Reklama

Osamělá prvorodička :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

M.Goodluck
Stálice 56 příspěvků 04.01.17 12:43
Osamělá prvorodička :)

Ahoj, je to možná trochu netradiční, ale je tu ještě nějaká mladá prvorodička, co nemá kolem sebe hromadu kamarádek, maminky, babičky a tetičky…? :nevim: Jsem prvorodička 14tt a jsem na to hodně sama, kamarádky rozesety po republice a manžel dlouho do večera v práci, není si s kým popovídat… jsem v tom sama? Hlavně si nechci povídat jen o plenkách a bolestech ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 04.01.17 12:56

.. a ja budu mit jeste toho muze na dost dlouho v zahranici, jinak vesmes stejne

M.Goodluck
Stálice 56 příspěvků 04.01.17 13:02
@Devuska píše: .. a ja budu mit jeste toho muze na dost dlouho v zahranici, jinak vesmes stejne

A jak to zvládáš?

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 04.01.17 13:09

@M.Goodluck Doted v pohode, ta absence nekterych lidi kolem me ani nevadi, dost si vystacim s muzem. Jak me odjede, bude to o poznani horsi :? Ale nic jineho nam nezbyva :nevim:

nina7
Ukecaná baba ;) 1213 příspěvků 04.01.17 13:16

Nejsi v tom sama :mavam: ráda Ti pomůžu

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 04.01.17 13:20

Taky jsem na tom podobně :roll:

M.Goodluck
Stálice 56 příspěvků 04.01.17 13:26

Moc ráda s vámi holky pokecám :) Nemám ani rodinu, se kterou bych to sdílela, takže fakt samotinký sameček :nevim: :)

NapoleonovaDesire
Kecalka 424 příspěvků 04.01.17 13:30

Ja tez…ale už mam doma skoro rocniho prcka. Když jsem byla těhotná, bylo mi to skoro jedno, ze jsem sama. Četla jsem si, vařila, vyletila, hledala věci pro prcka…ale ted s malým je to občas strašný. Samota silena. Když jsem si říkala, ze s dítětem si člověk udela kamarádky razdva…to jsem se teda spletla. Jsem s nim většinu casu sama, hlidani nula, žádná návštěva, žádné rozptyleni, nic…uz aby makej začal mluvit, ptz ted vedu celej den monolog… :roll:

M.Goodluck
Stálice 56 příspěvků 04.01.17 13:39
@NapoleonovaDe­sire píše:
Ja tez…ale už mam doma skoro rocniho prcka. Když jsem byla těhotná, bylo mi to skoro jedno, ze jsem sama. Četla jsem si, vařila, vyletila, hledala věci pro prcka…ale ted s malým je to občas strašný. Samota silena. Když jsem si říkala, ze s dítětem si člověk udela kamarádky razdva…to jsem se teda spletla. Jsem s nim většinu casu sama, hlidani nula, žádná návštěva, žádné rozptyleni, nic…uz aby makej začal mluvit, ptz ted vedu celej den monolog… :roll:

Přesně tohohle se bojím nejvíc. Odstěhovali jsme se na vesnici a každá moje kamarádka nebo známá buď bydlí úplně v jiné části republiky nebo kousek, ale těžko se sem do té dědiny dostává. Taky jsem ráda sama, někdy, ale teď už to přerostlo v to, že jen celý den čumím na net, a neudělám ani doma nic… je to ubíjející. A jestli takhle budu i po porodu, tak z toho zřejmě příjdu o slovní zásobu, už teď se vyjadřuju jak dement… :nevim:

NapoleonovaDesire
Kecalka 424 příspěvků 04.01.17 14:11
@M.Goodluck píše:
Přesně tohohle se bojím nejvíc. Odstěhovali jsme se na vesnici a každá moje kamarádka nebo známá buď bydlí úplně v jiné části republiky nebo kousek, ale těžko se sem do té dědiny dostává. Taky jsem ráda sama, někdy, ale teď už to přerostlo v to, že jen celý den čumím na net, a neudělám ani doma nic… je to ubíjející. A jestli takhle budu i po porodu, tak z toho zřejmě příjdu o slovní zásobu, už teď se vyjadřuju jak dement… :nevim:

Presne…celej den na netu…ptz člověk hledá kontakt. Hele ja jsem byla asi v 1000 skupinach na fb..kojeni, noseni, nemoci, BF…uplne mi z toho už hrabalo. Přišla jsem o mobil a naštěstí za to. Přišla jsem o snadny pristup do všech tech skupin…a už to ani nevyhledávám. Problémem tech skupin je to, ze tam každý sdílí jen problem..a ja pak pozorovala malého jestli nemá to a nebo to…misto toho abych si s nim hrála třeba. Uplne se za to stydím. Ale už je to pryč. Nechala jsem si jen emimino a klasicky FB, tam stejne už chcip pes..:D Ted premyslim, cim bych se doma ve volnu realizovala, aby me to bavilo, dalo se od toho kdykoli odběhnout…abych nebyla takhle priblbla.
Budu věřit, ze to zvládneš lip! :) Take to nebudeš mit snadné…ja jsem ve městě, takže když je hezky, jedu tam a tam atam…ale ma to take sve proti…clovek utraci.

M.Goodluck
Stálice 56 příspěvků 04.01.17 14:32
@NapoleonovaDe­sire píše:
Presne…celej den na netu…ptz člověk hledá kontakt. Hele ja jsem byla asi v 1000 skupinach na fb..kojeni, noseni, nemoci, BF…uplne mi z toho už hrabalo. Přišla jsem o mobil a naštěstí za to. Přišla jsem o snadny pristup do všech tech skupin…a už to ani nevyhledávám. Problémem tech skupin je to, ze tam každý sdílí jen problem..a ja pak pozorovala malého jestli nemá to a nebo to…misto toho abych si s nim hrála třeba. Uplne se za to stydím. Ale už je to pryč. Nechala jsem si jen emimino a klasicky FB, tam stejne už chcip pes..:D Ted premyslim, cim bych se doma ve volnu realizovala, aby me to bavilo, dalo se od toho kdykoli odběhnout…abych nebyla takhle priblbla.
Budu věřit, ze to zvládneš lip! :) Take to nebudeš mit snadné…ja jsem ve městě, takže když je hezky, jedu tam a tam atam…ale ma to take sve proti…clovek utraci.

Tak tohle mě netrápí, já se vyhýbám úspěšně všem diskuzím. Těhotenství neprožívám jako zázrak boží a jiné hlášky, co jsem leckde viděla. Moc se těším na malou, ale zdravě. Byla bych nerada, kdyby se pak veškerá konverzace s kýmkoli koho znám, zvrtla v to, že budu řešit jen soplíky a spol… To bych se za sebe vážně styděla.
Ale potřebovala bych nějaké kámošky, co dojdou třeba i s mrnětem, probrat obyčejný věci, ne jen děti a recept na dobrou buchtu. Jsem i žena nejen budoucí matka. NEchci aby se můj svět točil kolem plenek.

NapoleonovaDesire
Kecalka 424 příspěvků 04.01.17 14:39
@M.Goodluck píše:
Tak tohle mě netrápí, já se vyhýbám úspěšně všem diskuzím. Těhotenství neprožívám jako zázrak boží a jiné hlášky, co jsem leckde viděla. Moc se těším na malou, ale zdravě. Byla bych nerada, kdyby se pak veškerá konverzace s kýmkoli koho znám, zvrtla v to, že budu řešit jen soplíky a spol… To bych se za sebe vážně styděla.
Ale potřebovala bych nějaké kámošky, co dojdou třeba i s mrnětem, probrat obyčejný věci, ne jen děti a recept na dobrou buchtu. Jsem i žena nejen budoucí matka. NEchci aby se můj svět točil kolem plenek.

Mela jsem to stejne. Nezajimala jsem se skoro o nic. Brala jsem to s rezervou, zdrave…jenze pak se maly narodil a on se ti ten svět smrskne. Na začátku jsem byla jen v plenkách, kojeni, uspavani a buleni. Pak se začal vic hybat apod. Tak jsem i ja procitla…jenze ono není s kym se bavit. S kamoskama, co deti nemají si moc nepokecam.. To se snažím o malým nemluvit porad dokola, jenže ono člověk ztrati přehled, co se děje apod. A společná témata se hledají těžko. No a když přijde někdo s mimcem, tak se člověk nevyhne tomu, aby se bavil o tom jak papa, kaka a spinka:D o čem jiným se take bavit…:D

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 04.01.17 14:42

S tim necdelanim a cumenim do kompu jsem mela taly problem. Tak jsem si rozepsala plan, co budu kazdy den delat-povinnosti. Krom toho se snazim treba vice pect, abysme nekupovali zbytecne sladke snidane v krame. A pomohlo to. Kdyz mi je blbe, treba jak dneska, tak to nehrotim, lehnu si a odpocivam. Ale takovy ten vylozene valeci den mam uz tak jeden v tydnu.
Ja si tu teda nebudu mit ani s kym povidat, decko zacne slyset a bude tu ticho. Tak si budu asi nahlas predcitat

Simin.ula
Kecalka 289 příspěvků 04.01.17 14:43

Ahoj, cítím se na tyhle témata podobně sama. S rodinou to rozebírat nechci. Kamarádek nemám hromadu ale jen pár a jsou na tom někde úplně jinak - jedna má dvě holky (6,14 let) a druhá dvě malý děcka. Ostatní kamarádky ještě děti nemají a neplánují.

S přítelem jsem 3-4 roky, bude nám tento rok 32 a touhu po miminku má víc on než já :D Ve mně se to hodně pere. Nával mateřských pudů necítím. Miminka jsou roztomilá, děti kamarádek mám ráda, ale neslintám nad každým kočárkem, a tak si na tomto webu připadám lehce jako mimozemšťan :mrgreen: Nad cizími dětmi se rozplývá můj partner víc než já, poslední půlrok už otevřeně vyjadřuje, že by miminko chtěl. Jsem na tom tak, že tělo chce, ale mozek vnímá spoustu pochybností. Čas běží a nejde čekat, až bude všechno naprosto ideální… Takže milování často bez ochrany ale s pochybnostmi. Až teď s přelomem roku 2016/17 si to začínám ujasňovat, že touha mít mimi začíná vítězit. A tak jsem se tu dneska registrovala s tím, že se tady třeba nechám trochu nakazit větší touhou po miminku. Když ale vidím všechny ty všemožný zkratky, testy ovulace a měření teploty, tak si říkám co tu dělám. Nějak neplánuju z těhotenství a miminka udělat hlavní téma roku a jediný téma všech konverzací. Testovat všechny tyhle věci se mi taky nechce. Říkám si, že až to přijde tak to přijde v ten čas, kdy to přijít má. Když se milujeme, touhu po miminku cítím. Akorát jsem zatím taková rozháraná a jeden týden si říkám ano, že ho chci - a pak je zase týden, kdy bych ještě čekala až tohle a až tamto… Ale takhle bych se pak nemusela dočkat. A tak tomu necháváme s přítelem volný průběh. Nevím, cítím to možná nějak jinak než (asi) většina dam tady na tom webu :D A mám pocit, že i jako těhotná a s miminkem nebudu řešit jen každý prd dítěte. Jsem ráda, že moje dvě kamarádky s dětmi se dokážou bavit i o jiných věcech než jen, že chlapeček konečně mluví a holčička začala chodit.
Jestli je na tomto webu někdo, kdo to vnímá podobně, ráda se seznámím ;)

Simin.ula
Kecalka 289 příspěvků 04.01.17 14:52
@M.Goodluck píše:

:potlesk: Cítím to takhle stejně, moje slova :)
Jsem poměrně aktivní, zvyklá pořád něco dělat, někam chodit… A tak si moc neumím představit, jak budu zvládat ty tři roky doma… Znám i aktivní maminy, myslím, že to jde, když se chce, jen to stojí víc úsilí to všechno zařídit a zorganizovat. A hlavně to chce mít kolem sebe lidi, kteří to cítí a mají podobně, což je zrovna docela potíž :roll:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama