Těhotenství a problémové dýchání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Clarris
Povídálka 16 příspěvků 02.01.17 14:23
Těhotenství a problémové dýchání

Dobrý den chtěla bych se zeptat.. Jsem v 10 týdnů těhotenství, a čím dál tím více se mi špatně dýchá měla jsem už i před těhu špatné dýchání kvůli operovanému srdci ale teď je to fakt čím dál tím víc horší a nevím co s tím. Jestli si zajít ke svoji kardioložce nebo to zmínit u gynekologa v pátek. Děkuju za rady.

Reakce:
Russet
Extra třída :D 13938 příspěvků 02.01.17 14:34

Já mám srdce ok, ale někde na polovičce těhotenství se mi hůř dýchalo při větší námaze. Vyšli jsme si tenkrát do Krkonoš a já nemohla do kopce.
Zmínila bych se spíš kardioložce a konzultovala pak s gynekologem.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

On je žena! Etzler, Novotný a Nosek se oblékli jako dámy a takhle to dopadlo

Na Česko se řítí další muzikálový hit. Už v polovině března se na prknech... číst dále >

Exkluzivní zpověď kamarádky pašeračky Terezy: Od modelingu až k heroinu

Tereza Hlůšková (22), která je obviněna z pašování heroinu, nebyla jedinou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >