Pláč při každém probuzení :(

6
25.4.12 20:17

pláč při každém probuzení :(

Lidičky,poradte prosím :( Můj syn (2roky a 8 mesíců). Pokaždé když se probudí,tak strašně plače.Nevím proč.Prostě než se pořádně probere tak řve! Myslím si že to je tím,že spinká ještě v postýlce a nelíbí se mu že je za „mřížemi“.Nevím jestli je to možné.Už máme normální postel objednanou,tak uvidím zda je to tím. Plače ráno i odpoledne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
678
25.4.12 20:34

ahojky, dcera to samé, ale má 9.měsíců. Jakmile otevře oči, začne plakat. Možná se cítí sami a opuštění těsně po probuzení?? Nevím, takže jsem zvědavá co holky poradí :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11690
25.4.12 20:50

Holky já mám 14 měsíčního syna a vypozorovala jsem, že když těsně po probuzení pláče, je ještě nevyspinkaný. Tak dám dudlík a znovu uložím, většinou usne.
Cipmanko, ale tvůj už je starší, nemá nějaké ošklivé sny? Ale třeba je to fakt tou postýlkou, už je na ní dost velký teda. Tak uvidíš až dorazí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2410
25.4.12 21:05

Náš prcek pláče po každém probuzení když ho uspávám já a když se vzbudí a nejsem tam. :? Takže ráno ne, protože jsem vedle, v poledne ano, protože je tam sám :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
zichisek
25.4.12 21:16

Malá má 20.měsíců a plakala do minulého týdne taky.Má doma taky postýlku.Byly jsme teď týden pryč a tam spala na velké posteli a když se vzbudila místo pláče volala „mamííí,mamííí“.Jak jsem přišla tak seděla a akorát se probírala.
Myslím, že by to mohlo být tou postýlkou, že se vzbudí a nemůže ven.

• Citovat
  • Nahlásit
15702
25.4.12 21:54

Synovi budou v červnu tři a ještě dost často po probuzení pláče nebo aspoň kňourá. Už tedy jsou i dny, kdy vstane v klidu. Postel má svoji už rok a dost často spí i s námi a pláče i když se probudí vedle mě. Nevím proč, ale po té době už po tom ani nepátrám, beztak jsem se odpovědi nikdy nedočkala. Navíc to dělá už od miminka, vždycky spustil řev ještě než odlepil oči od sebe, takže je to asi jeho způsob života :nevim: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9782
25.4.12 22:02

dcera po probuzení max kňorala, ale já jsem hned přílítla a říkám ji, máš volat mamku a s usměvem :lol: A i při usínání jsem ji říkala, jak budeš volat až se probudíš?, pak jsem ji vyndali žbrdliny a já ji učila, že až se probudí, ať dojde za mnou.Teď ji jsou necelé 3 roky, spí od 2 let ve velké posteli a po probuzení si dojde na nočník a pak mě buď zavolá nebo se utře a přijde za mnou.
Ale vždy jsme ji vše dopředu řekli co a jak bude. I když nemluvila brzo rozumněla a pochopila. U nás jde tímto zpusobem celková vychova a zatím…říkám zatím :andel: to funguje :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2787
25.4.12 22:07

Mně to dělala dcera taky, asi tak ve věku tvého…no dopadlo to tak, že jsme zrušili denní spaní…
Syn mi taky pláče, ale je mu rok a vidím v tom to jak píšou holky, probudí se a je sám, když se probudí ráno, vidí mě a to si povídá a je spokojený (když ovšem nemá bobka v plíně) :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2616
25.4.12 22:08

U nás do cca dvou let pokaždé, pokud nespal v naší posteli. Bez zjevné souvislosti s čímkoliv, ale po chvíli se „doprobudil“ a byl ok. Napřed jsme se snažili vychytat, jak tomu zabránit- nic nefungovalo a pak to najednou samo ustalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9622
25.4.12 22:12

No u nás je to určitě tím, že se vzbudí sama. Dřív spala přes den jedině se mnou, na mně, vedle mě…a neplakala. Pak se zavedlo denní spaní v postýlce a ve většině případů se budí s pláčem. Když ji uspávám, lehnu si vedle postýlky a vypadá to, že jdu spát s ní a ona asi, jak se vzbudí a nevidí mě tam, začne plakat a hledat mě a volat mama, mamaaa :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9782
25.4.12 22:19

právě kvuli tomuhle jsem ji říkala, že až se probudí že tam nebudu, tak že musí zavolat. Ty děti jsou opravdu chytré a když se vzbudí, tak si vzpomenou, že jim vlastně maminka říkala, že tam nebude a už je to tak nevyděsí. :kytka: ale je jasné, že to nebude asi fungovat v případě, že dítě pláče, že je neprobuzené, nebo že ho vzbudil zlý sen nebo jiné duvody :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
26.4.12 08:59

Moc děkuji za rady:)
Já většinou v pokoji jsem když se probudí a plače i když hned za ním jdu a mluvím na něj :( Ale " nemi " to je dobrý nápad..říct mu před tím než jde spát,že nemá plakat :) Takhle jsem to dělala když jsem odnaučovala na plinku na noc..vždy než šel spát,tak jsem mu řekla,že když se mu bude chtít čůrat,tak se musí probudit a jít na nočník a fungovalo to (teď už to zvládá i bez upozornění). A plače i když usne v naší posteli..No třeba jak příjde objednaná postel a bude spinkat v ní,tak to ustane..teda alespoň v to doufám.Protože ráno když první co,slyším řev..tak se mě taky moc dobře neprobouzí :( :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9782
26.4.12 12:49

@Cipmanka no to se nedivým, taky bych s usměvem hned nevstávala :think: A už ho na novou postýlku připravujete? Já ji povídala v jakých místech bude postýlka stát a že tam bude mít velkou deku…Nakonec postel přišla o pár dní dřív než matrace a já ji musela vysvětlovat, že ještě čekáme na matraci, aby to měla měkké, že na tom roštu se spát nedá. A když dorazila matrace, myslela jsem, že ji dám na ní spát až večer, ale byla tak přesvědčivá, že jsme ji spolu povlékli a hned po obědě v ní usnula - bez problému. :palec: :palec:
Tak hodně štěstí a pěkné probuzení :kytka: Uvidíš, jedno ráno vylítneš, co se děje, že malý nekřičí :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
19.7.16 18:36

Plac pri probuzeni u miminka 4.5 mesice

Mě se syn 4.5 měsíce začal přes den budit s pláčem. Dám dudlika a spi zase dal a za třeba 3 minuty zase. Ale to až posledních třeba 14 dní. Snad to zase přejde jak to prislo :?
Mám ještě dotaz. Syn by chtěl hrozně spát. Padají mu oči ale nemůže zabrat. Place a place a ne a ne usnout. Pere se sám se sebou. Nemáte nějakou radu? Dáváme i klidnější rezim, snažíme se častěji spát ale zatím to nějak nepomáhá. Dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama