Plastika vagíny

5.6.17 17:59

Plastika vagíny

Dobrý den:) Je mi to celkem trapné a citlive téma, ale anonymne mi to nešlo sem dát..Jsem hrozně znepokojená s moji vagínou..je hnusná a nemůžu chodit pomalu ani v plavkach, protože jde videt jak je vystouplá..vse, co by melo byt vevnitř mam venku..Jedina vec, ktera me fakt trápí..Chtěla bych plastiku, ale je tu problém..je mi teprve 16..Je plastika mozna i v 16,nebo az od 18?..vsude pisou neco jineho:) fakt je to hrůza..nějaké hloupe připomínky, si nechte pro sebe, prosím..:/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

915
5.6.17 18:04
@klarinka2468 píše:
Dobrý den:) Je mi to celkem trapné a citlive téma, ale anonymne mi to nešlo sem dát..Jsem hrozně znepokojená s moji vagínou..je hnusná a nemůžu chodit pomalu ani v plavkach, protože jde videt jak je vystouplá..vse, co by melo byt vevnitř mam venku..Jedina vec, ktera me fakt trápí..Chtěla bych plastiku, ale je tu problém..je mi teprve 16..Je plastika mozna i v 16,nebo az od 18?..vsude pisou neco jineho:) fakt je to hrůza..nějaké hloupe připomínky, si nechte pro sebe, prosím..:/

Plastiku ti dle meho neudelaji, jsi hodne mlada..Zasla bych na gyndu, doktorka ti urcite poradi vic nez tady..Jinak nechapu co znamena ze mas vse venku co melo byt uvnitr?…Jako vetsi pysky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
5.6.17 18:05

Jinak, kazdy ma jinou vaginu, nekdo vetsi pysky, klitoris…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
500
5.6.17 18:10

Podle mě, by ti k tomu měl stačit souhlas rodičů jako zákonných zástupců a samozřejmě lékař, který te prohlédne a řekne k tomu co si mysli. Pokud mas s mamkou vztah v pohode, promluvila bych si s ni o tom. Já byla ve 12ti na uších. Není to samozřejmě stejne, ale pokud te to trápí a je to jen vzhledova záležitost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4877
5.6.17 18:28

Záleží na tom co přesně bys potřebovala. Ze zdravotního hlediska, pokud tě to obtěžuje fyzicky v životě by se to asi udělat dalo. Otázkou je ale taky CO? Co všechno máš venku? Jako venku jsou pysky atd, ale to má každá ženská prostě jinak :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.17 18:44

Taky bych to určitě řešila na gynde, záleží v jakem stavu to tam dole mas, jestli si to třeba nezabiras víc než bys měla. Nikdo není dokonalý a pokud mas větší vnitřní pysky než ty vnější, tak myslím, ze to tak má spoustu žen. Jinak ale jak je to s plastickou v 16,to netuším…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.17 20:10

Hele taky to tak mám a nestydím se za to. Např. partner jakého mám by to velice mrzelo. Ještě s tím počkej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama