Reklama

Chodi/l nekdo z vas na stredni odbornou skolu Liva v Moste?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.16 17:16
Chodi/l nekdo z vas na stredni odbornou skolu Liva v Moste?

Mam dotaz. Uvazuji o dalkovem studium. Zacala jsem pracovat, brzy mi konci mateřská dovolena. V praci mi rekly, ze musim mit maturitu, jinak me za 3roky vyhodi. Brzy jsem otehotnela tak mam jen zakladni skolu. Anonym, protoze me tu hodne lidi zna a zatim nechci aby vedeli, ze uvazuji o studium. Obor verejnospravno cinost je na teto skole 5 ti lete studium pro dospele coco maji prave jen tu ZS. Vim ze je soukroma a plati se, par veci jsem si zjistila. Chtela jsem se zeptat, kdo tento obor studoval ci studuje na teto skole, rekne mi jak to ve skole probíhá? Jake jsou ucitele, je tento obor velice tezky? Bojim se, ze dve deti, praci a studium dohromady nezvladnu. Nechci si platit skolu s tim, ze ji nedodelam. Vim, ze se budu muset ucit, ale da se to zvladnout? Leze skola hodne do penez? Co se tyce koupi knih, sesitu. Jste spokojeni nebo spise nespokojeni?? Poradte mi prosim. Mam tremu studovat uz ted. A to do te skoly jeste nechodim. Prihlasku budu podavat v breznu 2017. Dekuju za odpovedi

Reklama

Reakce:

letníček
Kecalka 305 příspěvků 25.12.16 17:36
:think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.16 17:39

A jeste neco. Minuly rok mi nasly neco na mozku, budu kazdy pul rok chodit na ct hlavy aby zjistily zda li se „to“ zvetsuje. Proto i nejakou dobu zapominam. Prichazim i o sluch. To mam potvrzeno od doktora. Taky chodim na kontroly. Tak nevim jestli kvuli tomu zapominani to dam… maturitu ale chci. Potrebuju ji abych mohla pracovat. Zakladatelka

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama