Odchod hlenové zátky a křížové bolesti

66
11.6.17 16:56

odchod hlenove zatky a krizove bolesti

Zdravim, Dnes ve 2 rano mi odesla hlenova zátka, vcera jsem mela cely den poslicky. A po odchodu hlenove zatky najednou kontrakce po 4-5 minutach. V porodnici mi rekli ze kontra nepravidelne a poslali me domu s tim ze se vubec neotviram :-( doma jsem si dala vanu a srovnalo se to po 6 minutach ale trvaji az do ted a zadna změna. Po vaně nezesiluje to ani neslabne. Vsechna ta bolest mi jde do zad prijde mi ze mi horej :-( ja vlastne ani nevim kdy jet do porodnice ted :-( mam to brat jako zacatek porodu? Diky za názory

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11.6.17 17:01

Ja měla v podstatě jen křížové bolesti a ani ty nebyly nejhorší, takze jsem poradne ani nevedela ze je to ono :D Urcite bych vyrazila, nekdo to muze jen do zad…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3145
11.6.17 17:05

A v kolik jsi byla v porodnici? Pokud jsi byla brzo ráno a celý den to máš takto, tak bych jela znovu, dovnitř si nevidíš, mohla ses klidně částečně otevřít, plus bych po tolika hodinách kontrakci chtěla vidět monitor, jestli tam není mimcu nějak zle. Třeba té pošlou znovu domu, ale já bych už kvůli té kontrole jela.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1185
11.6.17 17:19

Jela bych na kontrolu…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
218
11.6.17 17:19

Ahoj, já měla termín v pondělí, zátka mi odešla v úterý v 6 večer. Slabé kontrakce začaly ve středu ráno, taky jsem si šla ulevit do sprchy. V půl 10. jsem odjela do porodnice. Dcera se narodila ve 2 odpoledne.
Preju hodně štěstí :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková