Piercing brady

Anonymní
2.6.21 14:58

Piercing brady

Ahoj holky, prosím o radu :( Je to 6 den co jsem si nechala píchnout piercing do brady, neboli mě tedy ten vpich spíš dásně jak se mi to otirá ale není to tak hrozné. Okolo vpichu mi to zčervenalo myslíte že to zmizí nebo se mi to zanitilo? Denně jsem to 2× až 3× dezinfikovala i myla antibakteriálním mýdlem :nevim: Kde jsem udělala chybu nebo mohl by jste mi poradit co na to :think:? Děkuji přikládám foto, omlouvám sezs kvalitu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24470
2.6.21 15:43

Tak sem marně pátrala, čím sem mazala piercing já :D
Myslím, že sem to jen desinfikovala betadinem, ale hojilo se to relativně dlouho.
Tohle je trochu zanícený, podle mě by to chtělo desinfikovat i zevnitř (genciána?)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 15:50

@Mar__tanka1983 několikrát denně většinou po jídle vyplachuji ustni vodou :think:. Taky vás to tak bolelo při kousání jak se to odira o tu dáseň? Jinak mě z toho teče docetla sem se, že je to lymfa a dělá takovou krustu to mi též dost vadi.

• Citovat
  • Nahlásit
24470
2.6.21 16:00

Já neměla bradu, tak nevím jak v puse. Ale obecně, šest dní je dost málo na hojení, dala bych tomu ještě čas.
Není to spíš plazma než lymfa?
Jak říkám, spíš bych pořídila tu genciánu (maže se miminkům na afty) dovnitř do pusy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
994
2.6.21 16:23

Je možné, že to máš píchnuté blbě, proto se ti to dře o dáseň. 6 dní je krátká doba, teprve to přichází k sobě a hojí se to. Nepatlej na to nic agresivního a čisti roztokem soli (ne kuchyňské) + vody. Popř. si udělej odvar z heřmánku a tím čisti. Snaž se s tím extra nehýbat, jen cca 3× denně projeď tyčku tam a zpět. Brada se mi hojila skoro 2 měsíce, takže no stress. 8) Pomalu ti z toho začne téct i čirá lehce nažloutá tekutina (to je správně, hojí se to). Taky chvilku trvá, než se ti ten pierc spřátelí s kůží. To může trvat i rok. Dej vědět pak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 17:09

@meduzka23 pichnute to mám přímo v ďolíčku což jsem takhle chtěla ne přímo pod ret. Jak říkám samotný piercing mě nebolí jen ta daseň, doufám že nebudu mít ještě problémy se zuby 8o a zarazilo mě to zčervenání… Taky jsem brouzdala na netu a docetla sem se to ošetření solnou vodou ale děkuji určitě to zkusím :lol: Doufám, že to bude vše dobré, vyndat to nechci :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
994
2.6.21 17:15
@Anonymní píše:
@meduzka23 pichnute to mám přímo v ďolíčku což jsem takhle chtěla ne přímo pod ret. Jak říkám samotný piercing mě nebolí jen ta daseň, doufám že nebudu mít ještě problémy se zuby 8o a zarazilo mě to zčervenání… Taky jsem brouzdala na netu a docetla sem se to ošetření solnou vodou ale děkuji určitě to zkusím :lol: Doufám, že to bude vše dobré, vyndat to nechci :zed:

Pokud ti z toho vyloženě neteče hnis tak se nic neděje. Jde to k sobě tak to prostě bolí. Já mám bradu píchnutou půl roku a i teď občas cítím, že to není ještě úplně ono. Horní ret se mi zahojil třeba hned, brada trvala. Ten heřmánkovej odvar je taky super ale nejlepší je čistit pouze vodou. Hlavně si tam do toho necpi genciálky apod..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat