Placenta nízko a vepředu

6391
16.11.15 12:15

Placenta nizko a vepredu

Chtela bych se zeptat co to znamena když je placenta ve predu a nizko??
Muze se ještě posunout nahoru nebo nekam jinam??
Nyní jsem v (18+1tt, dle UTZ) jsme o šest dni vetsi dle UTZ. A když jsem byla ve 12+5tt tak na screeningu mi tohle dr řekl, a mam to i v papirech. Pohyby necitim ještě, je to kvůli te placente? Mozna nekdy citim stouchnuti do briska ale malo, a tak třeba to muzou byt i streva nebo nevim.

Diky za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Smazaný anonym
16.11.15 12:18

@Jaja87
Pohyby jsou hůře cítit kvůli tomu, že je v předu-dítě vlastně víc kope dovnitř. A nízká placenta v 19tt je dobrá, to se může vytáhnout. Měla jsem jí v obou těhu, a vždy se vytáhla a po 30tt už byla dobře.

• Citovat
  • Upravit
JayLee
16.11.15 12:20
@Jaja87 píše:
Chtela bych se zeptat co to znamena když je placenta ve predu a nizko??
Muze se ještě posunout nahoru nebo nekam jinam??
Nyní jsem v (18+1tt, dle UTZ) jsme o šest dni vetsi dle UTZ. A když jsem byla ve 12+5tt tak na screeningu mi tohle dr řekl, a mam to i v papirech. Pohyby necitim ještě, je to kvůli te placente? Mozna nekdy citim stouchnuti do briska ale malo, a tak třeba to muzou byt i streva nebo nevim.Diky za odpověď.

budes se muset vic setrit když je dole aby ti nehrozil predcasny porod a nenaléhala ti placenta na branku nebo jsi nezacala krvácet a nemusela jsi lezet na rizikaci jako třebas ja u obou deti jsem ji mela dole a vepředu takze si me vic hlidali ale zvladla jsem to do TP ;) pohyby jsem teda citila i prvního kolem 16 tt a u druhyho kolem 15 tt + - tak nejak ;) a cekalo se az se mi vytahne coz bylo kolem 31 tt ;)

• Citovat
  • Upravit
6391
16.11.15 12:21

@Syringa Ja jdu prave na kontrolu na UTZ 3 prosince, tak uvidim, zda dr se vyjadri k tomu kde lezi placenta. U synka když jsem ho cekala tak jsem citila pohyby ke konci 4 mesice, začátek 5 mesice, a ted ještě prave nic, nebo spise nevim, občas me v brisku tikne nebo jak bych to napsala. :mrgreen: Tak prave nevim no zda to jsou pidi pohyby nebo ne,..Synka jsem citila brzy, a ted nevim no, tak trosku obavy jsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6391
16.11.15 12:22

@JayLee Tak ja jsem ted marod, tak lezim, prevazne ale mam i synka doma je marod.
Ja prave asi pohyby necitim ještě, nebo sama nevim no. U synka to bylo jiné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
16.11.15 12:24
@Jaja87 píše:
@JayLee Tak ja jsem ted marod, tak lezim, prevazne ale mam i synka doma je marod.
Ja prave asi pohyby necitim ještě, nebo sama nevim no. U synka to bylo jiné.

tak hlavnni je ze je mimco ok ne? ;) podleme je cítíš jen to tak nevnimas poradne bo si nejses jista zda jsou to oni ;) nesmis provnavat ;)

• Citovat
  • Upravit
Smazaný anonym
16.11.15 12:25

@Jaja87
Přední/zadní je vlastně to, kde se embryo zahnízdilo: u první jsem měla zadní stěnu a pohyby byly cítit fakt fest, u druhé na přední stěně a bylo to cítit hodně méně-hlavně v začátcích. Kdyby byla placenta hodně nízko, tak by Tě DR upozornil, a dal režimová opatření, pokud to máš jen v papírech, a DR nic neříkal, tak se domnívám, že to bude ten „lehčí“ stupeň, a budete čekat, zda se vytáhne nebo ne.

• Citovat
  • Upravit
6391
16.11.15 12:25

@JayLee To jo asi mas pravdu…ted to bude nejspis jiné teda.Jj mimco posloucham přes AS a srdicko byji a i se hybe a to dost nekdy aktivne. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6391
16.11.15 12:27

@Syringa Asi mas pravdu, nic k tomu dr nerekl, tak je vse asi ok, a snad se vytahne. Ale uz jsem nedockava skrz pohyby no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
16.11.15 12:28
@Jaja87 píše:
@JayLee To jo asi mas pravdu…ted to bude nejspis jiné teda.Jj mimco posloucham přes AS a srdicko byji a i se hybe a to dost nekdy aktivne. :mrgreen:

ja tohle nikdy nedělala protože všechny kamosky co to delaly, tak pak najednou neslysely nic mimco proste bylo flegmouš ;) vsugerovaly si ze je něco spatne a vechny příznaky a hned letely na pohotovost a uplne zbytecne se stresovaly ;) neres to nwech tomu volny prubeh kdyby něco bylo spatne tak by te něco bolelo krvácela bys atd a nic z toho není ne? ;) tak hlavne klid ;) a neporovnávej to je taky hodne spatna vlastnost jak tehu tak pak deti :D ale i ja si tim prosla :P

• Citovat
  • Upravit
Smazaný anonym
16.11.15 12:31
@Jaja87 píše:
@Syringa Asi mas pravdu, nic k tomu dr nerekl, tak je vse asi ok, a snad se vytahne. Ale uz jsem nedockava skrz pohyby no.

To je jasné, každá se na pohyby těší :* :mrgreen:.

• Citovat
  • Upravit
6391
16.11.15 12:33

@JayLee Tak to ja mimco slysim vždy..A jsem pak klidna,..Vůbec nepanikarim a nejsme typ co by jezdil do spitalu.
jen me zajímala ta placetna co to obnasi pro me.

@Syringa To mas pravdu. Tesim se a cekam na ne každý den, ale diky te placente si asi pockam ještě no. :kytka: :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
16.11.15 12:35
@Jaja87 píše:
@JayLee Tak to ja mimco slysim vždy..A jsem pak klidna,..Vůbec nepanikarim a nejsme typ co by jezdil do spitalu.
jen me zajímala ta placetna co to obnasi pro me.@Syringa To mas pravdu. Tesim se a cekam na ne každý den, ale diky te placente si asi pockam ještě no. :kytka: :*

klidovej rezim hlavne a setrit se dokud se nevytahne a se sexem opatrne 8)

• Citovat
  • Upravit
6391
16.11.15 12:38

@JayLee S manželem nespim od doby co jsem tehotna…Bojim se. :?
A stejne chut na sex není, asi jsem divna bo nevim… :zed: :zed:
Nechybi mi to.
V klidu no jak se to veme zda jsem, nyni jsem marod a syn taky, tak snazim se lezet…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
16.11.15 12:47
@Jaja87 píše:
@JayLee S manželem nespim od doby co jsem tehotna…Bojim se. :?
A stejne chut na sex není, asi jsem divna bo nevim… :zed: :zed:
Nechybi mi to.
V klidu no jak se to veme zda jsem, nyni jsem marod a syn taky, tak snazim se lezet…

jj a nic netahat nezvedat nenervovat se atd. ja jsem z bezne ko zustala lezet v nemocnici na rizikaci mesic :nevim: taky jsem se setrila ale stejne a hrozil predcasny porod tak si me tam nechali dokud se placenta nezvedla no :pocitac: my teda sexovali v pohode ale to mame kazda jinak ;) me by stejne prislo lito aby chlap 9 mesicu byl bez sexu jen proto ze jsem tehotna a nemam zrovna chut navíc je pak velka sance ze to bude hledat jinde když to tu tak denne ctu bezna věc :D proste bych mu to vynahradila jinak nez teda kalsickym sexem asi tak :lol: je hodne jinych moznosti ;) ale jak rikam to je každého věc toto ;)

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama