Placenta - názory, zkušenosti

3399
15.6.17 09:46

Placenta-názory, zkušenosti

Ahoj holky, jaký názor máte na využití vlastní placenty po porodu?
Na internetu píší, jak je placenta dobrá pro,,poporodní demenci", kterou jsem si sama prošla. Jako přijde mi to pěkně hnusné, něco takového jíst, ale třeba už vyrobená homeopatika, nebo tobolky by mi možná nevadily, pokud by to mělo nějaký prospěšný účinek. Děkuji za názory, vím že pro někoho asi nechutné téma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11689
15.6.17 09:49

@LLenule111
Myslím si, že v naší době to už k ničemu nepotřebujeme, to se dělávalo za krále klacka, tehdy to význam mělo. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
140
15.6.17 09:51

@LLenule111 Ahoj Leni, taky jsem o tom dost četla a mám i kamarádku, která to takhle praktikovala. Osobně mi to přijde nehumánní a podle názorů lékařů, o kterých jsem četla a vím, tak to nedoporučují či spíš varují, že zdravotně to není dobré. Ono bude spíš lepší si dát po porodu steak a tím načerpáš taky bílkoviny, živiny.. Za mě rozhodně placentu nejíst. Ale jsem si jistá, že jiné ženy mají jiné názory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1087
15.6.17 09:53

Ac vetsinou lidi nesoudim, tak tohle mi prijde divny, jist neco, co uz svou funkci splnilo a ted to uz je jen odumrela tkan. Po obou porodech mi manzel tyden vyvaroval, vyvary, steaky, teleci rizek…a nakoplo me to taky a jeste jsem si pochutnala ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.17 10:05

Tak za mě… Já bych to nesnědla. Ufff…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Myssicka
15.6.17 10:09

Fuj. Kdyby mi vyndali ledvinu, tak si ji taky neosmahnu na cibulce. A nejedla bych ani placentu, jen proto, ze ze me vysla sama. Porad je to lidsky organ.

• Nahlásit
  • Citovat
15.6.17 10:25

V dnešní době se ničemu nedivím, ale jíst placentu je fakt už moc, tak jako lotosovy porod, prostě nechápu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1544
15.6.17 11:05

Taky se snazim vzdy pochopit ostatni z druhe strany a snazim se nesoudit, ale jist placentu mi prijde jako totalni humus prostě :poblion: to delaji zvirata aby po sobe zahladili stopy v prirode ale clovek je uz nekde jinde.Ani neverim tomu ze by to telu neco dalom

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6146
15.6.17 11:10

Věř a víra Tvá Tě uzdraví, kamarádka snědla a přikládá tomu až zázračné účinky, ale mozek dovede kouzlit :lol:
dle mě bléééééééééééééé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1544
15.6.17 11:12

Asi jsem to nemela číst, uplně je mi zle z představy jak nějaká žena po porodu sní placentu.brr dnes zustanu bez obeda:zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.17 11:14
@Myssicka píše:
Fuj. Kdyby mi vyndali ledvinu, tak si ji taky neosmahnu na cibulce. A nejedla bych ani placentu, jen proto, ze ze me vysla sama. Porad je to lidsky organ.
:mrgreen: Dnes je máme k obědu, tak děkuju…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Myssicka
15.6.17 11:18
@přírodní píše: :mrgreen: Dnes je máme k obědu, tak děkuju…
:mrgreen: Pardon. Ja si dam dnes radeji krupicovou kasi :jazyk:
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama