Pilulka po - Nulsora

Anonymní
18.3.20 10:02

Pilulka po- Nulsora

Dobrý den, mám takovou prosbu…
měla jsem s partnerem pohlavní styk a ujelo nám to (milovali jsme se bez jakéhokoliv ochrany),jenomže jsem zrovna měla plodné dny :(. Ráno jsem hned běžela do lékárny pro,,pilulku po’’, takže to bylo nějakých 20hodin po styku. A dneska bych měla dostat MS a ještě jsem ji nedostala. Občas mě hrozně píchne, nebo spíše takova křeč ve vaječníkách, vždycky se bolest střídá a trvá jen několik vteřin. Mám i citlivá prsa, dělá se mi akné(děla se mi vždy když,,to” mám dostat), jenomže MS porad nikde. Nemám ji teda pravidelnou, jelikož neberu prášky, takže vždycky je to +-1-2 dny… chci se zeptat, jestli je teda nějaká pravděpodobnost otěhotnění. Miminko teď nechci je mi 19-nact a nejsem na to připravena. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
323
3.11.20 23:21

Ahoj, jak to dopadlo? Mam to tak nejak podobne a docela mam strach. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
3.11.20 23:47

Muzes mit rozhozenou MS pilulka po je fakt svinstvo. Ja sama dostala MS s 5 dennim spozdenim takze je to normální kdyby jsi ji nedostala v presny den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323
4.11.20 19:17

@Ilonka1234 no ja mam do MS cas jeste necelych 14 dni. Ale cca 20 hodin po styku proběhla ovulace a prasek jsem si vzala az po dalsich cca 14ti hodinách. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
4.11.20 20:24

@A-dé-la No to je docela problém jelikoz prasek po ma prave ovulaci oddalit, aby se vajicko nestihlo oplodnit. Pokud styk probehl pred ovulaci a prasek jsi si dala az den po, je problem, protože to nemohlo zapusobit. Ale nemusela jsi mit zrovna v ten den ovulaci, pokud ji nemas ověřenou testem, nebo jsi nepocitovala priznaky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323
4.11.20 21:30

@Ilonka1234 praveze jsem ji na sobe citila. Nemam ji podlozenou testem, ale proste klasicke priznaky :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
4.11.20 22:29

@A-dé-la Tak v tom pripade pilulka nemohla zabrat. Pockej jestli ti vynecha MS (po uziti prasku muzes mit i zpozdenou nebo predcasnou, je to normalni) a popripade udelej tehotensky test. Tehotna byt můžeš, ale nemusíš, prasek podle me nezabral, ale vajicko se nemuselo oplodnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323
4.11.20 22:59

@Ilonka1234 ja si to myslela :think: no, tak uvidime.. To ted budou nervy tech 14 dni. Pak dam vedet. A dekuju moc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.20 21:47

Mám něco podobného, tak jsme zvědavá, jak to dopadne :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 11:03

@A-dé-la nevím zda to bylo na mě, ale i přesto odpovím..
Já teda po pilulce po, naprosto nic necítila, žádný bolesti, zvracení atd. zkratka nic, proste jako bych si nic nedala. No po prášku stále MS nepřišla, tak hned test, kde mi vyšly jasne viditelný dvě čárky, a nebylo to ani těch 10 dni, jak psali, bylo to třeba 2 dny po prášku. Takže pro mě jasná panika, hned jsem psala přítelovi a volala doktorce, s přítelem jsem se shodla na potratů, protože dítě nechci a on taky ne. Možná mě tu teď půlka dívek/žen naprosto ukamenuje, ale bylo to čistě mé rozhodnutí a nelituji toho.
Teď k tomu potratu- interrupci.
K doktorce jsem přišla s jasným cílem. Ta mě neodsoudila, ale pochopila.. podepsalo se par papíru, udělal se ultrazvuk. Byla jsem 5+0 tt takže to bylo velký jako žloutek od vajíčka ( pro představu) :lol: já jsem to normálně vidět chtěla, protože mi nepřijde jako kdybych,,to” zabila. Cena ultrazvuk mě stala 300,– Kč.
Po tomhle jsem šla do nemocnice, kde se taky udělalo par papíru, vyšetření a po tom jsem dostala jeden prášek- ten by měl zastavit plod v růstu, mě jak jsem psala, zase nic nebylo (díku bohu) druhy den jsem si šla pro druhy- ten by měl vypudit vajíčko ven, takže menstruace. U mě úplně běžná ms s kouskem něčeho, naprosto bez bolestí. Interrupce mě vyšla na 5500,– Kč. Po tomhle už chodíte jenom na kontroly zda se děloha dobre stahuje. Já mužů říct, ze to je víc jak půl roku po zákroku a jsem naprosto zdravá, představa, ze bych měla dite je fakt nerealná. ( přítele mám porad :D ).
Za mě zkušenost, teď už prášky beru, ale holky, pokud se bojíte, NEBOJTE SE. Já doufám, ze jsem někomu pomohla, doufám, že mě tu půlka žen neukamenuje, protože sama jsem míč dobře věděla co chci.

• Citovat
  • Nahlásit
323
9.11.20 12:57
@Anonymní píše:
@A-dé-la nevím zda to bylo na mě, ale i přesto odpovím..
Já teda po pilulce po, naprosto nic necítila, žádný bolesti, zvracení atd. zkratka nic, proste jako bych si nic nedala. No po prášku stále MS nepřišla, tak hned test, kde mi vyšly jasne viditelný dvě čárky, a nebylo to ani těch 10 dni, jak psali, bylo to třeba 2 dny po prášku. Takže pro mě jasná panika, hned jsem psala přítelovi a volala doktorce, s přítelem jsem se shodla na potratů, protože dítě nechci a on taky ne. Možná mě tu teď půlka dívek/žen naprosto ukamenuje, ale bylo to čistě mé rozhodnutí a nelituji toho.
Teď k tomu potratu- interrupci.
K doktorce jsem přišla s jasným cílem. Ta mě neodsoudila, ale pochopila.. podepsalo se par papíru, udělal se ultrazvuk. Byla jsem 5+0 tt takže to bylo velký jako žloutek od vajíčka ( pro představu) :lol: já jsem to normálně vidět chtěla, protože mi nepřijde jako kdybych,,to” zabila. Cena ultrazvuk mě stala 300,– Kč.
Po tomhle jsem šla do nemocnice, kde se taky udělalo par papíru, vyšetření a po tom jsem dostala jeden prášek- ten by měl zastavit plod v růstu, mě jak jsem psala, zase nic nebylo (díku bohu) druhy den jsem si šla pro druhy- ten by měl vypudit vajíčko ven, takže menstruace. U mě úplně běžná ms s kouskem něčeho, naprosto bez bolestí. Interrupce mě vyšla na 5500,– Kč. Po tomhle už chodíte jenom na kontroly zda se děloha dobre stahuje. Já mužů říct, ze to je víc jak půl roku po zákroku a jsem naprosto zdravá, představa, ze bych měla dite je fakt nerealná. ( přítele mám porad :D ).
Za mě zkušenost, teď už prášky beru, ale holky, pokud se bojíte, NEBOJTE SE. Já doufám, ze jsem někomu pomohla, doufám, že mě tu půlka žen neukamenuje, protože sama jsem míč dobře věděla co chci.

Ano, dekuju za odpoved :) to je teda pribeh! Jsem rada, ze to v ramci moznosti dopadlo tak, jak jsi chtela. Ja nikoho nesoudim a myslim, ze ani tady te nema kdo soudit, nebo kamenovat, takze v klidu :D ja se teda sverim i se svym pribehem, ktery bude asi taky na odsouzeni, ale je mi to jedno, je to muj zivot. :)

19.10. jsem mela posledni MS, sex probehl z 31.10. na 1.11. nechraneny s ejakulaci do me. 1.11. byla nedele, zavrene lekarny a ja na sobe citila priznaky ovulace. Mivam ji vzdy az pozdeji, tak nevim, jestli jsem se nespletla, ale pripadalo mi to tak. 2.11. cca po 35 hodinach (a po mozne ovulaci) jsem si z urciteho duvodu vzala Nulsoru. Za chvíli me zacala bolet hlava, bricho a nebylo mi dobre. Za chvili uz jsem byla uplne ok. Za tyden od toho prvniho styku ze 7. na 8.11. byl druhy styk, nechraneny, zase tak s polovinoh ejakulace dovnitr. Podle kalkulacky a bazalni teploty mozna byt ovulace prave v tu sobotu. Jenze asi půl hodinky po styku jsem si utrela na wc ruzovou slabou krev a to pokracuje už druhý den. Nekrvacim jako tak, vzdy si jen utru krev. Moje otazka zni.. Rozhozene hormony, nebo spineni z hnizdeni, nebonz ovulace? A jak velka je asi pravděpodobnost, ze jsem otehotnela pri tom prvním, nebo druhym styku?? :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 14:18

@A-dé-la podle toho co píšeš je možné úplně vše. Jestli si měla před ovulaci, nebo si v ovulaci byla, těhotenství bych nevylučovala, prášek “po” má ovulaci oddálit, ale když už v ni si, tak ti nepomůže (vlastní zkušenost, jak jsem již psala). Zkus se více zaměřit na svoje tělo, vnímej ho. Ještě mě napadlo, to, ze telo dostalo dost zabrat a teď proste neví. Tak se zkus opravdu víc vnímat, jestli nejsi více unavená, naladova. Určitě dej vědět jak si dopadla. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
323
9.11.20 14:26
@Anonymní píše:
@A-dé-la podle toho co píšeš je možné úplně vše. Jestli si měla před ovulaci, nebo si v ovulaci byla, těhotenství bych nevylučovala, prášek “po” má ovulaci oddálit, ale když už v ni si, tak ti nepomůže (vlastní zkušenost, jak jsem již psala). Zkus se více zaměřit na svoje tělo, vnímej ho. Ještě mě napadlo, to, ze telo dostalo dost zabrat a teď proste neví. Tak se zkus opravdu víc vnímat, jestli nejsi více unavená, naladova. Určitě dej vědět jak si dopadla. :palec:

Jsem extremne unavena, vcera jsem sla spat kolem pul noci a spala jsem do pul 12. V patek rano v praci jsem zvracela a chodim casto curat. Ale muze to byt i postinorem, i tehotenstvim. Ms ma byt za 10 dni a ja mam pocit, ze uz to nevydrziiiiiiim s cekanim. A na jak dlouho by mel prasek ovulaci oddalit? Jestli se neoddalil jen na dalsi vikend - ten, co ted byl a co se zase jelo naplno :D :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 14:45

@A-dé-la prášek ti ovulaci oddálí na 5 dnů, ale opravdu těžko říct v tvé situaci. Tady asi nic jiného nezbývá než opravdu cekat a modlit se :D Ale opravdu mi vrtá hlavou, budeš muset proste počkat těch 10 dni. :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 14:56

@A-dé-la ještě teda zmínim, ze mě prášek vůbec nezabral, proste jako, kdybych ho neměla, takže u mě to bylo jasný těhotenství, protože jak si psala, únava, změna nalad. Teď mě ještě napadlo, že pokud si zvracela, prášek úplně ztratí účinnost a musíš pro novej, pakliže to bylo po x dnech užití prášku, řekla bych ze je to těhotenství, ale i kdyby to bylo, furt máš možnost potratu ( ten jde do 7tt) pokud bys dite nechtěla a určitě je to jedna z lepších možnosti, pokud nechceš mít mimino z nějakého tvého důvodu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat