Reklama

Sex v těhotenství - ano/ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Daphi
Povídálka 31 příspěvků 03.01.17 17:43
Sex - ano/ne?

Ahoj, jsem 10+3. Dneska jsem byla na UZ a gyn říkal že je vše v pořádku, jenže před Vánocemi jsem ležela v nemocnici kvůli krevní sraženině a možnosti potratu. 23. Jsem byla na KO a gyn (můj) mi řekl že sex nedoporučuje. Když dneska řekly že už tam nic nevidí a že je vše v pořádku. Myslíte že by jsme se s partnerem mohli pokusit o sex? :D

Nějak mě nenapadlo se ho zeptat

Přečtěte si článek: Sex v těhotenství

Reklama

Reakce:

Marcam
Závislačka 4889 příspěvků 03.01.17 17:47

@Daphi at tě to ani nenapadne, chceš snad potratit?

Daphi
Povídálka 31 příspěvků 03.01.17 17:48

@Marcam tak to ani náhodou 8o :zed:

kettkav
Kecalka 140 příspěvků 03.01.17 17:51

@Daphi neriskovala bych to

Druby
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 03.01.17 17:54

Těžko říct :think: ale když doktor říkal, že je vše v pořádku, tak snad i jo, né žádnou divočinu :mavam:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 17:54
@Daphi píše:
Ahoj, jsem 10+3. Dneska jsem byla na UZ a gyn říkal že je vše v pořádku, jenže před Vánocemi jsem ležela v nemocnici kvůli krevní sraženině a možnosti potratu. 23. Jsem byla na KO a gyn (můj) mi řekl že sex nedoporučuje. Když dneska řekly že už tam nic nevidí a že je vše v pořádku. Myslíte že by jsme se s partnerem mohli pokusit o sex? :D

edit admin - nevhodné

Daphi
Povídálka 31 příspěvků 03.01.17 17:56

Tak jo, děkuju všem.
Určitě se teda zamítá
JayLee děkuju za tip :lol: 8)

Diggy
Ukecaná baba ;) 1795 příspěvků 03.01.17 17:57

Já bych raději neriskovala ještě nějaký čas, a raději si s partnerem udělala pěkný večer jinak. na další kontrole bych se pak zeptala doktora.

Petulka1234
Závislačka 3372 příspěvků 03.01.17 18:23

@Daphi Já bych se bála, počkala bych do další kontroly, pak se zeptala, mezitím bych volila i jiné varianty sex. prožitku a pak i přesto do konce těhotenství žádné zatěžující divokosti, jen vždy něco ohleduplného :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Evropa zaspala, měla se inspirovat v Perském zálivu, říká arabista Pelikán

Že si s migrační vlnou Evropská unie ukrojila mnohem větší krajíc, než může... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama