Pláč při průjmu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Peťule-Valerka
Povídálka 12 příspěvků 24.05.19 19:58
Plac při prujmu

Ahoj maminy, od vcera cca 22:00 mala začala zvracet do 2 do rana. Pak spinkala rano jsem hned volala dr. Ta řekla at to vydržíme dame dietku je na um, a je ji bez tydne 10mesicu.Mala ma teploty 38,6 momentálně 38.1. Za den vypila cerny čaj 350ml, banan, ryzi s mrkví a pul jablečné presnidavky. Ted je v postylce a place, spinkala by, ale nejde ji to asi ji boli brisko. Davam hylak, střídám nurofen s paralenem. Ale nevim jak vic ji pomoci aby neplakala nebo mam zavolat a jet na pohotovost? Nebo je ten pláč ok. Jsem uz zoufala. A ja kr… :,( jsem ji preci jen dala 150 um na vecer, protoze uz nic jineho nechtěla a tak to večer je nnej zvykla.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21079 příspěvků 24.05.19 20:02

Vydrž, na pohotovost bych to neviděla pokud jí a pije a ta teplota taky není tak strašná.

Peťule-Valerka
Povídálka 12 příspěvků 24.05.19 20:24

@pikola Teď se pokajdila takovy prujem s kouskama. Teplota stejna 37.5, ale ted mi přijde ze ten caj z lednice nechce :roll: pokojova teplota ok.

Peťule-Valerka
Povídálka 12 příspěvků 24.05.19 20:25

@pikola Teď se pokajdila takovy prujem s kouskama. Teplota stejna 37.5, ale ted mi přijde ze ten caj z lednice nechce :roll: pokojova teplota ok.

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 24.05.19 20:38

Nam na pohotovosti pri strevni chripce u ditete doporucili tasectan a musim rict, ze fakt pomohl ;) jsou to takove male sacky, staci rozmichat na lzici a dat diteti do pusy, pry to vytvori v zaludku takovy jakoze gel a fakt druhy den, po dvou davkach bylo ditko bez prujmu :kytka:

Peťule-Valerka
Povídálka 12 příspěvků 24.05.19 20:46

@Tazvesnice pozeptam se. Děkuji

Peťule-Valerka
Povídálka 12 příspěvků 24.05.19 20:53

Teď jsem jí vytahla z postylky a trajda jako ve dne. Asi vic spinkala pres den, za to ja jen 2 hodiny za dva dny. Neni i treba možný ze ten caj ji delam moc? Myslim tim ze za den dnes mela 3 sáčky cerneho obyčejného čaje :roll:

alilauter
Kecalka 431 příspěvků 1 inzerát 24.05.19 21:03

Ahoj, to by mohlo být, že je teď čilá po čaji. Pokud normálně trajda, tak bych určitě počkala, co Ty? Nemá tě kdo vystřídat? Já vim jak stresuju, když malej marodi a nespim.

Peťule-Valerka
Povídálka 12 příspěvků 24.05.19 21:17

@alilauter no to mě právě napadlo. Teď usnula tak jsem zvedava na jak dlouho. No právě že nemá. Muž dělá sichty. A kdyz nervy pracujou tak to ani nejde. Vzdycky jak deti omarodi tak ja to psychicky nedavam. :roll: jsem v tomhle hrozná.

alilauter
Kecalka 431 příspěvků 1 inzerát 25.05.19 12:50
@Peťule-Valerka píše:
@alilauter no to mě právě napadlo. Teď usnula tak jsem zvedava na jak dlouho. No právě že nemá. Muž dělá sichty. A kdyz nervy pracujou tak to ani nejde. Vzdycky jak deti omarodi tak ja to psychicky nedavam. :roll: jsem v tomhle hrozná.

Já jsem normální hysterka, když malej marodi. Ještě že manžel je totální. klidas. Jak je malý? A ty spala jsi trochu?

Peťule-Valerka
Povídálka 12 příspěvků 25.05.19 13:04

@alilauter tak to máme úplně stejně rozdělené. Male je lépe, horecka na ústupu, ale k jidlu nic nechce, ale pije.

alilauter
Kecalka 431 příspěvků 1 inzerát 25.05.19 21:24

Tak snad už bude dobře, malej dodneška když je nemocnej, tak jen pije. Chce umělý mlíko, což není na průjem ok, ale nedá jinak. Držte se a ať se brzo pořádně vyspite obě.

Peťule-Valerka
Povídálka 12 příspěvků 26.05.19 00:06

@alilauter no snad ano. Dnes snedla za celý den po troškach banan a nic vic nechce, teplota ji navečer stpupla 37,5 tak uvidíme zitra a v pondělí zajde k dr. Když se nebude lepsit. Spinka uz lépe. Dekujeme

Peťule-Valerka
Povídálka 12 příspěvků 27.05.19 12:04

Dnes jsem byla s Valerkou u lékaře. Průjem tak cca4× za den. Teď uz kašovitejší, trošku přes den sní brambory s mrkvi vcera cca 200g vypila i odvar z rýže ak 180ml čaje také tak 300ml k tomu podáváme tasectan na radu + hylak, ale upřímně medicínu nechce ani jednu. A prujem stále je tak jsem uz taková bezradna a psychika pracuje a dnes je mala dost spava tak jen doufám že to bude ok. Stěry žádné doktorka dělat nechtěla. Nějaké zkušenosti?

alilauter
Kecalka 431 příspěvků 1 inzerát 27.05.19 12:31

Ahoj, u nás průjem tak vždy 5-6 dní, taky do něj nic nedostaneme (léky), doktor říká dokud pije a něco sní, nemáme plasit… banány nám docela stavi průjem. Vydržet, ale rozumim, taky jsem vždy na prášky…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama