Může to být píštěl?

Anonymní
4.1.20 20:54

Píštěl?

Ahojte,
Na sliznici u malých stydkých pysků v horní části se vytvořila taková,, dírka,, nebolí, neteče z ní hnis, jak dlouho tam je opravdu netuším (je na místě, kde není vidět na první pohled). Dírka je opravdu malá, pro pohmatu tam je takova tvrdší tobolka 8o.
Můj gynekolog to přirovnal k tomu, jak kdybych si píchla do ruky trn (že to tak vypadá). Že by to byla píštěl, o tom nic neříkal. Říkal ať se tím netrápím, že se sliznice hojí.
Od jedné paní, které jsem se zmínila o problému, tak říkala, že by to mohla být píštěl.
Po tom, co jsem si četla za informace na internetu nejsem vůbec dvakrát nadšená. Příznaky nemám z toho co je uvedené na odkazech.
Máte některá zkušenost? Děkuji moc ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

587
4.1.20 21:18

Mám pistel na uchu snad už od mimina. Nikdy jsem s ní neměla problém. Jen cca po třech týdnech ji vymacknu. Je tam takový podobný obsah jako v „bedarovi“ :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12739
5.1.20 02:59
@AlenaSu píše:
Mám pistel na uchu snad už od mimina. Nikdy jsem s ní neměla problém. Jen cca po třech týdnech ji vymacknu. Je tam takový podobný obsah jako v „bedarovi“ :lol:

Na vrchni casti, na strane u hlavy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
587
5.1.20 07:15

Jj, jak je ucho prirostle k hlavě, tak v horní části. Taková dírka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12739
5.1.20 11:14
@AlenaSu píše:
Jj, jak je ucho prirostle k hlavě, tak v horní části. Taková dírka.

To ma i muj nejstarsi :D
https://www.mirror.co.uk/…bove-9297044

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
587
5.1.20 11:18

@Lenka_Hal angličtina není moje silná stránka. Co tam píšou? :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
703
5.1.20 11:22

Mám 3pistele. Mám to jako pridruzeny problém ke Crohnove chorobe. Vyprdla bych se na gynekologa a zašla na gastro, ať se na to podivaji a pistel vylouci. Nelecenou pistel samo od sebe nevylecis a může to dělat jen samé problémy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12739
5.1.20 11:22

@AlenaSu No, ze to neni zase az takova zvlastnost, v UK to ma kolem 1%, v Americe vic lidi. Je to takovy vrozeny defekt, v miste kde usni chrupavka srusta s hlavou to proste behem vyvoje uplne neprirostlo. Ze to nicemu nevadi, maximalne se tam muze dostat infekce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
5.1.20 12:27

@mission84 před 2 měsíci jsem byla na klasické gyn. prohlídce a ultrazvuk i stery v pořádku (po dobu co chodím na gynekologii).
Mám za sebou dva císařské řezy, co se týče trávení i střev, tak se mi nezdá, že bych měla nějaký problém. Že se to udělá v takovém místě? :think: :think:
Prostě malinká dírka, která není zarudlá, hnis z ní neteče, nebolí…
Co se týče vyšetření?
Jak to probíhá? Docela se bojím 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
5.1.20 12:35

@mission84 a před měsícem jsem byla i u praktika na celkové prohlídce, výsledky krve také v pořádku. To si zase říkám, že by se to v krvi projevilo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama