Píchavá bolest v podbřišku 18tt

8
4.2.16 14:34

Píchavá bolest v podbřišku 18tt

Ahoj holky. Chtěla bych se zeptat občas když si sednu nebo se prudce zvednu jakoby me píchne v podbřišku buď na levé nebo na pravé straně. K doktorovi jdu až další měsíc tak jestli mám vydržet nebo radši jít dřív? Předem děkuji za odpovědi. :) :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11689
4.2.16 14:39

@Kaculexo
To budou vazy, jak se natahují, myslím, že se nemusíš bát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
499
4.2.16 14:49

Taky mě to kolem tohohle týdne bralo…a vše bylo ok. Nikam jsem nešla, je to už druhé těhotenství, tak jsem věděla, že to přijde.
Pri prvním jsem furt myslela, že je to slepák a nebyl to. Jen pracují vazy, n kterých je děloha zavesena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58731
4.2.16 14:56

@Kaculexo nezvedej se tak prudce ;) jj, roste to, bolí to.. pokud při pohybu, tak jsou to většinou vazy a pod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
684
4.2.16 14:58

Taky se mi to stává, když se prudce zvednu a nebo když vystupuju z auta. Proto se snažím zvedat opatrně. A jsme v pořádku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5639
4.2.16 15:40

Presne, jako pisou holky.Jsou to pravdepodobne vazy.Ja to mam take tak.
Nejhorsi, co ted zazivam je pri kychnuti.Vzdy kychnu a projede mi podbriskem tak silena bolest. Ktera velmi pomalinku odezniva :lol:.Vim, ze to nic neni.Ale prijde mi to „vtipne“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
4.2.16 16:55

Holky děkuju hned sem klidnější :) :palec: nechtěla sem hned plašit a jet k doktorovi tak sem ráda že se můžu zeptat tady :) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
93
4.2.16 23:57

Také jsem to měla tak. Teď mě zas bere jak já říkám „vnitřní sedátko“ - kyčel a někdy i jako právě sedací část vnitřní. Nevím, jak to napsat.
Jinak když jsem potřebovala pšíknout, tak jsem musela se schoulit do klubíčka, nebo nohy prostě k hlavě a bylo to dobrý :-) @sara1000

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
684
5.2.16 07:41

Jo to kýchání je mazec, já si k tomu musim lehnout na záda jinak to bolí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu