Platba za banány - primát

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ella4
Stálice 65 příspěvků 31.12.16 20:12
Platba za banány - primát

Ahoj a krásný nový rok všem,
máte prosím někdo zkušenost se stránkou primát. cz? Potřebuju si co nejdřív stáhnout nějaké materiály do školy, ale chce to po mě nějaké banány. Dají se i koupit, ale nevím, jestli se tomu dá věřit. Poradí někdo?

Reakce:

Kotatko03
Echt Kelišová 8065 příspěvků 31.12.16 20:15

Moc zkušenostní s primátem nemám, nicméně nějaké materiály se tam najít dají, hlavně co se týče přednášek…

dada85
Kecalka 274 příspěvků 31.12.16 20:16

Za registraci jsou nějaké banány a když mi došly tak se dají získat komentováním diskuzi, profesorů a předmětů. Nikdy jsem nic neplatila.

Ivetlu
Kecalka 350 příspěvků 31.12.16 20:27

Já jsem za registraci platila myslím 49 Kč a nějaké banány jsem dostala. Pak se dají dokoupit, s tím zkušenost nemám, ale věřila bych tomu, s tím placením za registraci jsem žádný problém neměla…

Ou
Kelišová 5169 příspěvků 31.12.16 20:30

Když nebudete opisovat, ale zajdete do knihovny a práci vypracujete vlastní, tak toto nebudete muset řešit a alespoň se něco naučíte.

Ti chytřejí opisovači necálují profresionálním školním podvodníkům, ale najdou diplomku či bakalářku na dané téma. A ideálně ji neopisují (oni jaksi pedagogové umí používat antiplagiátorský sofware a ten obsahuje i ty šlohlé materiály z primáta), ale citují jako každý poctivý autor.

rigousek
Kelišová 7117 příspěvků 31.12.16 20:31

Já taky banány nějaké dostala a dají se dostat i tím, že tam sama nějaké materiály nahraješ, jestli máš.

Malaga
Generální žvanilka 24694 příspěvků 31.12.16 20:31
@Ou píše:
Když nebudete opisovat, ale zajdete do knihovny a práci vypracujete vlastní, tak toto nebudete muset řešit a alespoň se něco naučíte.Ti chytřejí opisovači necálují profresionálním školním podvodníkům, ale najdou diplomku či bakalářku na dané téma. A ideálně ji neopisují (oni jaksi pedagogové umí používat antiplagiátorský sofware a ten obsahuje i ty šlohlé materiály z primáta), ale citují jako každý poctivý autor.

a zakladatelka psala něco takového?

Kotatko03
Echt Kelišová 8065 příspěvků 31.12.16 20:37
@Ou píše:
Když nebudete opisovat, ale zajdete do knihovny a práci vypracujete vlastní, tak toto nebudete muset řešit a alespoň se něco naučíte.Ti chytřejí opisovači necálují profresionálním školním podvodníkům, ale najdou diplomku či bakalářku na dané téma. A ideálně ji neopisují (oni jaksi pedagogové umí používat antiplagiátorský sofware a ten obsahuje i ty šlohlé materiály z primáta), ale citují jako každý poctivý autor.

jj umí, ale ne vždy je používají (a teď mluvím o různých samostatných prací, semestrálkách atp.) :think: máš pravdu, co člověk vypracuje sám s lépe zapamatuje, na druhou stranu za sebe mohu říct, že největší problémy mi dělala a pořád ještě dělá matika, kdy mám příklad, který počítám, nicméně nevím správný výsledek a pak to můžu počítat 10min, půl dne…prostě pořád a nevím jestli je to správně a v takovou chvíli bych list se správnými výsledky uvítala, právě pro kontrolu. To samé přednášky, osobně mám odzkoušeno že mně nejvíce vyhovuje styl učení, že si ještě před přednáškou danou tématiku právě z materiálů k přednášce přečtu, poté se lépe orientuji v tom co vyučující říká a pouze si podtrhuji a následně si to pak sama vypracuji. Ale ty prvotní materiály beru občas s primatu a pomáhá mi to…ale každý máme jiný styl učení ;)

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 21:14

Banány dostaneš, když se budeš každý den logovat.

Ella4
Stálice 65 příspěvků 02.01.17 11:18

Moc díky všem, kteří poradili. Už jsem to zkusila a je to v pohodě :)

Ella4
Stálice 65 příspěvků 02.01.17 11:21
@Ou píše:

Vůbec nevíte, co si tam chci stahovat a k jakému účelu a hned rejpáte. Když někdo dá na net materiály z přednášky, ze kterých si pak někdo jiný doplní informace a nebo se z nich učí, nevidím na tom hned špatného. Nechápu, proč hned mluvíte o opisování.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >