Piha/pigment na vulvě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 07:29
Piha/pigment na vulvě

Ahoj, chtela bych se zeptat, zda nektera z vas ma pihu nebo spíš pigmentovou tecku na vulve.ja ji nasla na vnitřní strane stydkych pysku, cca 1cm od klitorisu. :roll: je to tak 1-2mm. Muze byt i zde?

Reakce:
Zwetta
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 06.07.19 07:31

Když může být piha na bradavce nebo dlani, proč ne tam ;) :think:

Paoloska
Echt Kelišová 8451 příspěvků 06.07.19 07:34

Může být kdekoliv. Já jsem pihama osázená všude, i tam. Nech si ji příležitostně zkontrolovat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 07:38

Ok, dekuju. A kontrolujou ti je tam na koznim nebo na gynde @paoloska? Ny gynde jsem byla pred měsícem, nic nerikal.

maličká.su
Povídálka 27 příspěvků 06.07.19 07:52

Jojo, taky ji tam mám :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 08:03

@maličká.su diky! Ja si dala piha na vulvě do googlu a vyjely mi jen melanomy popr. rakovina vulvy.. 8o :)

LennyL1
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 06.07.19 08:13

Buď v klidu, pro jistotu si ji běž nechat zkontrolovat, ať máš klid. Kamarádce se jich tam udělalo hned několik, i doktorka byla překvapená, kus jí vyřízli a poslali na rozbor a vše v pořádku. Ale ten proces byl strašnej, Ta ji jizva se v těchto místech špatně hojí, užila si dost bolesti, ale lepší než rakovina. Mně se zase udělala docela velká pigmentová skvrna na horním patře, úplně mě to vyděsilo, nechala jsem si to zkontrolovat od tří doktorů a prý opravdu jen pigmentová skvrna. Pak mě nahlodal zubař, že to ještě neviděl, tak půjdu ještě někam.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 08:39

@LennyL1 aha, dekuju. a rezali ji ti na gynde nebo normálně u kozniho?

Paoloska
Echt Kelišová 8451 příspěvků 06.07.19 09:11
@Anonymní píše:
Ok, dekuju. A kontrolujou ti je tam na koznim nebo na gynde @paoloska? Ny gynde jsem byla pred měsícem, nic nerikal.

Chodím na kožní. Jednou mi je odstraňovali na gyndě, pak i na chirurgii. Většina je jen kontrolovaná.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 09:24

@Paoloska aha, dekuju. A tip na nejakeho fajn chirurga v praze nahodou nemate?

Paoloska
Echt Kelišová 8451 příspěvků 06.07.19 10:51
@Anonymní píše:
@Paoloska aha, dekuju. A tip na nejakeho fajn chirurga v praze nahodou nemate?

V Praze neporadím. Nejsem odsud. Napřed ale běž na kožní. Třeba je zbytečné to odstraňovat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 11:21

@Paoloska ok…ja myslela, ze tam se maji odstranit radeji vsechny

LennyL1
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 06.07.19 11:33

To měla kamarádka, ne já, a řezala jí to normálně gyndařka ambulantně, prý to bolelo jak čert, hlavně ty injekce, vyřezali jich několik, zbytek nechali, má je tam doteď, a tvoří se jí i další. Ale není to nebezpečné.

Paoloska
Echt Kelišová 8451 příspěvků 06.07.19 12:09
@Anonymní píše:
@Paoloska ok…ja myslela, ze tam se maji odstranit radeji vsechny

To by mi tam nic nezbylo :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 12:31

@Paoloska :mrgreen: tim jsi me uklidnila :hug:

Váš příspěvek
Reklama