Piercing do bradavek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 21:05
Piercing do bradavek

Ahojte…mám problém s bradavkami. Jsou ploché, hrozně maličké a vystouplé jsou jedině v zimě :( přitom dvorce nemám malé… už dlouho jsem přemýšlela o piercingu(i se mi líbí), ale nevím jestli by to šlo…a než půjdu do nějakého salonu se “ukazovat”, chtěla bych vědět jestli má někdo podobnou zkušenost :oops:

Reakce:
lolink
Ukecaná baba ;) 1477 příspěvků 01.05.19 21:31

Jde to dost blbe. Na piercing do bradavky to chce mit bradavky. V nadsazce receno.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 23:14

S propíchnutím bradavek zkušenost nemám, ale mám zkušenost s vpáčenými bradavkami, které dokonce nereagovaly ani na chlad.
Těžko totiž říct jak se ti to pak bude hojit. Když bradavka bude chtít zalézt dovnitř a piercing ji bude držet venku.

Podle mě je základ je uvolnit, protože vpáčené jsou protože jsou nějaké vazy jsou geneticky zkrácené.

Co mě nejvíce pomohlo bylo kojení 2 dětí. V průběhu kojení jsem měla obě 2 bradavky permanentně venku. Po skončení se jedna bradavka zase vpáčila a druhá je mírně vystouplá. Kdybych nyní obě bradavky poctivě každý den vytahovala, tak by byly obě venku. Ale to se mi nechce.

Takže před piersingem zvaž, zda bys nešla i touto cestou. Já jsem bradavky začala uvolňovat před plánovaných těhotenstvím, abych mohla kojit. Tytp 3 způsoby se mi osvědčily nejlépe

• vytáhnout bradavky podtlakem odsávačkou mléka - dají se koupit levně na bazaru
  • odstřihnout od stříkačky dno s pístem a takto upravenou stříkačku přiložit k bradavce a podtlakem ji vytahovat ven
  • použít např. tuto pumpičku a kroužky na bradavky - v eshopech se dá najít spousta různých i levnějších kroužků. A místo té pumpičky se dá použít ta odstřižená stříkačka.

Takže být tebou, tak nyní zapracuju na tom, aby se bradavky uvolnily.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 11:15

Nejsou vpáčené…našla jsem foto velmi podobné. Jsou prostě ploché
PS: o článek nejde :)

Caboverde
Kecalka 332 příspěvků 03.05.19 11:36

Jestli nejsi troll, máš už děti a kojení za sebou? Já si totiž moc nedovedu představit situaci, kdy si nechám prošpikovat bradavky, a následně se rozhodnu pro těhotenství a kojení. Plní takto deformované bradavky po vyjmutí šperků ještě svoji normální funkci při kojení? Neměla bys lepší, kdyby sis pořídila řetízek na bradavky? Piercing jsem měla před mnoha lety v oblasti obličeje, bylo to dělané v profi studiu, ale jizvu mám viditelnou i x let po vyjmutí.

Váš příspěvek
Reklama