pití z hrnečku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

koko
Povídálka 27 příspěvků 11.11.08 22:34
pití z hrnečku

Ahoj holky, máte někdo zkušenost s kouzelným hrnečkem od Aventu?

Reakce:

Murka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 11.11.08 23:31

Ahoj, mám zkušenosti a vesměs dobré.
Pořídili jsme ho malé když ji bylo asi osm měsíců, ale asi na něj ještě neměla sílu, přes tu membránu, která zabranuje samovolnému tečení vody ji nešlo pít. A bez té membrány, to byl obyčejnej hrnek s pítkem :lol: Tak jsme ho na dva měsíce uklidili a ted už je to bez problémů. Během dvou napití malá pochopila co po ní chceme a pije z něj ráda. Opravdu nekape, používám ho hlavně na pití ven, nevyleje se do tašky :idea: . Doma pijeme z normálního hrnečku. Vřele doporučuju ho vyzkoušet.

Ryntyntyna
Neúnavná pisatelka 15883 příspěvků 12.11.08 07:12

Ahoj,

my máme zkušenosti dobré, pijeme z něj od šestého měsíce :wink: :wink:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.08 11:14

My máme zkušenosti rozporuplné. Pro dítě byl příjemný na používání a snadno zvládnutelný, ale já jsem z něj rostla. Nebylo myslitelné vzít ho ven, všude vytekl, a po stole a na dětském oblečení bylo pořád mokro. Vlastně nesplnil svou úlohu, protože o něm nemůžu říct ani v nejmenším, že byl netekoucí. Připadal mi, že si snad ten výrobce ze mě dělá legraci, co všechno vydržím. Nejhorší to bylo se zeleným pítkem, nejlepší s tím žlutým.

Petra

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 12.11.08 12:37

my můžeme jenom doporučit, první syn, vyrostl na Aventu od dudlíku 1 až právě po kouzelný hrneček. Nebo myslím že jsme pak kupovali ještě takovou velkou flašku a tím 3pítkem, ale to je asi ono jenom vyšší level:-)
U druhého jsem ho koupila taky, ale leží ve skříni. Tom se z něho nenaučil pit. Nechtěl. Brácha už pil z „Jupíka“ a tak prostě místo hrnečku měl „jupíka“
Mnohem levnější varianta…

Vlkoška
Závislačka 4132 příspěvků 12.11.08 13:44

Ahoj, já ho teda můžu doporučit, malá ho má asi od 9 měsíců a ještě teď jí z něj dávám ranní mlíko, protože ho popíjí v posteli a já nemusím mít strach, že se něco vyleje.

Anik
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 12.11.08 16:13

taky se přidávám ke kladnému hodnocení, jsou to sice už dva roky, co jsme ho používaly, ale vím, že byl perfektní. A.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.08 23:10

Tak my jsme moc spokojení nebyli. Taky jsme narazili na nějaký nepovedený exempář co teče. Ale malá se brzy naučila pít z obyčejného hrnečku (doma) a z flašky z jupíkovským pítkem(na ven), tak jsem to dlouho neřešili.

Omlouvám se, nepřihlášená Olik11

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >