Pláč u kojení

Anonymní
9.8.20 15:35

Pláč u kojení

Zkušené ženy, mám dotaz ohledně kojení.. malymu jsou 3 týdny, plné kojeny je asi 5 dni, do te doby jsme měli prikrm, vždy sem kojila a když měl ještě hlad, tak dokrmila.. ale moje otázka zní, včera a dnes přes den skoro nespí, je protivny, spi jen když kocarek jede, ale třeba jen po 10ti minutách, když nespí tak brečí.. kojim každou hodinu a půl cca, někdy samozrejme dřív když začne v kočárku brecet.. mám ho na prsou fakt tak dlouho jak chce, ale vždycky se pak začne tak strašně vztekat a brecet, ze nevím co s nim, tak dam druhy prso, zase v klidu pije a pak histericky pláč, i když ho uklidnim, tak se pak už neprisaje a začne zase brecet.. zkoušela sem mu vždy trochu vymackat mléka do pusy, aby věděl ze tam proste je, ale ani to nepomohlo.. myslíte, ze má v tu chvíli proste dost? Nevím jak to poznat.. v noci u toho tvrde usne a tím vím, ze má dost.. snažím se ho mít po kojení i před u sebe, chovat apod, ale proste řve a uklidní se jen v kočárku za jízdy.. prosím, hloupé řeči si nechte, prosím jen o radu jak zachránit kojení, protože z toho začínám být vyrizena, i když jsme tak moc bojovali, protože sem začala mít mléko až někde 5ty den a bylo ho furt i přes odsavani málo.. zatím si to mateřství vůbec neuzivam a přijde mi to hrozná Škoda, protože se furt děsím jak bude akorát nespokojený brecet :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1648
9.8.20 17:01

Já osobně jsem odkojila zatim jedno dítě a moje zkušenost- proste nemá hlad a ty mu nutis prso a on nechce. Chce něco jiného. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 17:17

@skorotehotna no a co by mohl chtít? S nozkama hybu k brisku při kojení, krásné se vyprdi, takže to ho snad netrápí.. jen se mazlit sem zkoušela.. dumlat přeci muže prso bez pití mléka? Takže to taky nechce.. prebaleny je.. snažím se ho vždycky utisit a nechat ho chvilku, kdyby si potřeboval rihnout nebo něco, ale to taky ne.. tak já nevím :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 17:18

A vždycky když ho utisim a nechám, tak začne zas pusinkou hledat..

• Citovat
  • Nahlásit
1648
9.8.20 19:34
@Anonymní píše:
@skorotehotna no a co by mohl chtít? S nozkama hybu k brisku při kojení, krásné se vyprdi, takže to ho snad netrápí.. jen se mazlit sem zkoušela.. dumlat přeci muže prso bez pití mléka? Takže to taky nechce.. prebaleny je.. snažím se ho vždycky utisit a nechat ho chvilku, kdyby si potřeboval rihnout nebo něco, ale to taky ne.. tak já nevím :nevim:

To kdybych věděla, dostanu Nobelovku:) Muže chtít ležet na břiše, může být unavený, něco se mu nelíbí, tlačí ho plný břiško, nemuže se vykadit, bolí ho záda, tlačí ho guma od tepláků, chce nosit a koukat na svět, je toho na něj moc… :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1711
10.8.20 14:33

A mas dost mleka? Zkouselas vazit? Mne to delala dceea take. Prisala se, sala (protoze neco chvilinku teklo), ale pak nebylo mleko a ona mela sileny hysterak. Pak uz mela hysterak jen jsem se pokousela kojit..

Delaval to i pri tom dokrmu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama