Píštěl - zárodek

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.11.21 20:11

Píštěl - zárodek

Dobrý den, ráda bych se optala, zda se někdo léčil s bolákem na zadku. Syn 16 let má vedle kostrče bolák, prý je to zárodek dvojčete, netuším… ale podle mě se tomu dříve říkalo píštěl, syn dostal mast, bohužel nepomohla. Pořád to ma červené, něco z toho vytéká. Někdo říká jít na vyřiznují, někdo zase ne. Máte někdo osobní zkušenost? Čím jste lečili vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25605
4.11.21 21:01
@Anonymní píše:
Dobrý den, ráda bych se optala, zda se někdo léčil s bolákem na zadku. Syn 16 let má vedle kostrče bolák, prý je to zárodek dvojčete, netuším… ale podle mě se tomu dříve říkalo píštěl, syn dostal mast, bohužel nepomohla. Pořád to ma červené, něco z toho vytéká. Někdo říká jít na vyřiznují, někdo zase ne. Máte někdo osobní zkušenost? Čím jste lečili vy?

Měla to dcera mojí bývalé kolegyně a skutečně se jednalo o část parazitujícího dvojčete. Normálně jí to chirurgicky odstranili a měla pokoj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25253
4.11.21 21:28

Mívala jsem to taky, říká se tomu píštěl. Někdo se může na hlavu stavět a nic s tím neudělá a nakonec skončí na chirurgii na vyříznutí.
Přestalo se mi to dělat, když jsem přestala nosit pevné upnuté kalhoty, džíny a umělé prádlo.
Bavlna a prostor, prodyšné materiály, to je základ. Udržování v čistotě a suchu (zhoršuje to pot). Často se to zanícené místo musí říznout, vložit dren, aby ten humus mohl ven a vyčistilo se to, jinak se to bude zanicovat znovu a znovu :?
Určitě to nenechávat být a jít se poradit na chirurgii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat