Písničky na dlouhou cestu

1917
22.6.15 20:21

písničky na dlouhou cestu

Ahojky mám na vás prosbu poradíte nějaké písničky které se dají poslouchat nějaké pomalejší spíše klidně české i zahraniční zítra mě čeká pšt a půl hodiny cesta jedním autobusem samozřejmě si beru časopisy knížky telefon s internetem ale i ty písničky se budou hodit nebo i jiné tipy jak se zabavit v autobuse díky moc poprosím jen příspěvky k danému tématu věci mimo mi opravdu nepomohou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Ya-ya
22.6.15 20:24
@katula9 píše:
Ahojky mám na vás prosbu poradíte nějaké písničky které se dají poslouchat nějaké pomalejší spíše klidně české i zahraniční zítra mě čeká pšt a půl hodiny cesta jedním autobusem samozřejmě si beru časopisy knížky telefon s internetem ale i ty písničky se budou hodit nebo i jiné tipy jak se zabavit v autobuse díky moc poprosím jen příspěvky k danému tématu věci mimo mi opravdu nepomohou

tak snad vis, co rada poslouchas ne? asi bych nechtela poslouchat nekolik hodin neco, co se mi nelibi :roll:
SA uz nerozdava sluchatka? muzes taky zavolat na F1 :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
1166

A co třeba audioknihy? Z hudby nevím, co máš ráda, ale co třeba Kryštof? To je teď docela populární.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
149

Za mě Jakub Smolík, má toho hodně ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4905
22.6.15 20:25

Ahojky, já bych si udělala nějakej mix toho co máš ráda :) rozhodně ne, jen jednoho nebo dva interprety - protože to tě po chvíli přestane bavit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6128
22.6.15 20:26

Nechceš radši mluveny slovo? Muzes poslouchat nějakou knížku nebo hru..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47182
22.6.15 20:27

To mas těžko každý má jiný apetit.
Musíš si na youtube najít ty co se líbí tobě.
Mi se třeba líbí písničky 80, 90 i moderní, vše krom dechovek ty nesnáší me uši, nedá se to poslouchat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7662
22.6.15 20:37

Samozřejmě neznám tvůj vkus, ale na dlouhé cesty doporučuju Adriana von Zieglera . Já bez něj nikam nejezdím už dobře dva roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5927

To musíš vědět ty, co ráda posloucháš. Nebo se taky můžeš na chvíli ztišit a být jen sama se sebou, kdy jindy se ti to podaři?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81586

Zbožňuji cimbálku, ale to bys asi poslouchat nechtěla ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1917
22.6.15 20:49

Bohužel nejedu se žlutými autobusy tak proto to řeším něco si stahuju ale tak mě napadlo zeptat se i tady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.6.15 21:17

Ráda poslouchám Donutila :-), z youtube se toho dá stáhnout docela dost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35181
23.6.15 05:38

Prave, ja ti zas doporucim klasiku a spiritual kvintet - budes se trapit s oblibenou hudbou nekoho jinyho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13606
23.6.15 16:38

Nějakej mix, Já osobně mám ráda Rihannu, Katy Perry, Pink, Aliciu Keys atp. Kryštof, Klus..Je toho fakt hodně ;) Ale dobré jsou i audioknihy, samozřejmě můžeš číst i jen normální knížku, ale já osobně bych se :poblion: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama