Reklama

7. týden těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RézinaBauerova
Nováček 8 příspěvků 02.01.17 18:39
7tyden těhotenství

Dobrý den.
Dnes jsem byla na gynekologii, stim že jsem měla pozitivní test. Podle Ms jsem 7tt, podle doktorky 6+5tt dělala mi vnitřní ultrazvuk, ale bylo vidět srdíčko tak musím přijít znova za 14dni. Hrozně mě to vylekalo. Čekám třetí dítko a ani u jednoho se mi nestalo že by nebylo vidět. tak se hrozně bojím :-( a ještě dotaz, bolí mi podbřišek a občas mi tam docela dost rýpe a občas myvam hlenové bílí výtok. doktorka mi jen řekla že je to tím jak se děloha roztahuje.. tak snad to tak je.. děkuji za odpovědi

Reklama

Reakce:

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 02.01.17 18:46

Pokaždé je to jinak. Může jít vidět až v 8tt. Nestresuj, buď v klidu a nepřenášej to na dítko. Na příští kontrole už ho krásně uvidíš :kytka:

Lada84
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 02.01.17 18:50

@RézinaBauerova Jsem dnes uplne stejne ;-) PM 16.11…U doktora jsem zatim nebyla, jdu az pristi stredu, ale budes mit nejspis tehotenstvi mladsi a tak to proste jeste neni videt. Neboj se toho, za 14 dni dojde k velkym zmenam. PS: Taky treti..

RézinaBauerova
Nováček 8 příspěvků 02.01.17 19:13
@Lada84 píše:
@RézinaBauerova Jsem dnes uplne stejne ;-) PM 16.11…U doktora jsem zatim nebyla, jdu az pristi stredu, ale budes mit nejspis tehotenstvi mladsi a tak to proste jeste neni videt. Neboj se toho, za 14 dni dojde k velkym zmenam. PS: Taky treti..

Tak poslední MŠ 16.11 :-) podle digitální testu mi to ukázalo 2-3tt tak uvidíme.. snad bude vše ok

RézinaBauerova
Nováček 8 příspěvků 02.01.17 19:13
@KatieAndLily píše:
Pokaždé je to jinak. Může jít vidět až v 8tt. Nestresuj, buď v klidu a nepřenášej to na dítko. Na příští kontrole už ho krásně uvidíš :kytka:

Snad ano..A dekuji

Uju
Kelišová 6513 příspěvků 02.01.17 19:28

Mě moje doktorka když sjem ji volala, že mám na testu 2čárky tak když se ujistila, že si mimčo chceme nechat, tak i řekla ať přijdu až kolem 9tt aby na uz bylo už něco vidět a návštěva u ni nebyla zbytečná.

RézinaBauerova
Nováček 8 příspěvků 02.01.17 19:43

@Uju já jsem právě nevolala a rovnou zašla.. je možné že jsem min tak se ještě neukáže..

RézinaBauerova
Nováček 8 příspěvků 02.01.17 19:44

Holky a taky vás poboliva podbřišek a občas vám tam tak děsně píchne?

Uju
Kelišová 6513 příspěvků 02.01.17 20:11

Jj u druhý jsem bolesti v podbřišku necítila, ale u první dcery ze začátku opravdu dost (to se mi srovnalo někde kolem 12-13tt)-tipuju-už je to dávno.

RézinaBauerova
Nováček 8 příspěvků 03.01.17 11:56

@Uju někdy necítím vůbec nic a někdy teda to rypani je šílený.. Každé tehu je asi jiné :-) při obouch mi bylo od začátku děsně zle a omdlivala jsem a teď zatím nic.. :mavam:

Barbulinda
Stálice 51 příspěvků 06.01.17 06:53

@RézinaBauerova Ahojky, tak já to mám úplně podobně.. byla jsem v úterý na první kontrole a dle utz 6+3 už šlo něco vidět, ale srdíčko to nebylo :-( každopádně mi doktor řekl ať jsem v klidu, že to ještě není vůbec hraniční… mám jít na kontrolu za 14 dní (to bude nekonečné :-D) určitě bude vše ok i u tebe :hug: v podbřišku mě teda bolí dost, i když teď méně než v tom 3-4 týdnu, to byl fakt mazec :-) já na to docela trpím i při ms… každý to máme jinak… držím palce a hlavně „pozitivně myslet“ :) ať pak nemáme malého bručouna :nevim: :hug:

Lada84
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 06.01.17 10:55

@Barbulinda a @RézinaBauerova Ahoj holky, ja bych dnes podle MS mela byt 7+2, bricho uz me asi dva dny neboli, predtim ty dva tydny me to bralo docela fest. Uz mi ani nevadi pachy a celkove se mi vraci elan ;) Na KO jsem jeste nebyla, jdu 11.1. a to budu presne 8+0, takze dam vedet potom, ale srdicko uz by to dobou byt a bit melo.. :think:

RézinaBauerova
Nováček 8 příspěvků 07.01.17 20:15

Mě teď trápí nízký tlak.. je mi fakt děsně zle :-( a občas mi rype i v okolí pupíku..Také máte? No a občas se mi stane jako bych měla pohyby v břiše, takové bublinky ;)

Marcy85
Kecalka 379 příspěvků 22.01.17 21:13

@RézinaBauerova Ahojky, tak jak to dopadlo?  ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama