Platnost pasu - Bali

30.10.19 17:38

Platnost Pasu Bali

Ahoj chtěla jsem se zeptat za 14 dní odlétám na Bali a nyní jsem zjistila, že muj pas plati do 1.5.2020. Nebude to problém, protože někde vyžadují platnost pasu 6 měsícu po opustění destinace. Máte někdo zkušenosti Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2415
30.10.19 17:45

Podivej se na ministerstvo zahranici, mama si to takhle neohlidala v egypte a letela zpet, s temi kterym koncila dovolena…nepustili ji ani z tranzitni zony. Ale to byla karma, me nechtela pustit S pritelem samotnou, ze az za rok ze poleti taky no :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1225
30.10.19 17:48

Ahoj, pas musí být platný minimálně 6 měsíců, od data vstupu na území Indonésie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50241
30.10.19 17:48

Není nic snazšího, než se podívat na stránky ministerstva zahraničí ;)
https://www.mzv.cz/…cuments.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4115
30.10.19 19:06
@Delamtoprosebe píše:
Ahoj chtěla jsem se zeptat za 14 dní odlétám na Bali a nyní jsem zjistila, že muj pas plati do 1.5.2020. Nebude to problém, protože někde vyžadují platnost pasu 6 měsícu po opustění destinace. Máte někdo zkušenosti Děkuji

Minimalne pul roku od vstupu do zeme. Takze jdi pro novy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
31.10.19 11:31

Seděla jsem v letadle na zpáteční cestě vedle pána, kterého nepustili z tohoto důvodu do Indonésie a vracel se do ČR s tím, že rodina si užívala dovolenou bez něj. Šlo tam opravdu o rozdíl pár dnů, řeší to opravdu důsledně. Takže pokud to byť i o pár dnů nevychází s těmi 6 měsíci platnosti po vstupu, je nezbytné udělat si pas nový.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat