Reklama

pití z hrnečku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

koko
Povídálka 27 příspěvků 11.11.08 22:34
pití z hrnečku

Ahoj holky, máte někdo zkušenost s kouzelným hrnečkem od Aventu?

Reklama

Reakce:

Murka
Ukecaná baba ;) 1507 příspěvků 11.11.08 23:31

Ahoj, mám zkušenosti a vesměs dobré.
Pořídili jsme ho malé když ji bylo asi osm měsíců, ale asi na něj ještě neměla sílu, přes tu membránu, která zabranuje samovolnému tečení vody ji nešlo pít. A bez té membrány, to byl obyčejnej hrnek s pítkem :lol: Tak jsme ho na dva měsíce uklidili a ted už je to bez problémů. Během dvou napití malá pochopila co po ní chceme a pije z něj ráda. Opravdu nekape, používám ho hlavně na pití ven, nevyleje se do tašky :idea: . Doma pijeme z normálního hrnečku. Vřele doporučuju ho vyzkoušet.

Ryntyntyna
Neúnavná pisatelka 15883 příspěvků 12.11.08 07:12

Ahoj,

my máme zkušenosti dobré, pijeme z něj od šestého měsíce :wink: :wink:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.08 11:14

My máme zkušenosti rozporuplné. Pro dítě byl příjemný na používání a snadno zvládnutelný, ale já jsem z něj rostla. Nebylo myslitelné vzít ho ven, všude vytekl, a po stole a na dětském oblečení bylo pořád mokro. Vlastně nesplnil svou úlohu, protože o něm nemůžu říct ani v nejmenším, že byl netekoucí. Připadal mi, že si snad ten výrobce ze mě dělá legraci, co všechno vydržím. Nejhorší to bylo se zeleným pítkem, nejlepší s tím žlutým.

Petra

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 12.11.08 12:37

my můžeme jenom doporučit, první syn, vyrostl na Aventu od dudlíku 1 až právě po kouzelný hrneček. Nebo myslím že jsme pak kupovali ještě takovou velkou flašku a tím 3pítkem, ale to je asi ono jenom vyšší level:-)
U druhého jsem ho koupila taky, ale leží ve skříni. Tom se z něho nenaučil pit. Nechtěl. Brácha už pil z „Jupíka“ a tak prostě místo hrnečku měl „jupíka“
Mnohem levnější varianta…

Vlkoška
Závislačka 4132 příspěvků 12.11.08 13:44

Ahoj, já ho teda můžu doporučit, malá ho má asi od 9 měsíců a ještě teď jí z něj dávám ranní mlíko, protože ho popíjí v posteli a já nemusím mít strach, že se něco vyleje.

Anik
Ukecaná baba ;) 1459 příspěvků 12.11.08 16:13

taky se přidávám ke kladnému hodnocení, jsou to sice už dva roky, co jsme ho používaly, ale vím, že byl perfektní. A.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.08 23:10

Tak my jsme moc spokojení nebyli. Taky jsme narazili na nějaký nepovedený exempář co teče. Ale malá se brzy naučila pít z obyčejného hrnečku (doma) a z flašky z jupíkovským pítkem(na ven), tak jsem to dlouho neřešili.

Omlouvám se, nepřihlášená Olik11

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >