Pivko a kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.19 13:54
Pivko a kojení

Ahoj ženy, mám takový dotaz. Za pár dní jdu na oslavu narozenin své sestry. Chtěla bych si po roce dát tak 2 pivka. Mám tříměsíčního syna (necelých 6kg) a nevím kolik toho mám odstříkat a ani kolik flašek odstříkat, kdy už tam ten alkohol nebude? :think: Oslava je od 5. Kluk mi spinká kolem 9-10 a většinou spí celou noc. Plánuji být na oslavě do 9h.
Nejdřív chci pár dní před oslavou vyzkoušet, jestli vůbec z flašky pít bude, nikdy jsem to nedělala. :D Díky za odpovědi.

Reakce:
beruska9
Extra třída :D 11411 příspěvků 17.08.19 14:00

Dej si jedno a na odstrikani kasli, je to male mnozstvi. Ono kdyz si das 2, tak mozna netrefis do postele :mrgreen: (po delsi pauze to stoupa do hlavy rychle :mrgreen: )

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.19 14:06

@beruska9 To je taky pravda :mrgreen: :mrgreen: Já ale odstříkat budu muset, protože mamča mi bude hlídat malého (bydlí hned kousek od restaurace, kde budu) a 4 hoďky malej bez kojení nebude. Takže stačí 1 lahev a v 9 můžu kojit? :oops: :D

eva.pass
Kecalka 142 příspěvků 17.08.19 14:08

Ja si davala pivo celkem casto, to se v mleku nepozna… obsah alkoholu v mleku je stejny jako ve tve krvi, takze zanedbatelny. 2 piva mu nic neudelaji

anavi13
Závislačka 4532 příspěvků 17.08.19 14:09

Já bych na odstříkání kašlala. I kdyby sis dala ty dvě piva za tu dobu co tam budete tak se nic neděje, ale já je po takové době co jsem nepila upřímně nezvládla :mrgreen: cítila jsem i třetinku :lol: tak si dej dvě malá piva ať nesedíš o suchu a je to. Teď nám akorát na prohlídce skanzenu paní průvodkyně říkala jak se nosila kořalka šestinedělce do kouta a všichni to přežili :lol:

anavi13
Závislačka 4532 příspěvků 17.08.19 14:13
@Anonymní píše:
@beruska9 To je taky pravda :mrgreen: :mrgreen: Já ale odstříkat budu muset, protože mamča mi bude hlídat malého (bydlí hned kousek od restaurace, kde budu) a 4 hoďky malej bez kojení nebude. Takže stačí 1 lahev a v 9 můžu kojit? :oops: :D

Záleží jestli si vezme láhev, můj malý se to naučil až v půl roce a pije jen že silikonového pítka. Tak to zkus a uvidíš. Já ho učila pak už pít jen vodu, mlíko nemělo cenu chystat, trvalo nám to měsíc a půl než pochopil co chci a to měl hlad a moje mléko mu nestačilo. Ale jo jedná flaška by stačit měla, ono záleží jak jsi zvyklá často kojit. A nebo odběhneš a nakojiš, to budeš mít nejednodušší. Mě třeba ani odstrikat moc nešlo :nevim:

martina bl
Kecalka 195 příspěvků 17.08.19 14:25

Kvůli dvěma pivům určitě neostřikávej. Pokud musíš (kvůli hlídání),tak zkus a pak ho kdykoliv normálně nakoj. Ty dvě piva jsou nula nula nic. Přeju příjemnou zábavu! ( jo a to, že se po pauze hned opiješ z dvou piv, nemusí platit-já jsem po ukončení kojení dala láhev vína a byla jsem asi tak v náladě jako kdysi) :mrgreen:

Kriss Tina
Extra třída :D 12230 příspěvků 17.08.19 14:31

Jedno, dvě pivka neřeš, to mimcu nic neudělá. Já taky kojim a sem tam si dám skleničku vína (víc nezvládnu, už tu jednu citim v hlavě, jak sem rok nepila) :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.19 14:31

Tak to jste mi holky udělali radost, že nemusím odstříkávat :mrgreen: :palec: No jsem zvědavá, jestli to ucítím a skončím nakonec jen u 1. :lol: Zkusím flašku jestli to půjde, má to savičku jako bradavka takže by to prý kojení narušit nemělo a když jí nebude chtít, tak si hold na půl hodiny odskočím. :palec:

Káťa19
Extra třída :D 14365 příspěvků 2 inzeráty 17.08.19 14:53

Odstrikavat opravdu nemusis ;)
mnozstvi se meri v promilich, coz je nic… jde jen o to nebyt opila a dokazat se postarat, takze si dej, kolik zvladnes, ja si davam bezne sklenicku vina a obcasne i vic, proste co zvladnu ;)

tady clanek
http://m.poradkyneprikojeni.cz/…l-a-koureni/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.19 17:30

@Káťa19 super! :palec: Pěkný článek, děkuji. :hug: Opilá samozřejmě opravdu nemíním být, a kdybych přeci jen náhodou byla v náladě z těch 2 piv, tak naštěstí jde s námi i tatínek. :mrgreen:

anavi13
Závislačka 4532 příspěvků 17.08.19 19:14
@Anonymní píše:
Tak to jste mi holky udělali radost, že nemusím odstříkávat :mrgreen: :palec: No jsem zvědavá, jestli to ucítím a skončím nakonec jen u 1. :lol: Zkusím flašku jestli to půjde, má to savičku jako bradavka takže by to prý kojení narušit nemělo a když jí nebude chtít, tak si hold na půl hodiny odskočím. :palec:

Neboj flaška kojení nenaruší. Já mám mléka už málo a tak dokrmuji teď v půl roce víc UM než MM, ale prso si rád vždy vezme ;) to je prostě o tom kontaktu ;)

beruska9
Extra třída :D 11411 příspěvků 17.08.19 23:22

Hele s flaskou zalezi, nektere deti vemou, nektere nechteji, nekdy nevemou od matky, ale vemou od nekoho jineho…jo kvuli tomu hlidani bych jednu-dve flasky odstrikala, at mamka neco ma.

Váš příspěvek
Reklama