Pískoviště na balkon

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 21.02.11 16:43
Pískoviště na balkon

Ahoj holky,

sháním pro syna pískoviště na balkon. Nejlepší bude pravděpodobně plastové.
Problém je, že máme malá balkon a já potřebuju pískoviště max. rozměrů 70×90 cm, spíše obdélník.¨
Všude na netu vidím jen mušle, srdíčka apod.
Neviděli jste plastové obdélníkové pískoviště ? Nebo možná co jiného lze použít jako pískoviště ? Napadlo mě uložné plastové boxy pod postel z Ikea, ale to asi není dostatečně tuheé..nevím ..

Budu ráda za vaše tipy !

Reakce:
poki
Extra třída :D 13256 příspěvků 21.02.11 19:53

:mavam: :mavam:
A co nechat udělat na míru od stolaře? Na ty plastový boxy by asi maloch nemohl sednout - to by křuplo…

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 21.02.11 20:19

:mavam: poki, no ja nevim…si rikam, ze aby to obrousil, aby tam nebyly trisky, nalakoval…zda se mi, ze by bylo drahy. A z toho dna by se mohl skvirama sypat pisek, plast preci jen i vydrzi asi vic..z hlediska deste atd..
I kdyz se muzu zeptat mikit, ze ? :)

poki
Extra třída :D 13256 příspěvků 21.02.11 20:32

No dražší by to asi bylo, ale třísek bych se nebála… ono ti v těch tvých rozměrech asi nic jinýho nezbyde

kocunka
Echt Kelišová 9219 příspěvků 22.02.11 10:41

neporadím,ale můžu se zeptat,chceš pískoviště na balkon v paneláku? já takhle chci bazének… :think: (tak me napadá,do dětskýho nafukovacího bazénku by ten písek šel taky… :pankac:

Kakika
Neúnavná pisatelka 15011 příspěvků 22.02.11 10:47
Lolinka79 píše:
A z toho dna by se mohl skvirama sypat pisek

Tchánovci udělali pískoviště tedy na zahradě, ale dovnitř dali igelit, který z vnitřní strany asi v polovině přichytili lištou, aby se tudy písek nesypal pryč. Ale takové ztráty by byli stejně minimální, Luky tedy fuguje jak největší černá díra pro písek, takže popřemýšlej (pokud nebydlíte úplně dole), aby jste nezasypávali i sousedy :lol: Jinak u tchánovců má dřevěné, dělali ho sami, takže pokud je v rodině někdo trochu zručný, zkusila bych ho požádat.

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 22.02.11 10:47

Jj, na balkon v panelaku..
Bazenek jsme meli loni..nafukovaci a jen jsme ho nafoukla trosku min a on se prizpusobil balkonu :))) Byl pres pulku balkonu, ale bylo to super..horsi bylo vypousteni apod :)

kocunka
Echt Kelišová 9219 příspěvků 22.02.11 11:18
Lolinka79 píše:
Jj, na balkon v panelaku..
Bazenek jsme meli loni..nafukovaci a jen jsme ho nafoukla trosku min a on se prizpusobil balkonu :))) Byl pres pulku balkonu, ale bylo to super..horsi bylo vypousteni apod :)

my bydlíme v přízemí,tak by to asi nebyl problém.. a nebyla ta voda zelená??

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 22.02.11 12:40

Jelikoz tam samozrejme neni filtrace, menila jsem ji kazdy druhy den..ono to po tom druhem dnu ziskalo takovy mlecny nadech a malej mel tak 7msicu, takze jsem to neriskovala.

Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 17.07.13 19:04

Ahoj, máte někdo vyzkoušené bazének na balkon a písek do něj?
Trčíme domas neštovicemi a ještěnějakou dobu budem a balkon máme celý den stíněný, takže ideální, je teda prťavej, hloubka balkonu je max 96cm, tak si říkala, že bych koupila menší bazének a ten jen pořádně nenafoukla a přizpůsobil by se rozměrům balkonu.

Eos
Echt Kelišová 8499 příspěvků 17.07.13 19:18

Ahoj @Gladys, doporučuju tohle: http://www.maxikovy-hracky.cz/…c-77x77x23cm, aspoň to přikryješ, když bude pršet ;) Stačí do toho jeden pytel písku z hobby marketu (20 l, písek na pískoviště). Dcerka si v tom pohodlně sedne na to sedátko a vesele si hraboší. To víko je strašně lehké, tak když přiklopíš, něco těžšího na to ještě polož, ať ti to neodfoukne vítr. Nafukovací bazének se ti bude blbě udržovat a vysypávat :nevim:

Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 17.07.13 19:31

@Eos když do toho neposkládám dvouleťáka a čtyřleťáka :mrgreen:

Eos
Echt Kelišová 8499 příspěvků 17.07.13 19:44

@Gladys nj, odzkoušeno to mám jen na jednom dítěti :mrgreen: Nemoh by jeden hrabošit zvenku a druhý zevnitř? :mrgreen: Já nevím, ale ta nafukovací varianta se mi nezdá. Písek taky leccos prodře a je těžký :nevim:

Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 17.07.13 19:52

@Eos no právě, je to těžký, tak abychom neměli po srandě. U nás nějaká kooperace jeden venku, jeden vevnitř moc nehrozí, spíš začíná být zajímavá ta mušle, každýho do jedný půlky, aby se neřezali :twisted:
Ale doufala jsem, že třeba někdo dá vědět, že to doma tak měli a prošlo to, protože bazének by byl nejjednodušší a nejlevnější řešení :oops:

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Carmen Electra z Pobřežní hlídky: Téhle sexbombě že táhne na 50?

Zdá se, že elixír mládí existuje! Jak jinak vysvětlit to, že Carmen Electra... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >