Chodi/l nekdo z vas na stredni odbornou skolu Liva v Moste?

Anonymní
25.12.16 17:16

Chodi/l nekdo z vas na stredni odbornou skolu Liva v Moste?

Mam dotaz. Uvazuji o dalkovem studium. Zacala jsem pracovat, brzy mi konci mateřská dovolena. V praci mi rekly, ze musim mit maturitu, jinak me za 3roky vyhodi. Brzy jsem otehotnela tak mam jen zakladni skolu. Anonym, protoze me tu hodne lidi zna a zatim nechci aby vedeli, ze uvazuji o studium. Obor verejnospravno cinost je na teto skole 5 ti lete studium pro dospele coco maji prave jen tu ZS. Vim ze je soukroma a plati se, par veci jsem si zjistila. Chtela jsem se zeptat, kdo tento obor studoval ci studuje na teto skole, rekne mi jak to ve skole probíhá? Jake jsou ucitele, je tento obor velice tezky? Bojim se, ze dve deti, praci a studium dohromady nezvladnu. Nechci si platit skolu s tim, ze ji nedodelam. Vim, ze se budu muset ucit, ale da se to zvladnout? Leze skola hodne do penez? Co se tyce koupi knih, sesitu. Jste spokojeni nebo spise nespokojeni?? Poradte mi prosim. Mam tremu studovat uz ted. A to do te skoly jeste nechodim. Prihlasku budu podavat v breznu 2017. Dekuju za odpovedi

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
305
25.12.16 17:36
:think:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.12.16 17:39

A jeste neco. Minuly rok mi nasly neco na mozku, budu kazdy pul rok chodit na ct hlavy aby zjistily zda li se „to“ zvetsuje. Proto i nejakou dobu zapominam. Prichazim i o sluch. To mam potvrzeno od doktora. Taky chodim na kontroly. Tak nevim jestli kvuli tomu zapominani to dam… maturitu ale chci. Potrebuju ji abych mohla pracovat. Zakladatelka

  • Citovat
  • Upravit
1
22.12.24 20:29

Zdravím zajímalo by mě jak jsi dopadla? Jinak jsem na školu chodila a jsem hodně slabi žák. Ale nakonec jsem maturitu udelala

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze