na chodbe, tak se ptal, kde ho mam. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty