Sex v těhotenství - ano/ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Daphi
Povídálka 31 příspěvků 03.01.17 17:43
Sex - ano/ne?

Ahoj, jsem 10+3. Dneska jsem byla na UZ a gyn říkal že je vše v pořádku, jenže před Vánocemi jsem ležela v nemocnici kvůli krevní sraženině a možnosti potratu. 23. Jsem byla na KO a gyn (můj) mi řekl že sex nedoporučuje. Když dneska řekly že už tam nic nevidí a že je vše v pořádku. Myslíte že by jsme se s partnerem mohli pokusit o sex? :D

Nějak mě nenapadlo se ho zeptat

Přečtěte si článek: Sex v těhotenství

Reakce:

Marcam
Kelišová 5067 příspěvků 03.01.17 17:47

@Daphi at tě to ani nenapadne, chceš snad potratit?

Daphi
Povídálka 31 příspěvků 03.01.17 17:48

@Marcam tak to ani náhodou 8o :zed:

kettkav
Kecalka 140 příspěvků 03.01.17 17:51

@Daphi neriskovala bych to

Druby
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 03.01.17 17:54

Těžko říct :think: ale když doktor říkal, že je vše v pořádku, tak snad i jo, né žádnou divočinu :mavam:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 17:54
@Daphi píše:
Ahoj, jsem 10+3. Dneska jsem byla na UZ a gyn říkal že je vše v pořádku, jenže před Vánocemi jsem ležela v nemocnici kvůli krevní sraženině a možnosti potratu. 23. Jsem byla na KO a gyn (můj) mi řekl že sex nedoporučuje. Když dneska řekly že už tam nic nevidí a že je vše v pořádku. Myslíte že by jsme se s partnerem mohli pokusit o sex? :D

edit admin - nevhodné

Daphi
Povídálka 31 příspěvků 03.01.17 17:56

Tak jo, děkuju všem.
Určitě se teda zamítá
JayLee děkuju za tip :lol: 8)

Diggy
Ukecaná baba ;) 1802 příspěvků 1 inzerát 03.01.17 17:57

Já bych raději neriskovala ještě nějaký čas, a raději si s partnerem udělala pěkný večer jinak. na další kontrole bych se pak zeptala doktora.

Petulka1234
Závislačka 3372 příspěvků 03.01.17 18:23

@Daphi Já bych se bála, počkala bych do další kontroly, pak se zeptala, mezitím bych volila i jiné varianty sex. prožitku a pak i přesto do konce těhotenství žádné zatěžující divokosti, jen vždy něco ohleduplného :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >