Placené volno

5
15.12.14 21:32

Placené volno

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kdy vzniká nárok na placené volno. a druhá otázka, když člověk má dvakrát za rok prevenci u zubaře ( máme to vždy spojené celá rodina i s dětma) mám nárok na propustku ze zaměstnání. Lékař nemá ordinační dobu po mé pracovní době. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3307
15.12.14 21:36

@iwettkaa na první dotaz nevím, jak to je. Ale na druhý.. ano máš nárok. Z práce si vezmeš propustku, ta se vyplní a doktor ti tam pak hodí razítko a podpis :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
15.12.14 21:36

http://finance.idnes.cz/…dnikani.aspx?…

Na lékaře je nárok na nezbytně nutnou dobu, avšak max. je 4 hodiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12101
15.12.14 21:42

Na placene volno je narok kdyz jdes darovat krev a pak na umrti v rodine dalsi nevim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
midlajs
15.12.14 21:49

A nebo kdyz si nadelas hodiny a muzes cerpat placene volno.

• Nahlásit
  • Citovat
70770
15.12.14 21:50
@myskalucka píše:
http://finance.idnes.cz/…dnikani.aspx?…Na lékaře je nárok na nezbytně nutnou dobu, avšak max. je 4 hodiny.

Ano, nárok je na dobu nezbytně nutnou, ovšem není to omezené 4 hodinami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9059
15.12.14 21:56
@myskalucka píše:
http://finance.idnes.cz/…dnikani.aspx?…Na lékaře je nárok na nezbytně nutnou dobu, avšak max. je 4 hodiny.

Může to být klidně celý den, např. když někdo jede na specializované pracoviště, které blíž není a nestihne se vrátit do práce (dříve třeba mamograf skoro nikde nebyl a jezdilo se fakt daleko bez možnosti výběru dne a hodiny).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
557
15.12.14 22:05
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
24.12.16 20:51

Dobry vecer.chci se poradit.jsem v patem mesici tehotenstvi a jeste dva mesice musim pracovat. pracuji jako obsluha atrakci 10 hod.sice jsem ted osvobozena od teto prace ale hrozi mi zkracovani cipku stejne jako u prvniho ditete. doktor by me chtel mit radsi doma ale nemohu si dovolit zustat doma ponevac jsem matka samozivitelka a jeste se mi z platu odecita exekuce. chtela bych pozadat o placene volno po dobu dvou mesicu nez nastoupim na materskou.mohu o to pozadat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1198
25.12.16 19:14

@N.dandus No, a to máš tolik nadpracováno přesčas? Nějak si nedokážu představit zaměstnavatele, který by platil cca tři měsíce za nic 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31657
25.12.16 19:35
@N.dandus píše:
Dobry vecer.chci se poradit.jsem v patem mesici tehotenstvi a jeste dva mesice musim pracovat. pracuji jako obsluha atrakci 10 hod.sice jsem ted osvobozena od teto prace ale hrozi mi zkracovani cipku stejne jako u prvniho ditete. doktor by me chtel mit radsi doma ale nemohu si dovolit zustat doma ponevac jsem matka samozivitelka a jeste se mi z platu odecita exekuce. chtela bych pozadat o placene volno po dobu dvou mesicu nez nastoupim na materskou.mohu o to pozadat?

to záleží, jak se s kolotočářema domluvíš. :lol: Jinak tedy úžasné :palec: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama