Plavani se 4 m. miminkem

131
3.1.06 13:32

Plavani se 4 m. miminkem

Ahoj ,

chodite nekdo s takhle malym mimcem plavat?
Kde v Praze? Jake mate zkusenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6545
3.1.06 13:42

Já s malou začala chodit plavat od 4měsíců (lze od 3, ale kurz začínal akorát tak v tom našem 4měsíci) a bez problémů. První kurz jsme chodily jednou týdně a po 10lekcích jsem s ní začala chodit 2×. Plakala jen první kurz na konci (a to byla shoda nevyspání, nenajedení plus troška vody na konci na hlavičku) a pak jen když jí lezly zuby.
Chodíme plavat do Hotelu Carol na Balabenku, cena 1400,–- za 10lekcí. Více na www.betynka.cz (a zrovna od začátku února začínají nové kurzy).
Jsem spokojená. Samozřejmě je to mírně úměrné ceně (tj. není tam veliká šatna a není tam herna pro děti, prostě přijdeš, převlíkneš, odplaveš, převlíkneš a jdeš), ale to nám nedělalo problém, jsme tam spokojené. Navíc je výhoda, že si můžem v klidu nahrazovat hodiny, co marodíme nebo dle potřeby domluvit na jindy a nic automaticky nepropadává a hodiny k nahrazení nejsou omezené počtem, jen pololetím (samo např. tam chodíme už rok a znají nás a chodíme i 2× týdně, tak nám to do dalšího pololetí dají, ale formou náhrad, žádná sleva z dalšího kurzu).
Gabča a Bára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
3.1.06 14:11

Ahoj,
já jsem začala chodit s Adámkem taky už od čtyř měsíců. Plavání je moc fajn. Děti jsou spokojené a po plavání zdravě unavené:-) Jsem z Ostravy takže kam na plavání ti neporadím:-)

Měj se hezky a ať se vám na plavání líbí.

Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
3.1.06 14:21

Jen bych dodala, je fajn domluvit si schůzku a jít se na hodinu podívat, jak probíhá, evnet. domluvit, že to zkusíte.
Ne každýmu to sedne, některý děti dost pláčou, jiným to je šumák. A některý děti (ale spíš starší) pláčou i několik lekcí, než se srovnaj. Co se potápění týče, tak to bylo někdy koncem prvního kurzu, tj. po 6měsíci.
GaB

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
3.1.06 15:24

Ahoj,

já jsem chodila s Míšou plavat taky od 4m, a to nejdříve do velké vany. Plavání v bazénu bylo pro děti od 6m. Navštěvovala jsem Studio Motýlek v Letňanech. Více info na www.studio-motylek.cz. Byly jsme tam spokojené. Mají tam hernu, dítě můžeš nakrmit, zameškané hodiny se dají nahradit apod. Jenom cena je asi trochu vyšší. No podívej se na jejich stránky a uvidíš.

Ahoj Nila + Míša + bříško

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2892
3.1.06 15:47

Ahoj maminky chtela jsem vedet pro miminka je dobry stav plavaní nebo je neco??Uvazovala jsem o plavaní.Jsem z Prahy.Jak ji uci plavaní?Nase je 4mesice
Dekuji

Zdenna a Nikolka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2184
3.1.06 22:00

Ahojky,
já jsem začala chodit se synem na plavání když mu byli 3 měsíce. Chodili jsme do Krče na Praze 4 od Aquababyclubu. Bylo to tam super, můžu doporučit. Teď chodíme od nich na Vyšehrad, tam je to od 6 měsíců. Syn vodu miluje a nejraději skáče sám do bazénu :lol: . Koukni na jejch stránky http://www.aquababyclub.cz

Zůza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
5.1.06 22:31

My sme plavali najkor doma vo vani pod dohladom itruktorky. Od 18stich tyzdnov v bazene s teplejsou vodou (32C). Do dnes plavane v Delfinku v Letnanoch v Lagoone a sme velmi spokojne :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
6.1.06 11:39

Muzu se zeptat, kolik cca vychazi hodina plavani s miminkem.
Nasla jsem klub BC KENNY a tam se plati neco pres 300/45min.,
coz se mi zda docela hodne.

Jinak bydlime kousek za Prahou /smer Jesenice/, takze Letnany jsou pro nas dost z ruky, ale diky.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
6.1.06 11:41

Ahojky ja i mala jsme z plavani nadsene…libi se nam to..chodily jsme tak nejak od tri mesicu..a je to super…mala vodu miluje..Kam v Praze ti neporadim..ani jake to tam je..Ja jsem z Chomutova…jinak vas vsechny mocinky zdravime…mejte se krasne.Janina a Terezka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama