Písničky pro batolata

989
3.6.13 16:08

písničky pro batolata

Prosím, nemáte někdo tip na hezké CD s písničkami pro batolata?
Nebo klidně něco ke stažení na MP3.

Náš malý (21 měsíců) má hrozně rád písničky od Baby signs, ale mám jen 2 CD „Moje písničky a znaky“ a „Hajduli, dajduli, pimpili, pam“, to jedeme pořád dokola a už to nemůžu ani slyšet, ale on to miluje a pomalu začíná zpívat s nima :-)
Koupila jsem nějaké CD s českýma písničkama v Albertu, ale je to hrůza. Všechno to zpívá dětský sbor a jsou všechny na jedno brdo, úplně bez kulis a nápadu. To ty od Baby signs mají v pozadí hezké zvuky, dětský smích, zvuky zvířátek a malý to fakt má rád.

Písněte, jaké se s batolaty osvědčily vám.

Díky za tipy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5230
3.6.13 16:12
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15068
3.6.13 16:18

Když dáš třeba na uložto vyhledat „dětské písničky“ a pod. tak ti toho vyjede dost. Případně na Youtube kreslené klipy k lidovkám, malá je žrala neskutečně.. http://www.youtube.com/watch?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
989
3.6.13 16:22

Díky za tipy :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9577
3.6.13 16:45

U nás jede od rána do večera cvičení s Míšou.. V sobotu byla na dni dětí a syn z ní nespustil celou hodinu oči :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6279
3.6.13 16:50
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19208
3.6.13 16:52

Ano ano, u nás taky cvičení s Míšou :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
989
3.6.13 16:55
@Adon píše:
Tady je pár tipů na písničky :)

když to jsou právě takové ty „lidovky“, co mi právě příjdou děsně nedětské. Opravdu se dětem líbí? i batolatům?
Raději bych něco ve stylu včelích medvídků, prostě něco roztomilého :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
989
3.6.13 16:56
@PetaP píše:
Ano ano, u nás taky cvičení s Míšou :palec:

Co to je cvičení s Míšou?

P. S. už jsem se lekla, že máš na fotce mého kluka :lol: máme z Arkád stejnou fotečku :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2312
3.6.13 16:58

U nás frčí Ryba z Havaje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13743
3.6.13 17:01

Ahojky, tady jsou lidovky zpracované hezky: http://www.youtube.com/watch?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19208
3.6.13 17:03
@kuti píše:
Co to je cvičení s Míšou?P. S. už jsem se lekla, že máš na fotce mého kluka :lol: máme z Arkád stejnou fotečku :mavam:
:lol: :lol:
dej na ulozto.cz cvičení s míšou, má to víc dílů - Míša je cvičitelka, co zpívá a tancuje s dětma a ty písničky jsou fakt pěkný
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6279
3.6.13 17:04
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15068
3.6.13 17:25
@kuti píše:
když to jsou právě takové ty „lidovky“, co mi právě příjdou děsně nedětské. Opravdu se dětem líbí? i batolatům?
Raději bych něco ve stylu včelích medvídků, prostě něco roztomilého :dance:

Hele moje dcerka (2,5r) momentálně ujíždí na písni Týnom tánom, nevím co jí na tom bere, ale je schopná ji poslouchát furt dokola:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
989
3.6.13 17:28
@hofka píše:
Hele moje dcerka (2,5r) momentálně ujíždí na písni Týnom tánom, nevím co jí na tom bere, ale je schopná ji poslouchát furt dokola:-)

tak to nevím :nevim: kluk se na všechno ptá „Co to je“? a na Týnom tánom bych mu ani neuměla odpovědět :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama