Reklama

Plaváček Jihlava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Keny
Kecalka 104 příspěvků 11.11.09 21:10
Plaváček Jihlava

Ahoj, máte někdo zkušenosti z Plaváčkem v Jihlavě ve škole. Můžete mi napsat info jak to tam chodí … ajestli můžeme s manželem do bazénku oba. Moc děkuji hezký večer

Reklama

Reakce:

Nikynka86 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.09 21:49

Ahoj,
jsem z Jihlavy a o nicem takovem nevim.Kde by to presne melo byt?A pro jak stare deti?
Tady mame Orcu na namesti a potom bazen u skoly Brezinova.
Jsi z Jihlavy?

Keny
Kecalka 104 příspěvků 11.11.09 22:05

Posílám odkaz
http://www.plavacek-deti.cz/
Já jsem prvně přemýšlela o Orce, ale je dražší. My nejsme z Jihlavy takže nám i vyhovuje, že mají plavání v sobotu. Je to od půl roku. Já jsem si odnich i doma zaplatila vaničkování doma. To bylo ok.

Handulinka
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 11.11.09 22:28

ja mam info z druhe ruky. Kamaradka tam chodila, v bazenu byli oba rodice. Bohuzel byli spis nespokojeni. Tusim, ze rikali, ze tam bylo hrozne moc lidi… Ale hlavne jim vadil zpusob potapeni. Bezne co jsem kde zazila - ve 4 plaveckych skolach v Praze - se deti uci potapet pomalu, s heslem, nejdriv polivanim obliceje… Tam sly pod vodu hned a dost se jim to nelibilo. Kamaradka se jich ptala, vysvetlovali, ze maji nakou specialni filozofii, ze se deti pobytem pod vodou vyrovnavaji s traumaty, tak je jasny, ze kdyz vyplavou, tak krici a breci… Treba jsem to jen spatne pochopila, do tehle skoly bych osobne nesla, kdo vi, co je spravne. Ale divny mi prijde, ze s tim rodice nejsou predem seznameni, ne kazdy se je schopny branit, kdyz mu to tak nevyhovuje, necha to na instruktorech… Kamaradky holcicka se tam zacla vody bat. Nechteli ale, aby ji zustala na vodu negativni vzpominka, tak chodili dal, jen se domluvili, ze se nebudou potapet a budou kus od ostatnich cvicit jen to, co sami uznaji za vhodne. To pry nebyl problem.
Nechci strasit, nevim, jak je to ve skutecnosti, jsou to dva roky, muze to byt uz uplne jinak, jen si radsi overte, ze na plavani nebude dochazet k necemu, s cim byste nesouhlasili

asha
Nadpozemská drbna 29588 příspěvků 11.11.09 23:07

Ahoj,
my teda do Plavacka chodime a jejich zpusob potapeni mi sedi nejvic. Prosla jsem i jinou skolou…a nevim, ale polivani obliceje mi prijde uplne na houby a s tim heslem to taky nemelo moc smysl (Plavacek foukne do obliceje a dite zadrzi dech). S prvnim jsem se k potapeni v podstate nedostala a to jsme chodili pres pul roku. Je teda fakt, ze cim driv se zacne, tim lip, protoze jit s timhle na purocni a starsi dite, je uz dost pozde a libit se mu to nemusi. My jsme v bazenku nejmladsi a nejvic v pohode :)
Jinak tipuju Handulinko, ze jsi to vazne moc nepochopila. Ale to je jedno :)

Na mne zapusobili nejlip a to jsem v zari obvolavala kde co. Nejvetsi tragedie byl asi Kenny. Urcite spouste lidi vyhovuje, ale to, s cim na mne vyrukovala pani po telefonu, to byla sila! Myslim, ze neni problem se dozvedet vsechno predem, delaji se info schuzky pred zahajenim, prekvapuje mne, ze si nekdo zaplati kurz uplne naslepo!

Handulinka
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 12.11.09 07:41

asha psala, jsem, ze je to info bez zaruky. Tohle bylo v Jihlave pred dvema lety, kamaradi zadne info nedostali, nemaji net, tak co se pise tam, se dozvedet nemohli. S prvnim ditetem clovek jeste ani zadnou predstavu nema - vedeli info od nas, jak to chodi na kurzech v Praze, zadnou info schuzku nemeli a holcicka mela z vody nakou dobu trauma, tak to je. Jsem rada, ze ted to tam chodi uz k vasi spokojenosti.

Handulinka
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 12.11.09 07:54

asho a jak je to s tim potapenim x breceni miminek? Kdyz deti hodne placou, nuti je do potapeni? Kamaradka vypravela, jak asi na treti lekci dali deti na docela velkou skluzavku hlavou dolu a pousteli je do vody, kde je pak rodice lovili… To se vazne deje? Nekolik ze jich to plavani cele prorvalo…
Ta kamaradka se chysta na plavani s druhym ditetem a urcite by uvitala nake pozitivni info o Plavackovi, protoze na nic jineho kloudneho jeste nenarazili, stejne jako pises ty. V podstate byli spokojeni - ale az ve chvili, kdy se domluvili, ze se potapet nebudou.

asha
Nadpozemská drbna 29588 příspěvků 12.11.09 08:17

No zda se mi to divny. Ja jsem zacinala plavat pred 5,5 lety s prvnim a info jsem si sehnala. Proste jsem se zeptala na prvni lekci, nez jsem platila. Ale je to aspon zkusenost pro priste.
:nevim:
Jinak my zacinali potapet ve vane, dite oblicejem k sobe, lezelo jakoby na boku na ruce. Od prvni hodiny v bazenu se potapime spolu s miminem, celou dobu na nej vidim. Pokud rve, ceka se, az se uklidni, u nas teda spis prskne po vytazeni. Ja ani nevylezu z bazenu, dokud mrci, musi odejit minimalne s neutralni naladou :)
Ono bude zalezet na lektorkach, to se muze lisit i v ramci jedny skoly, vsak to zname… My jsme v bazenku max 4, ted naposled jen dve plus tatinek.

Ale myslim si, ze dite hodne moc prejima od rodicu, pokud bude mama vyplasena, bude se nerada potapet a pod., to dite v pohode nebude. To mi dela nejvetsi problem, protoze ja potapeni nemusim. A taky kazdymu sedne neco jinyho, ze nam vyhovuje tenhle zpusob neznamena, ze je to jedina spravna skola ;) Nektery dite navic na plavani vubec byt nemusi a pak staci malo… ne kazdy je vodomil :) Ale vsechno se da domluvit.

Handulinka
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 12.11.09 08:59

dikyy za informace.
Oni meli info ode me z Prahy z ruznych plavani, vsude to tu chodi stejne, tak nas vubec nenapadlo, ze se jinde plave odlisnym zpusobem, tak to bylo prekvapko. Tak diky nas diskusi ted Keny vi, na co se ptat :-D

Keny
Kecalka 104 příspěvků 12.11.09 10:43

To jo teda. Myslela jsem že zaplatím a je to. Ale teď se na vše zeptám.

Nikynka86 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.09 20:38

Jeee,holky tak my mame v Jihlave palvacka asi cca 5minut chuze od baraku (pomale chuze) bydlime primo u skoly Brezinova :)
Pro nas by balo fajn mit to takhle blizko!Chceme chodit v lednu a kdyz bude zima a snih jsme brzy doma! :)

Keny
Kecalka 104 příspěvků 12.11.09 21:07

My se chceme taky přihlásit od ledna.
Nikynko a jak máš staré dítě?
Já jsem tam psala o informace, tak až mi odpoví napíšu ti info.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >