Piercing jak léčit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 20:19
Piercing jak léčit?

Ahoj, jdu si sem pro radu od zkušenějších.
Nechala jsem si píchnout piercingy do ušní chrupavky hned tři. Poctivě jsem se o to starala cca 2 měsíce. Teď jsem si po tom, co to přestalo bolet sahat a nějak se mi tam asi dostala infekce, ale jenom u posledního. Je to trochu natekle a citlivé. Četla jsem, že jakmile se dostane infekce, tak se má náušnice má vyndat a nechat zarůst, jen se chci zeptat jestli to nejde nějak obejít. Je to natekle teprve jeden den, nic z toho neteče. Objevilo se to až dnes, tak zase mažu a dezifinkuju. Jen by mě zajímalo, jak předejít tomu, abych nemusela vydávat a nechávat zarust a znova nechat propichovat.

Reakce:
TeSudička
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 17.06.19 20:27

Vodu se soli a promazavat. Pokud nepomuze, nechala bych si napsat framykoin, kdyz jsem mela piercingy, nedala jsem na nej dopustit :mavam:

Kriss Tina
Extra třída :D 11037 příspěvků 17.06.19 20:31

Po 2 mesicich poctivého starání to ještě nebylo zahojene, že se ti tam něco dostalo?? Jinak framykoin je dobrý, uz by měl být zas na trhu. A co máš za materiál ty piercingy? Mě takle hnisaly zahojene uši, když sem měla alergii na ten materiál.

drakulova.stara
Kecalka 126 příspěvků 17.06.19 21:45

Jak pisou holky framykoin, ale otázka je jestli je jeste k sehnani. Me tak hnisal pichlej pupik az po pul roce, jak zacalo byt teplo. Pak taky dost pomohla desinfekce na ruce a morska sul. Asi sušit a sušit. Pokud ti to ucho vylozene ve tme nesvítí, tak bych to hned nevzdavala a nevyndavala.

Azeretereza
Závislačka 2887 příspěvků 17.06.19 23:07

Framykoin k sehnání je, asi měsíc zpatky jsem ho používala. Radu zakladatelce nemám, framykoin možná pomuze, a možná bych i vyměnila náušnici, jestli tě nedráždí ten materiál. Mě taky dráždí bizu jen v jednom uchu. V druhým snesu všechno :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.06.19 19:34

Framykoin mám, mažu tím celou dobu. Tak doufám, že pomůže. Mám tam titanovou náušnici. Poslední měsíc, co to moc nebolí, tak si na to neustále hrabu, třeba jsem si tam fak něco zanesla.

Váš příspěvek
Reklama