Reklama

Plavání u Brna - čiperové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bubulina
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 01.08.10 18:19
Plavání u Brna - čiperové

Máte prosím někdo zkušenost s tímto klubem? Uvažujeme, že bychom se tam přihlásili s malým. Je to v Ostrovačicích. :-)

Reklama

Reakce:

Pavla75
Kelišová 6539 příspěvků 18.03.15 20:43

Plavání Brno Moravská Slavia

Hledám maminku, která by ráda odchodila 5 lekcí plavání s dítkem na Moravskou Slaviu v Brně a už se tam nedostala z důvodu plné kapacity.
Máme se synem omluvený celý kurz (5 lekcí za 1130,–) z důvodu stálé nemocnosti a je možné ho převést na maminku, která by měla o plavání zájem (věk nerozhoduje, termín kurzu si zvolíte sama po dohodě).
Po dohodě s lektorkou lze takto provést, možno si to telefonicky ověřit.
Maminky, ozvěte se.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >