Sex v těhotenství - ano/ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Daphi
Povídálka 31 příspěvků 03.01.17 17:43
Sex - ano/ne?

Ahoj, jsem 10+3. Dneska jsem byla na UZ a gyn říkal že je vše v pořádku, jenže před Vánocemi jsem ležela v nemocnici kvůli krevní sraženině a možnosti potratu. 23. Jsem byla na KO a gyn (můj) mi řekl že sex nedoporučuje. Když dneska řekly že už tam nic nevidí a že je vše v pořádku. Myslíte že by jsme se s partnerem mohli pokusit o sex? :D

Nějak mě nenapadlo se ho zeptat

Přečtěte si článek: Sex v těhotenství

Reakce:
Marcam
Kelišová 5092 příspěvků 03.01.17 17:47

@Daphi at tě to ani nenapadne, chceš snad potratit?

Daphi
Povídálka 31 příspěvků 03.01.17 17:48

@Marcam tak to ani náhodou 8o :zed:

kettkav
Kecalka 140 příspěvků 03.01.17 17:51

@Daphi neriskovala bych to

Druby
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 03.01.17 17:54

Těžko říct :think: ale když doktor říkal, že je vše v pořádku, tak snad i jo, né žádnou divočinu :mavam:

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 17:54
@Daphi píše:
Ahoj, jsem 10+3. Dneska jsem byla na UZ a gyn říkal že je vše v pořádku, jenže před Vánocemi jsem ležela v nemocnici kvůli krevní sraženině a možnosti potratu. 23. Jsem byla na KO a gyn (můj) mi řekl že sex nedoporučuje. Když dneska řekly že už tam nic nevidí a že je vše v pořádku. Myslíte že by jsme se s partnerem mohli pokusit o sex? :D

edit admin - nevhodné

Daphi
Povídálka 31 příspěvků 03.01.17 17:56

Tak jo, děkuju všem.
Určitě se teda zamítá
JayLee děkuju za tip :lol: 8)

Diggy
Ukecaná baba ;) 1816 příspěvků 03.01.17 17:57

Já bych raději neriskovala ještě nějaký čas, a raději si s partnerem udělala pěkný večer jinak. na další kontrole bych se pak zeptala doktora.

Petulka1234
Závislačka 3372 příspěvků 03.01.17 18:23

@Daphi Já bych se bála, počkala bych do další kontroly, pak se zeptala, mezitím bych volila i jiné varianty sex. prožitku a pak i přesto do konce těhotenství žádné zatěžující divokosti, jen vždy něco ohleduplného :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >