Plavání Ostrava-hotel Imperial

206
9.3.07 14:42

Plavání Ostrava-hotel Imperial

Ahoj holky,
probíraly jste plavání v Ostravě, ale nikdo nezmínil hotel Imperial. Slyšela jsem, že je to tam fajn a je tam slaná voda. Nechodíte tam někdo? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Lia
4466
1.1.08 21:14

Ahoj, zrovna jsem se chtěla taky zeptat, chodila jsem tam na plavání těhotných a voda byla super, jen málo místa v šatnách, snad by poskytli i pánské, abychom se nemačkali.

MNě se hodně líbí že je tam slaná voda, a instruktorka cvičení těhotných to hodně chválila, že se tam může malé nakojit apod..
Ale žádnou maminu co tam chodí neznám :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.11.11 21:20

Já tam chodím, a jsem moc spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
LuciSnoopy
24.11.11 13:35

Děkuji mockrát :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.11.11 11:41

Není zač:-)

• Nahlásit
  • Citovat
LuciSnoopy
25.11.11 11:47

Do dvou týdnů začínáme plavat :-)))) jsem na Štěpuláka zvědavá, vypadá to, že má vodu rád

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.11.11 23:39

No vidíš, takže super. Voda je perfektní a mně osobně cvičko pomáhá.

• Nahlásit
  • Citovat
11
27.1.12 20:31

ahoj vsem, chtela jsem se zeptat, od jakeho veku je to plavani v Imperialu.Mame necelych 7 tydnu, tak jestli to neni prilis brzy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
570
25.11.16 13:44

Ahoj maminky,
Chtela bych se zeptat, zda by nektera z Vas nemela zajem o plavani, po dlouhem cekani jsme se dockali, ale ze zdravotnich duvodu nemohu se synem chodit. Nemelabtste nektera zajem o mistecko nez ho uvolnim bim ze se dlouho ceka. Je to st od 9 hod. Voda je tepla s morskoy soli, po plavani je moznost vyuzit saunu. Kdybyste nektera mela zajem pisnete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama