Reklama

Druhé těhotenství 9. týden těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Glorčaa
Povídálka 15 příspěvků 02.01.17 14:22
Druhé těhotenství 9tt

Dobrý den maminky, jsem podruhé těhotná nejspíš 9tt když jsem byla na 1 KO(8.12)dr. změřil plod na 16mm a teď když jsem byla na 2 KO(29.12)po třech týdnech tak dr. zase měřil a prý 7mm. Nic moc mi k tomu neřekl a pozval mě na další kontrolu za týden (5.1) Chci se zeptat zda je možné aby se plod zmenšil? Děkuji za odpovědi.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

bublinek
Závislačka 4958 příspěvků 02.01.17 14:28
@Glorčaa píše:
Dobrý den maminky, jsem podruhé těhotná nejspíš 9tt když jsem byla na 1 KO(8.12)dr. změřil plod na 16mm a teď když jsem byla na 2 KO(29.12)po třech týdnech tak dr. zase měřil a prý 7mm. Nic moc mi k tomu neřekl a pozval mě na další kontrolu za týden (5.1) Chci se zeptat zda je možné aby se plod zmenšil? Děkuji za odpovědi.

nesekl se v čísle?

viky23
Neúnavná pisatelka 16160 příspěvků 02.01.17 14:32

A jak tu kontrolu zhodnotil dr? Rikal, ze by se mu neco nezdalo? Co sedecbi akce? ta je? :think:

Glorčaa
Povídálka 15 příspěvků 02.01.17 14:33

No taky si myslím že by se mohl splést nebo blbě změřit, byla jsem tam ve čtvrtek ke konci ordinační doby, tak to svaluji na to že už byl unavený a těšil se domu :think: jinak nevím, jen jsem se chtěla optat zda je to možný.

natalibet
Echt Kelišová 8938 příspěvků 02.01.17 14:35

Možný to je pouze v případě že už není srdeční akce… :nevim:

bublinek
Závislačka 4958 příspěvků 02.01.17 14:35

Koukni na maminkam.cz tam jsou popsány týdny, jak velký je plod a co se vyvíjí

Glorčaa
Povídálka 15 příspěvků 02.01.17 14:36

Dr. nic moc neřekl jen to že se mu to moc nelíbí a že tam je dutinka a má 7mm a minule naměřil 16mm a že mám přijít ještě za týden. Leží mi to v hlavě tak se ptám :?

viky23
Neúnavná pisatelka 16160 příspěvků 02.01.17 14:37

@Glorčaa tak ona uz mela byt srdecni akce pokud jsi 9tyden. Tohle moc dobre nevypada.

Glorčaa
Povídálka 15 příspěvků 02.01.17 14:42

No poslední MS jsem měla 24.10 tak pokud se to počítá od poslední MS tak vychází na 9týden, to mi dr. neřekl jestli je srdíčko nebo ne, každopádně jsem v pěkný nejistotě a každý den na to myslím a je mi z toho smutno :,(

Hanka_S_V
Echt Kelišová 9451 příspěvků 02.01.17 15:00

@Glorčaa je to zvláštní, podle termínu ms to není jisté, mohla být ovulace dýl, ale pokud se zmenšuje tak to divné je :nevim: A vlastně pokud už před dvěma týdny byla dutinka, tak už by to srdíčko asi být mělo :think:
No nevím každopádně mě se při ZT přímo nezmenšoval, ale jakoby se bortil, nebyla to už kulička, ale taková nepravidelná splasklá bublina :(

natalibet
Echt Kelišová 8938 příspěvků 02.01.17 15:15
@Hanka_S_V píše:
@Glorčaa je to zvláštní, podle termínu ms to není jisté, mohla být ovulace dýl, ale pokud se zmenšuje tak to divné je :nevim: A vlastně pokud už před dvěma týdny byla dutinka, tak už by to srdíčko asi být mělo :think:
No nevím každopádně mě se při ZT přímo nezmenšoval, ale jakoby se bortil, nebyla to už kulička, ale taková nepravidelná splasklá bublina :(

já měla ZT v 10+0 a ten plod už byl o mnoho menší (odpovídal 7. týdnu), když není srdíčko tak se to pak zmenšuje

Glorčaa
Povídálka 15 příspěvků 02.01.17 15:18

Jasně takže můžu byt i méně než 9t a srdíčko se podle internetu objevuje kolem 6-8tt. Tak uvidím co mi řekne ve čtvrtek. Děkuji za reakce

Lilikaspi
Závislačka 2569 příspěvků 03.01.17 11:05

A neni mozne ze prvne meril cely vacek a podruhe jen mimiska? :nevim:

PatEmaAndy
Nováček 2 příspěvky 01.03.17 17:16

Ahoj holky jsem v osmém týdnu a dr.mi naměřila vel. plodu 4cm.neni moc veliký? mám strach. kartu dostanu až příští týden po odberech

AudiH
Kecalka 461 příspěvků 01.03.17 17:45

Ahoj, jsem 9+5 a máme 2,9 Cm a jsme v pořádku… buď v klidecku…1cm na ultrazvuku je nepatrny

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama