Platily byste?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.19 19:55
Platily byste?

Zdravím vespolek. Už zase. Já ty týpky snad přitahuju. Zjistil, že se soudím s bývalým o dost peněz. Ale dokud je nemám, tak je nemám. Známe se od dubna, podruhé máme spolu jet na víkend. Ubytko pro dva stojí 2 tisíce, cesty autem platím já (300 km a 2 Kč, pivo a jídlo on. Minule (poprvé) se kasal, že vše zaplatí. Platila jsem jednu večeři a cestu. On zbytek. Teď najednou, že si ubytování platíme napůl. Takže já půl ubytka, celou cestu, možná jednu večeři. On druhou večeři, pivo někde na chatě (jedeme na hory), možná oběd.

Jsem blbá se do toho nechat natlačit anebo je to normální??? Měla jsem přítele, který by se styděl, kdybych to platila já. A když náhodou jsem platila benzín, tak mi ty peníze doslova vnutil.

Anonymně prosíííím

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.19 19:59

Ještě dodatek. Možná vydělává míň než já, ale spíš srovnatelně, hlavně má dluhy, tak něco splácí. Dluhy dost velké. Ale to sikoupil boty za 3 tisíce, to si koupil nějaké speciální kouření za skoro 4 tisíce, každý večer na pivě až dvou… zatímco já sedím doma a makám nebo se starám o děti, domácnost… to jen pro doplnění.

Na druhou stranu - je to chytrý chlap, který kdysi něco dokázal. Ty jeho dluhy nechápu.

růžový achát
Echt Kelišová 8635 příspěvků 30.06.19 20:00

Jela bych sama, nebo oddělené pokoje a jeďte jako kamarádi… je to fakt divný.

Jaholos
Kecalka 184 příspěvků 30.06.19 20:01

Hele tohle musis zvazit sama, kazdy to ma jinak. Treba nejaky deda miliardar by ti vse platil, ale ten vztah by te s nim nebavil. Tenhle typek je treba peknej a vtipnej, ale zase nema moc penez, nebo lakomej. :nevim: Nikdo neni dokonaly a ma nejaky soubor vlastnosti a musis zvazit sama co ti vyhovuje.

Uživatel je onlineTableta
Kelišová 5292 příspěvků 30.06.19 20:03

Neměla bych problém s tím, aby to bylo napůl. Proč ne? Neznáte se ani čtvrt roku. Ale když už teda napůl, tak snad napůl, ne? Proč budeš platit cestu sama? Trvala bych na tom, aby ti přispěl na pohonné hmoty. Pokud by se cukal, slušně bych ho poslala do háje.

Jaholos
Kecalka 184 příspěvků 30.06.19 20:03
@růžový achát píše:
Jela bych sama, nebo oddělené pokoje a jeďte jako kamarádi… je to fakt divný.

Co je divneho na tom, kdyz si kazdy v paru, kde nejsou manzele a nemaji spolecne deti, hradi sve naklady sam? Chlapek ma byt automaticky kasicka? Mame snad rovnopravnost, ne? :nevim:

Příspěvek upraven 30.06.19 v 20:04

Cenarius
Zasloužilá kecalka 787 příspěvků 30.06.19 20:03

Podle nakupovani jsou dluhy jen za jeho nenazranost. Nakupuje hovadiny na ktery nema a bere si na to pujcky. Ukazkovy zivot na dluh, takoveho cloveka do zivota nechcete.

Šáruší
Závislačka 3443 příspěvků 30.06.19 20:04

Asi ho znáš chvíli, řekla bych fajn, ubytko napůl, takže cesta napůl. A dál bych byla obezřetná. Já to tedy neznám, pravda, jsem s manželem už dlouho a před svatbou taky s manželem, takže vlastně mohu soudit dle mého vztahu s ním, ale neznám to.

Já bych ale nebudovala vztah s někým, kdo má dluhy. A kdi k těm dluhům, místo aby je co nejrychleji splácel, tak si kupuje botky za 3000, kuřivo za 4000…ne, s takovým člověkem bych nebudovala vztah, takže nejezdila po výletech.

Uživatel je onlineTableta
Kelišová 5292 příspěvků 30.06.19 20:05

Aha, teď čtu, že má dluhy. Nejela bych s ním nikam. A vztah, ať je jakýkoliv, bych IHNED ukončila. Není nic horšího, než finanční negramota. To není partner pro život.
Fůůůj, a ještě je to kuřák :poblion: :poblion: :poblion:

Příspěvek upraven 30.06.19 v 20:05

jahuhudka
Extra třída :D 14425 příspěvků 30.06.19 20:05

Vubec bych neztracela cas s necim takovym. Vzala bych deti

jahuhudka
Extra třída :D 14425 příspěvků 30.06.19 20:06
@Jaholos píše:
Co je divneho na tom, kdyz si kazdy v paru, kde nejsou manzele a nemaji spolecne deti, hradi sve naklady sam? Chlapek ma byt automaticky kasicka? Mame snad rovnopravnost, ne? :nevim:Příspěvek upraven 30.06.19 v 20:04
:mrgreen: problem je, ze ona ma zadotovat cestu, takze kasicka je ona :jazyk:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.19 20:07

Do svatby jsme vše platili napůl. Když jsem zrovna neměla větší částku (platila jsem půjčku na byt otce), tak to zaplatil přítel s tím, že jsem mu to z výplaty zaplatila.
Totéž večeře. Jednou on, jednou já. Před svatbou jsme byli spolu tři roky a celé tři roky to takhle fungovalo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.19 20:07
@jahuhudka píše:
Vubec bych neztracela cas s necim takovym. Vzala bych deti

Děti budou s tatínkem, budu sama.

Jaholos
Kecalka 184 příspěvků 30.06.19 20:09
@jahuhudka píše: :mrgreen: problem je, ze ona ma zadotovat cestu, takze kasicka je ona :jazyk:

Jenomze platba za benzin neni naklad cesty. :nevim: Ono provoz auta vyjde taky na dost penez. Asi je ekonom no. :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.19 20:10

Ty dluhy má s bývalou ženou napůl a dost obrovské. Vydělával dost, ale pak přišel zdravotní průser a vlítli do toho. Napůjčovali si od těch nebankovních společností, asi oba tehdy žili nad poměry a neukočírovali dost velké snížení příjmů.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »
Váš příspěvek
Reklama