Píchla jsem se jehlou

Anonymní
3.8.15 18:10

píchla sem se jehlou

Ahoj, vím, že jsem deb*l, ale ˇteď už nic nenadělám…je to asi 2roky zpět kdy jsem se na interně(na praxi) píchla do prstu jehlou-hned jsem se desinfikovala a snažila to dostat i dovvnvit-)myslela sem si že to pomůže-moc hluboko sem se nepíchla jen „naokraj“(celou dobu si myslím, že ani „nakažená“ být nemůže),ale poslední dobou na to často myslím, jestli náhodou něco… v tom období vím, že nikdo tam nijak infekční nebyl, a na interně nebývají…ale ale…každopádně nic se mi nedělo ani neděje,…přemýšlela jsem jestli mám jít na vyš. krve…(předtím sem nešla protože sem byla blbá a nepřekonala strach z nehodné učitelky) nepotřebuji aby ste mi tu nadávali atd atd…vím a uvědomuji si svou chybu,…tak co myslíte? :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6540
3.8.15 18:13

Na testy bych šla, budeš pak mít v sobě klid, že jsi zdravá - teda doufám, že to tak opravdu dopadne :hug: :hug: :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33197
3.8.15 18:14

Zajdi si na testy a budeš mít klid

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Otakar Z.
3.8.15 18:16
@Anonymní píše:
Ahoj, vím, že jsem deb*l, ale ˇteď už nic nenadělám…je to asi 2roky zpět kdy jsem se na interně(na praxi) píchla do prstu jehlou-hned jsem se desinfikovala a snažila to dostat i dovvnvit-)myslela sem si že to pomůže-moc hluboko sem se nepíchla jen „naokraj“(celou dobu si myslím, že ani „nakažená“ být nemůže),ale poslední dobou na to často myslím, jestli náhodou něco… v tom období vím, že nikdo tam nijak infekční nebyl, a na interně nebývají…ale ale…každopádně nic se mi nedělo ani neděje,…přemýšlela jsem jestli mám jít na vyš. krve…(předtím sem nešla protože sem byla blbá a nepřekonala strach z nehodné učitelky) nepotřebuji aby ste mi tu nadávali atd atd…vím a uvědomuji si svou chybu,…tak co myslíte? :(

Dovolím si sdělit můj názor: Pokud nemáš žádné problémy 2 roky poté, prostě na to zapomeň. Je mnohonásobně větší nebezpečí ( kterému prakticky nejde předejít ), že chytneš infekční nemoc v MHD, než že jehla byla infikována něčím s tak dlouhou inkubační dobou a došlo k nákaze.

Vůbec bych to neřešil (a) :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní

A nevíte kolik to stojí? a co jim mám říct, že chci celkové vyš. krve?

• Nahlásit
  • Citovat
Krasavicaa

8o 8o 8o 8o Jdi na testy

• Nahlásit
  • Citovat
Krasavicaa
@Anonymní píše:
A nevíte kolik to stojí? a co jim mám říct, že chci celkové vyš. krve?

Na jaké praxi jsi byla? Ty jsi zdravotní sestra? :think: :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
56906
3.8.15 18:17

Proč se mučíš 2 roky a nejdeš na testy? budeš mít jistotu a klid :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.8.15 18:18

@Otakar Z. to si také říkám, ale občas mě to chytne a myslím na to, že přece jen ve mě něco může být…ale problémy opravdu žádné, jsem plně zdravá jako sem vždy byla jedině problémy s klouby, ale to mám díkky nadváze :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.8.15 18:19

@martina.se mučím se až teď předtím sem si říkalaže přece bych už musela mít nějaké příznaky…

• Nahlásit
  • Citovat
33197
3.8.15 18:20
@Anonymní píše:
@martina.se mučím se až teď předtím sem si říkalaže přece bych už musela mít nějaké příznaky…

Zajdi k Dr, tam to řekni jako tady a ona ti poradí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
3.8.15 18:20
@Anonymní píše:

však právě.. vyžádej testy krve s tim, co se stalo, oni Ti řeknou, co je třeba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ferret
3.8.15 18:22

@Otakar Z. Tak třeba zrovna HIV se za dva roky v drtivé většině případů neprojeví… A člověk může být i přenašečem nemoci, která u něho nepropukla. Zakladatelko, rozhodně na testy jdi, HIV se dělají i anonymně. Za ten klid to stojí a pravděpodobně to opravdu bude v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
7016
3.8.15 18:24
@Anonymní píše:

takze az te nekde zacne pichat, tak te klepne pepka, protoze to preci bude priznak… Sla bych bud na gyndu ci k obvodakovi, normalne mu to rekla, testy pujdou na pojistovnu a ty budes mit jednou provzdy klid

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Otakar Z.
3.8.15 18:28
@ferret píše:
@Otakar Z. Tak třeba zrovna HIV se za dva roky v drtivé většině případů neprojeví… A člověk může být i přenašečem nemoci, která u něho nepropukla. Zakladatelko, rozhodně na testy jdi, HIV se dělají i anonymně. Za ten klid to stojí a pravděpodobně to opravdu bude v pohodě.

Jistě, to je pravda, jen tedy pravděpodobnost, že se dotazovatelka nakazila tímto způsobem HIV je…no, nenulová, ale limitně se k nule blíží, rozhodně má spíš žloutenku z dnešní cesty MHD.

Ale jistě, pro klid duše se dá třeba na testy HIV zajít, to se šikne vždycky :-), nicméně ty peníze se dají utratit i líp. Těžko ale posoudit, jak moc to dotyčnou hlodá…no když to počkalo 2 roky, asi to nebude tak zlé.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama