Neoprénové botičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
fanča
Kecalka 249 příspěvků 22.07.10 23:08
neoprénové botičky

Rády bych se zeptala, zda máte někdo zkušenost s neoprénovými botičkami do vody. Mám roční dcerku a přijdou mi super (např. konfidence), když teď už chodí, tak aby jí to neujelo někde kolem bazénu. Díky!

Reakce:
enny3
Extra třída :D 13656 příspěvků 22.07.10 23:48

Taky mám roční dceru a dneska jsem je chtěla koupit a nenarvala jsem ji do správné velikosti přes nárt- ale ona ho má vysoký- ale překvapilo mě,že se to špatně nandavá,jde to hodně ztuha,ale souhlasím- jsou překrásné :huban:

befana
Echt Kelišová 8647 příspěvků 23.07.10 08:14
fanča
Kecalka 249 příspěvků 23.07.10 16:43

Díky za odkaz :-)
Mně se konkrétně líbí
http://www.babysport.cz/…2-24-mesicu/ Šlo mi o to, zda máte někdo zkušenosti s tím nazouváním - představuju si je, jako pevné ponožky. Pásky na rozepínacích botkách prý zas mohou škrtit…
Nevíte taky třeba někdo, kde by se daly v Praze ozkoušet? díky!

ZuzaM
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 27.07.10 13:47

Máme podobné jako toto:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
Jsou super, neklouzavé, mají gumovou podešev, jsou pružné, dobře se natahují na nohu a mají chráněnou špičku proti okopnutí. Mysím, že se dají sehnat skoro v každém sportu, viděla jsem je i v Tescu. Ty, co se líbí tobě, bych asi nevolila, jsou moc vysoké, do těch se špatně poleze nebo když budou volnější, tak budou padat a strašně se v nich bude pařit noha a ani není zřejmé jak vypadá podrážka.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >