Zapomenutá pilulka Ha Stodette

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 12:59
pilulka Ha

Ahoj holky :-) užívám Ha Stodette 1.4 jsem si brala po po pauze prášek, ale 2.4 jsem zapomněla a vzala jsem si až 3.4 večer užívám je večer. Dnes jsem měla pohlavní styk a po pohlavním styku mírně krvácím ještě se mi to nestalo :nevim: na roční kontrole na gynekologii před třemi dny bylo vše v pořádku podle Dr nepředpokládá že by cytologie neměla být také ok. Jen se ptal po ultrazvuku jestli mám slabou menstruaci řekla že, ano jen dva dny a jen slabé špinění ( i když menstruace není při užívaní ha že :-) ), ale doslova se ptal na menstruaci. Jen řekl, že to nevadí jelikož se bude ztrácet je mi 39 let a Ha užívám 6 let. Chci se zeptat myslíte že to krvácení je z toho, že jsem zapomněla tu jednu pilulku? Děkuji za Vaše zkušenosti a krásný den :-) :-)

Přečtěte si článek: Antikoncepce a těhotenství - hrozí?

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 8617 příspěvků 11.04.19 13:26

Asi bych to přisoudila tomu zapomenutí. Případně nějakému menšímu škrábnutí nebo poranění při sexu. Uvidíš, jestli to bude pokračovat a nebo to byla jen jednorázová záležitost.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 13:40
@P4ja píše:
Asi bych to přisoudila tomu zapomenutí. Případně nějakému menšímu škrábnutí nebo poranění při sexu. Uvidíš, jestli to bude pokračovat a nebo to byla jen jednorázová záležitost.

Děkuji :-) doufám že ano jelikož před třemi dny vše na gynekologii v pořádku i děložní čípek vypadal zdravě.

P4ja
Echt Kelišová 8617 příspěvků 11.04.19 13:47
@Anonymní píše:
Děkuji :-) doufám že ano jelikož před třemi dny vše na gynekologii v pořádku i děložní čípek vypadal zdravě.

Tak, pokud je to v pořádku, tak bych to řešila kdyby se to opakovalo. A jestli jste při sexu použili kondom, tak se není čeho bát. Edit: koukám že ten sex proběhl až později, tak by to mělo být ok

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 14:14
@P4ja píše:
Tak, pokud je to v pořádku, tak bych to řešila kdyby se to opakovalo. A jestli jste při sexu použili kondom, tak se není čeho bát. Edit: koukám že ten sex proběhl až později, tak by to mělo být ok

Děkuji :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 14:18

@P4ja Kondom jsme nepoužili, ale myslím, že se mimi konat nebude manželovi je 67 a myslím, že by už mimi ani nešlo. Tak mě napadlo a promiňte jelikož manžel musí používat určité pililky aby to šlo a není to ani tak ono tak hodně aby to takzvaně nevypadlo tře je možné že došlo k poranění asi. Omlouvám se, že jsem to tak napsala

P4ja
Echt Kelišová 8617 příspěvků 11.04.19 14:40
@Anonymní píše:
@P4ja Kondom jsme nepoužili, ale myslím, že se mimi konat nebude manželovi je 67 a myslím, že by už mimi ani nešlo. Tak mě napadlo a promiňte jelikož manžel musí používat určité pililky aby to šlo a není to ani tak ono tak hodně aby to takzvaně nevypadlo tře je možné že došlo k poranění asi. Omlouvám se, že jsem to tak napsala

Podle mě může chlap zplodit dítě i v 80. Jinak co budeš dělat za 5 let třeba. Zajímá mě to, protože si nedovedu představit že ve 40 bude můj chlap odkázany na pilulky a co potom dál.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 14:50

@P4ja To je pravda s manželem jsme spolu 10 let a v jeho 61 letech se nám podařilo miminko :-) Je mezi náma velký věkový rozdíl 28 let. Pilulku používá poslední 4 roky Když mu bylo skoro 65 let začali problémy je silný diabetik a bere hodně léku tak asi to ho tlumí a bez pilulky to nejde a i tak to není na 100 % a proto hodně tře což mě i docela bolí a je možné, že i proto dnes bylo to krvácení a k tomu ta vynechaná pilulka.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 19:11
Pilulka HA

Ahoj
nevim kde zacit. Je mi 16 let. Beru antikoncepci od srpna a od te doby taky se svym pritelem spime. Nikdy jsem nemela zadny problem. Od pondeli me ale boli bricho jak kdybych to mela dostat. V levem podbrisku citim takovy divny obcasny tlak a nekdy me uvnitr pochvy pichne. Jsem i takova vic podrazdena a lehce se nastvu. Bojim se ze jsem tehotna tak jsem si pred dvemi dny delala tehotensky test a byl negativni. Co myslite, jsem tehotna? Nebo muzu mit takovehle „menstrucni/ovulacni bolesti“ ikdyz beru antikoncepci? Byla bych rada za odpoved. Dekuju :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.19 09:56
Vynechání pilulky ve druhém týdnu

Dobrý den, potřebovala bych rychle poradit. Nejsem si jistá a leták nepomohl…
Ve druhém týdnu (9. den) užívání antikoncepce Katya jsem si pravděpodobně nevzala prášek. Chtěla jsem si ho vzít jako vždy, prášek v platu nebyl, ale nevybavuji si, že bych si ho brala, což si běžně pamatuju, prostě nechápu :/ Kvůli této nejistotě jsem ale pokračovala normálně v platu dál (protože jsem zbytečně nechtěla brát dva prášky kdyžtak), tedy když vezmu nejhorší scénář, úplně jsem vynechala jeden prášek a v tom případě jsem v tom platu měla 9 prášků, desátý vynechaný, následně zbytek plata dobraný normálně. Menstruace po dobrání plata přišla, takže těhotenství nepředpokládám (přítel do mě neejakuloval nebo kondom). Zajímá mě teď, jestli budu už normálně chráněná po sedmidenní pauze, když začnu brát nové platíčko jako vždy? Nebo se raději chránit ještě jinak?
Děkuji moc za odpověď!

Váš příspěvek
Reklama