Plavání s dvěma dětmi

4270
14.5.09 11:54

Plavání s dvěma dětmi

Chtěla jsm se zeptat maminek co mají 2 a více dětí jak praktikují plavání. Chodíte s každým zvlášť? Mám 4 letou dceru, ta jde sice od září do školky, ale tam plavání nebude. A pak 8 měsíčního syna a s tím vůbec nevím. Díky za postřehy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
14.5.09 11:57
Já na plavání nechodím vůbec, ale mám kamarádku, co má kluky od sebe rok a půl a chodí s každým zvlášť. Druhého hlídá tatínek nebo chůva (slečna). Já osobně si nedovedu představit, že bych chodila plavat se dvěma dětmi najednou.. hkac
  • Nahlásit
  • Citovat
2318
14.5.09 12:06

My chodili v sobotu dopoledne, s jedním klukem já, s druhým manžel. U nás je od 4 let plavání bez rodičů, není u vás taky taková možnost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
14.5.09 12:38

U nás je taky plavčo pro starší dítko bez rodičů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
414
14.5.09 13:04

Ahoj, tak to vypadá, jako bych ten dotaz psala já. Se starší chodím teď v sobotu a až bude od září ve školce, tak mám v plánu s mladší (teď roční) chodit plavat ve všední den dopoledne a se starší nám zůstanou ty soboty, je to takové dopoledne jen nás dvou, tak bych to chtěla zachovat. Chodíme plavat na Moravskou slavii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4270
14.5.09 14:33

Holky díky za odpovědi, taky jsem to tak namýšlela. Počkám na září až bude holka ve školce a pak budu chodit i se synem a s dcerou někdy odpoledne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
14.5.09 14:46

My chodíme plavat se všema :) Adla plave sama, já mám Elu, manžel Pepi.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
14.5.09 14:47

S mladším chodím ve středu dopoledne, když je ve školce, a se starším pro změnu ve středu odpoledne. Mladšího hlídá tatínek doma.

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4270
14.5.09 15:16

Lesi a to chodíte do kurzu nebo sami?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4270
14.5.09 15:17

Já vidím že to budu dělat jak Zubr, prostě bude jeden den plavací, jen musím najít kurz pro Alenku kde bude sama v bazéně a já budu u bazénu, neb nemám pro Petříka hlídání. Manžel někdy chodí dřív ale někdy dost pozdě. Takže na něho se nemůžu spolíhat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
14.5.09 15:18
Brum píše:
Lesi a to chodíte do kurzu nebo sami?

Máme lekce. Sami se nedokopem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4270
14.5.09 17:55

To jsem původně chtěla že by Alenka plavala v jednom bazénu a já s Petříkem v druhém, ale v Brně to prostě není. Tak hold si uděláme jeden den plavací, dopoledne Petřík, odpoledne Alenka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1652
14.5.09 21:07

Brum,

manžel jezdí už dobře přes rok se všemi TŘEMI dětmi na Kravák, blbnou v malém bazéně a pak ještě ve vířivce..jak to dělá nepátrám ;-), ale jde to. Všichni čtyři jsou nadšení…jde o to si vodu prostě užít..tak si užívají, bere sebou plovací desky, puky na lovení a balonek ;-). Jo a děti jsou 2× skoro 6let a 1× 2a3m..před tím než vzal i juniora (on vlastně mohl tuším až od roka), chodil jen s holkama…snaží se chodit pravidelně…

na kurzech to asi půjde těžko společně, myslím, že tady v Brně jedině s někým (s dvojkama jsme museli chodit s manželem), hlavně by pořád jedno dítě muselo třeba čekat než se doplave a bude jeho kurz…kdyby se ti podařilo sehnat kurzy po sobě..pro oba..

no není to jednoduché ta organizace dětí ;-)

Zdenik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1652
14.5.09 21:09

jo a ještě podívej se na Lavii - mívá kurzy pro děti i bez rodičů…nebo rodičové na suchu…;-) Z.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4270
14.5.09 23:01

Zdeniku díky, na Lavii jsem při vyhledávání nenarazila, navíc plave v Líšni, což je kousek od nás. Manžela obdivuji, to bych si netroufla se dvěma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama